Αποστολέας Θέμα: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;  (Αναγνώστηκε 9636 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος panos80

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 48
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 06, 2007, 09:21 »
Aσε βρε Παναγιωτη τα παιδια να... παιζουνε...

Η αληθεια ειναι εκει εξω, στα βουνα... 
Ας παρουνε τα περιπΤERIOS και αν μπορουνε, ας πανε οπου παμε και οπως παμε... ;)  lol lol lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 06, 2007, 09:23 »
 <pineis< <pineis< <pineis< >poiitis< >poiitis< >poiitis< >antegia >antegia >antegia >antegia <pineis< >poiitis< >h09 >h09 >h09 >h09 >laugh007< >laugh007< >laugh007< >laugh007<

Ε δεν παμε καλα με φαινεται!!!! lol lol

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 06, 2007, 20:27 »
Δεν μπορείς να συγκρίνεις ενα suv με ένα καθαρόαιμο ::)
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 07, 2007, 09:29 »
Δεν μπορείς να συγκρίνεις ενα suv με ένα καθαρόαιμο ::)
Γιάννη για τον "απλό" αναγνώστη και τα δύο είναι "ΤΖΙΠ"  ;)
Punto, punto το Jimnάκι...

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 07, 2007, 09:38 »
Γιάννη για τον "απλό" αναγνώστη και τα δύο είναι "ΤΖΙΠ"  ;)

Eνω για μας, και τα δυο ειναι... cheep...!  lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουάριος 07, 2007, 11:06 »
Δεν μπορείς να συγκρίνεις ενα suv με ένα καθαρόαιμο ::)
Γιάννη για τον "απλό" αναγνώστη και τα δύο είναι "ΤΖΙΠ"  ;)

Γιώργο...ω ναι..
αλλά μόλις πάνε και πέρνουν το Jimny , σου λέει καλό μικρό, χωράει τα πράγματα απο το σουπερ μαρκετ ανεβένει α πεζοδρόμια αλλά πηδάει σαν κατσίκι στον δρόμο , δεν μπένει με 120 στις στροφές, το πέρνει ο αέρας κτλ επειδεί έχουν διαβάσει έαν άρθρο, που "κάποιος " τυχαίος δημοσιογράφος, το έχει συγκρίνει με ένα κατα πολύ πιο ασφάλτινο αυτοκίνητο, και έχει γράψει ότι υπολείπετε του Terios.
Αυτό το ξέρουμε , απλά δεν έχει γράψει το πόσο....και ο αδαής που θα διαβάσει το περιοδικό που το συγκρίνει με το terios, για να πάει να πάρει αυτοκίνητο, ίσως να μην καταλάβεί ότι το ένα προορίζεται για πρώτο(οικογενειακό αν θέλει κάποιος με τα 380 λίτρα πορτ μπαγκάζ) ενώ το άλλο αποκλειστικά για δεύτερο ή για μικρό ή για εκτός ή......
Αντε στο επόμενο του εύχομαι να συγκρίνει wrangler με sportage yah g wagen με cayen και defender με ML cl
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος geo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
  • crazy waters BARBARIANS
Απ: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουάριος 07, 2007, 17:59 »
μπα εχουν ξυπνισει και οι απλοι ασφαλτινοι.βλεπουν εμας με τα τριοροφα γυμνια και την εχουν ψιλιαστει eys eys eys
style is everything

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουάριος 07, 2007, 19:01 »
Σίγουρα θεωρώ και εγω ανώτερο τετρακίνητο το jimny και ποτε δεν θα φανταζόμουν τις δυνατοτητες του, αν δεν είχα οδηγήσει ενα.

Αλλα βρε παιδιά?
Εμένα μου αρέσει πολύ και το ΤΕRIOS. Πολύ ομορφο αυτοκίνητο με λιγοτερες δυνατότητες μεν στα εμπόδια που εμείς θελουμε να περασουμε, αλλα οχι οτι δεν μπορεί να κινηθεί αξιοπρεπώς........

Τελος,
Το εκάστοτε περιοδικό είναι φυσιολογικό να γραφει και *******, αφου σκοπός του ειναι το κερδος και ολοι καταλαβαίνουμε απλούς νόμους μαρκετινγκ. Δεν χρειάζεται να εχουμε σπουδάσει για να αντιληφθούμε οτι η εταιρία εχει "χώσει" πολλά φράγκα για διαφήμηση !!!!

Κατοπιν αυτού του συλλογισμού, θεωρώ άτοπο να απαναλαμβανόμαστε και να μας νευριάζουν τετοια δημοσιεύματα !


υγ> Πάντως οποιο τεριος θελει, το πάω μία κοντρίτσα βούντημα-μπάφι !!!! ha ha ha ha ha ha

eat my dusttttttttttttt  !!!!! lol lol lol ha




υγ2> Και η σουζούκι εχει κάνει τρικ για να πουλήσει...... μην ξεχνιώμαστε(το εχει αναφερει ο ΤΕΟ στο τοπικ >>>>>  ;) http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,918.0.html )
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 07, 2007, 19:04 από jimnyman »
I'm back....:-)

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουάριος 07, 2007, 21:13 »
Το μεγάλο terios ειν καλό παλκάριμ......
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος big-terios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 486
Απ: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουάριος 07, 2007, 23:27 »
υγ> Πάντως οποιο τεριος θελει, το πάω μία κοντρίτσα βούντημα-μπάφι !!!! ha ha ha ha ha ha

eat my dusttttttttttttt  !!!!! lol lol lol ha

Αγαπητέ σε βάζω εγώ μια κοντρίτσα σε πίστα καλύτερα και έλα να μου πείς εσύ με την πισωκίνηση πως θα πέρνεις τις στροφές  ha ha ha  (φιλικά το λέω πάντα έτσι. yah)

Έχω τύχει πολλές φορές σε ανάλογες κοντρίτσες. Αλλά το θέμα δεν είναι η άσφαλτος αλλά το χώμα και ιδίως η εκτός δρόμου οδήγηση. Εκεί το περιπτέριος  bhe 0_21

Αν έπερνα ένα αμάξι σήμερα για μένα αποκλειστικά σίγουρα από τις πρώτες επιλογές θα ήταν το jimny  87 roc2 roc2 roc2
Brat president
www.braters.gr
Όπου οι άλλοι σταματάνε εμείς προχωράμε :):):):)

Ευρυτανία TEAM   :D

Έρχετε το B-S :-O

Αποσυνδεδεμένος panos80

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 48
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουάριος 08, 2007, 08:59 »
κανεις δεν αμφιβαλει οτι το τεριος και ειδικα το νεο τεριος ειανι ισως το πιο ομορφο αυτοκινητο που κυκλοφορει αυτη την περιοδο. κανεις δεν αμφιβαλει οτι η τεχνολογια που φερει πανω του το νεο τεριος κανει το jimny  να φαινεται περιπτερο με μανιβελα.
το θεμα αφορα αποκλειστικα τις εκτος δρομου ικανονοτητες των τουτου, και για αυτο αναφερθηκε σε αυτο το τοπικ. και πιστευω οπως και τα παιδια με τεριος που εχω συναντησει οτι απλα δεν συγκρινονται (και δεν λεω οτι το τεριος δε παει εκτος).
Αλλωστε εμενα παλαιοτερα με εχει ξεκολλησει τεριος... ΣΣΣΣΣτ.....μη μας ακουσουνε... ha

Αποσυνδεδεμένος Michalis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 620
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουάριος 09, 2007, 13:36 »
Το τέστ είναι σαφέστατα παραπλανητικό εφόσον έφαγαν τα μούτρα τους με το Terios 1.5 των 24.000 ευρώ(στις πωλήσεις εννοώ) και τώρα πλασάρουν το 1.3 σαν τί? αντίπαλο του Jimny  87
Καταρχήν τι κοινό μπορεί να έχει ένα πραγματικό όπλο + καθαρόαιμο 4Χ4 και όχι απλά τετρακίνητο με ένα SUV?  :o
Εχουν και τα δύο 4 ρόδες  87
Βαρέθηκα πια αυτές τις συγκρίσεις με τα SUV που το Jimny στερείται άνεσης και ποιότητας κύλισης....ε μα ρε καραμήτρο είναι για συγκεκριμένη εκτός δρόμου χρήση με ανεξάρτητο πλαίσιο και άκαμπτους άξονες...θα ήταν μαγικό χαλί  :o
Ρητορική ερώτηση: Ποιό είναι το "καθαρόαιμο" 4Χ4 που τρίζει απο καινούργιο, σου χρεώνουν το τασάκι εξτρα, εχει στραβές ζάντες και τα χώνουν στα forum κάθε μέρα??  87
Respect a man's car and he will respect you

Αποσυνδεδεμένος big-terios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 486
Απ: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουάριος 15, 2007, 08:58 »
Το τέστ είναι σαφέστατα παραπλανητικό εφόσον έφαγαν τα μούτρα τους με το Terios 1.5 των 24.000 ευρώ(στις πωλήσεις εννοώ) και τώρα πλασάρουν το 1.3 σαν τί? αντίπαλο του Jimny  87
Καταρχήν τι κοινό μπορεί να έχει ένα πραγματικό όπλο + καθαρόαιμο 4Χ4 και όχι απλά τετρακίνητο με ένα SUV?  :o
Εχουν και τα δύο 4 ρόδες  87
Βαρέθηκα πια αυτές τις συγκρίσεις με τα SUV που το Jimny στερείται άνεσης και ποιότητας κύλισης....ε μα ρε καραμήτρο είναι για συγκεκριμένη εκτός δρόμου χρήση με ανεξάρτητο πλαίσιο και άκαμπτους άξονες...θα ήταν μαγικό χαλί  :o
Ρητορική ερώτηση: Ποιό είναι το "καθαρόαιμο" 4Χ4 που τρίζει απο καινούργιο, σου χρεώνουν το τασάκι εξτρα, εχει στραβές ζάντες και τα χώνουν στα forum κάθε μέρα??  87


 ;)  Αυτά τα λέω και εγώ στην αντιπροσωπεία για κοντά κλπ και μου απαντάνε πάρε αυτόματο,
΄τους λέω για άκαμπτους και μου λένε καλύτερο κράτημα με τα ψαλίδια, τα πέρνω δείχνω την φώτο του Nicksi και κολλάνε.
Μίλαγα για κανά 30 λεπτο μέχρι που κατάλαβαν τι πάει να πει να κάνεις 4χ4 και όχι άλλα να δείχνεις στις διαφημίσεις και άλλα να κάνει το αμάξι.
Σας μιλά άτομο που το τέριος το λιώνει και μέσα σε 2 χρόνια μέχρι και μπροστινό άξονα μετάδοσης έσπασε και όπως μου είπαν αστοχία υλικού.
 Όταν πήγα στα κεντρικά και τους λέω ότι πλέον δεν εμπιστεύομαι το αμάξι για ταξίδια γιατί φοβάμαι πλέον......... γελάνε, όπως και εγώ.
Δεν είναι ψέμα είναι αλήθεια. :(     

Για αυτό άλλωστε ετοιμάζομαι να έρθω στην οικογένεια suzuki αγαπητοί μπας και βρώ την υγεία μου. roc2
Brat president
www.braters.gr
Όπου οι άλλοι σταματάνε εμείς προχωράμε :):):):)

Ευρυτανία TEAM   :D

Έρχετε το B-S :-O

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;;
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουάριος 15, 2007, 09:11 »
...
Για αυτό άλλωστε ετοιμάζομαι να έρθω στην οικογένεια suzuki αγαπητοί μπας και βρώ την υγεία μου. roc2

Αντε, χαιρομαι που σε φωτισε ο Θεουλης και εβαλες μυαλο!!!  lol lol lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...