Αποστολέας Θέμα: AIRON MAN  (Αναγνώστηκε 2308 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος galloper

  • Jimny
  • Μηνύματα: 29
AIRON MAN
« στις: Μάιος 26, 2007, 19:41 »
ironman

  Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 26, 2007 6:06 pm   Θέμα δημοσίευσης:  Re: Τι πιστευετε οτι συμβαινει... τις πταιει????   

--------------------------------------------------------------------------------
Caravan έγραψε (View Post): › ‹ Select ›‹ Expand ›
ironman έγραψε (View Post): › ‹ Select ›‹ Expand ›
Τελικά το αποφάσισα, δεν χρειαστηκε και πολύ  , αυτός είμαι και σε όποιον αρέσω....

Να φανταστείς, με έχει πιάσει φοβία και κάθε τόσο ρίχνω κλεφτές ματιές από το παράθυρο μήπως δω να προελαύνουν τα τανκς
Ηρακλή αμα φοβάσε, μην ξαναμπείς.
Τον Αθανασίου θα τον βρείς και σε άλλα φόρα για να τον βρείσεις
 


1. Δεν μου αρέσεις.

2. Ποιό είναι το πρόβλημα σου και ασχολείσαι μαζί μου; Αν και απάντησα μερικώς παραπάνω στον Αντώνη για το που θεωρώ ότι θα γράψω, η αναφορά που έκανα στα τάνκς ήταν για τα avatars του xontrou που δεν τα βρήκα καθόλου διασκεδαστικά, καθώς επίσης και που έσβησαν τα posts μου. Δουλειά μου δεν είναι να βρίζω τον κόσμο, αλλά δεν πρόκειται να αφήσω κανέναν να με θίξει.
Γι' αυτό λοιπόν μην συνεχίζεις άλλο το παιχνίδι μ' εμένα.

3. Το θεωρείς "αντρίκιο" να μιλάς έτσι για τον Σπύρο όταν εκείνος δεν έχει το δικαίωμα της απάντησης; Αντι να μου λες εμένα να πάω αλλού, γιατί δεν πας εσύ καλύτερα στα forums που γράφει να του το πεις στα ίσια;


Hρακλή ασχολειθηκα με τα ποσ σου, μιας και ήταν μέρος μιας φαγωμάρας εδω μέσα.
Με τα ποστ σου και όχι με σενα...

Οσο για το θέμα Σπυρου, μήπως εκείνος θα έπρεπε να τα γράψει σε φορουμ που διαβάζω(αν δεν μπορεί να τα γράψει στο brat, ας έρθει στο κομ να με πει λούγκρα...)
Οχι ότι θα τον κάνω μπάν(και άλλους/ες που μέ έχουν βρίσει δεν τους έχω /έχουμε κάνει μπάν) αλλά για να του απάντήσω εγώ...
Και ήξερε ποιοι ήταν στην οργάνωση του Συμποσίου, μιας και είχαμε κοινούς/ες φίλους εκει μέσα....
Εκανε πρώτος το φάουλ..
Με πήρε τηλ και θα τα πούμε πάντως, για να δεί ότι ούτε λούγκρα είμαι , ούτε συνομοσίες κάνω, ούτε κλέφτης είμαι, ούτε λεφτά βγάζω απο δω μέσα...
Βαρέθηκα με τους συνομοσιολόγους....
 

_________________
B.R.A.T President

A Proud Jimny Owner.....
JimnyClub.com
 

Ρε ξεφτυλα συνομοτη της δεκαρας,ρε αρχιλουγγρα της κλικας των χιονατων.
Δεν κανει να ασχοληθω μαζι σου γελοιε Αρτεμη των φορουμ.
Δεν σε εχω ουτε μια τριχα απ τα @ρχ@δια μου παλιοαδερφη της συμφορας.
Σου μιλησα ωραια απ το τηλεφωνο μπας και μουρθης και σε πλακοσω στα φιλια αλλα δεν αντεξα.
Τι με νοιαζει ρε π!π!ρα αν βγαζεις και αν κλεβεις ;;;;;;;;
Το μονο που με νοιαζει ειναι οτι εσυ και η π!!!τροπαρεα σου καταφερατε να γ!μ!σετε το μπρατ.
Μην σε νοιαζει ομως πισω εχει η αχλαδα την ουρα.
Τις λουγγρες και τους κουκουλοφορους ουτε ο χιτλερ ανεχτηκε.
Αργα η γρηγορα θα μεινετε μονοι σας,που ηδη εχετε μεινη,να ιντριγγαρεστε μεταξυ σας ,γιατι κατι τυποι σαν εσενα ουτε την φατσα τους δεν αντεχουν.
Αυτα .....και αν παραξηγηθηκες παρε με τηλεφωνο να τα πουμε και τωρα παλιοξεφτιλα.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 26, 2007, 20:40 από Γιώργος »