Αποστολέας Θέμα: Προς τον Αιρον μαν  (Αναγνώστηκε 2818 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος galloper

  • Jimny
  • Μηνύματα: 29
Προς τον Αιρον μαν
« στις: Ιανουάριος 31, 2007, 19:55 »
Γενικά για να φύγεις ή να σε φύγουν , πρέπει να έχεις κάνει χοντρή ,π@π@ρία....


Σε σχεση με τη θεωρια που ανεπτυξες στο ποστ  που εβαλες στο φορουμ του μπρατ,εχω να σου πω τα εξης....
Την <<χοντρη>> π@π@ρια μπορει να την εκανα εγω (γιατι προφανως εχω τα Π@Π@ΡΙΑ) αλλα την μπινιά η την λαμογιά την εκαναν οι κολητοι σου, τα τακιμια σου γιατι αν θυμασε τους ειχα θιξει τον μεντορα σας!!!!!!!!!!
.................ετσι για την ταξη των πραγματων..............
Μου αρεσει παντως που οταν καποιος σας ξεσκεπαζει.........φρικαρετε τελειως lol lol lol lol lol lol
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 01, 2007, 08:50 από gc »

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Προς τον Αιρον μαν
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 31, 2007, 21:35 »
Γενικά για να φύγεις ή να σε φύγουν , πρέπει να έχεις κάνει χοντρή ,παπαρία....


Σε σχεση με τη θεωρια που ανεπτυξες στο ποστ  που εβαλες στο φορουμ του μπρατ,εχω να σου πω τα εξης....
Την <<χοντρη>> παπαρια μπορει να την εκανα εγω (γιατι προφανως εχω τα ΠΑΠΑΡΙΑ) αλλα την μπινιά η την λαμογιά την εκαναν οι κολητοι σου, τα τακιμια σου γιατι αν θυμασε τους ειχα θιξει τον μεντορα σας!!!!!!!!!!
.................ετσι για την ταξη των πραγματων..............
Μου αρεσει παντως που οταν καποιος σας ξεσκεπαζει.........φρικαρετε τελειως lol lol lol lol lol lol


Ρε Σπύρο, αν και είναι θέμα του Brat , δεν μίλαγα για σένα αλλά για τον Κώστα που του την είπαν ομαδικώς, αναγκάζοντας τον να την κάνει.
Εαν ενούσα τον Σπύρο/galloper μην φοβάσε θα το έγραφα, δεν κολάω....
Είδες ποιοι ξεσκεπάστηκαν....

Αν θές, σε παρακαλώ ότι έχεις να γράψεις για το brat , να τα γράφεις στο brat, και ότι (όποιος) θέλει να γράψει για το com να τα γράφει στο com
Τα πράγματα είναι απλά , μην μπερδευόμαστε.....
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος pavlina

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
  • camerawoman
Απ: Προς τον Αιρον μαν
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 31, 2007, 22:13 »
Επίσης επειδή ο τίτλος σου είναι "προς Ironman" σου πέρασε απο το μυαλό οτι μπορεί όλους εμάς να μη μας ενδιαφέρουν αυτα; Γι αυτο υπάρχουν τα προσωπικά μηνύματα, τα υπόλοιπα είναι για τις εντυπώσεις..
Home is where the heart is...

http://www.youtube.com/watch?v=n07SZbgnwd8

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προς τον Αιρον μαν
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 31, 2007, 23:11 »
Επίσης επειδή ο τίτλος σου είναι "προς Ironman" σου πέρασε απο το μυαλό οτι μπορεί όλους εμάς να μη μας ενδιαφέρουν αυτα; Γι αυτο υπάρχουν τα προσωπικά μηνύματα, τα υπόλοιπα είναι για τις εντυπώσεις..
 

ΧΟΥΜΟΡ....................

Τα προσωπικά μηνύματα , σε ποιό Φ.Ε.Κ. μπορώ να τα διαβάσω ????


 lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol
I'm back....:-)

Αποσυνδεδεμένος galloper

  • Jimny
  • Μηνύματα: 29
Απ: Προς τον Αιρον μαν
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 01, 2007, 00:19 »
Επίσης επειδή ο τίτλος σου είναι "προς Ironman" σου πέρασε απο το μυαλό οτι μπορεί όλους εμάς να μη μας ενδιαφέρουν αυτα; Γι αυτο υπάρχουν τα προσωπικά μηνύματα, τα υπόλοιπα είναι για τις εντυπώσεις..

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                .................ετσι για την ταξη των πραγματων..............
Το τελευταιο που με ενδιαφερει ειναι η διμηουργια εντυπωσεων...........γεια σας

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Προς τον Αιρον μαν
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 01, 2007, 10:03 »
Γεια σου Σπύρο.
Γιάννης Δημητρέλης