Αποστολέας Θέμα: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...  (Αναγνώστηκε 453456 φορές)

0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #765 στις: Ιούλιος 16, 2006, 01:36 »
να ρωτησω κατι???το www.jimnyclub.com kai to gr ειναι το ιδιο club??η 2 διαφορετικα?? ??? :)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 16, 2006, 01:59 από PEACERMAN »

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #766 στις: Ιούλιος 17, 2006, 07:51 »
Καλημερα καλε μου "φιλε" φιλε...
Βλεπω οτι εχεις γραφτει στη παρεα μας, Μάρτιος 11, 2006, 12:28:27 pm ...
Απο τοτε μεχρι σημερα, δεν εχεις καταλαβει ακομη, σε τι forum μπαινεις και διαβαζεις?  ;) >:D
Anyway, ναι, ειναι δυο διαφορετικα πραγματα, εκεινο ειναι με συνδρομες κλπ κλπ...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 17, 2006, 12:58 από nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #767 στις: Ιούλιος 17, 2006, 11:20 »
Ναι τωρα το καταλαβα γιατι δεν το πολυ ψαχνω το forum...thnx που μου ελυσες την απορεια φιλε μου... ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 17, 2006, 14:33 από PEACERMAN »

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #768 στις: Ιούλιος 17, 2006, 12:57 »
Ειλικρινα, οφειλω να ζητησω μια δημοσια συγγνωμη απο το μελος PEACERMAN, για τη χρηση των εισαγωγικων που εκανα στη λεξη "φιλε"... νομιζοντας οτι ειναι καποιος αλλος, αλλα ηδη διορθωσα το παραπανω μου post!!!  ;)

Sorry φιλε...  :(
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 17, 2006, 13:06 από nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #769 στις: Ιούλιος 17, 2006, 14:34 »
Δεν πειραζει φιλε μου... ;)..και εγω το διορθωσα... ;D j12

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #770 στις: Ιούλιος 17, 2006, 18:15 »
Δεν πειραζει φιλε μου... ;)..και εγω το διορθωσα... ;D j12

Peacerman......πότε θα πάρεις jimny???
Η έλα σε κανένα αγώνα...φωτογράφος ;)
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #771 στις: Ιούλιος 18, 2006, 08:27 »
Καλημερα και απο εμενα στην ομορφη παρεα σας...
Λεγομαι Νικος και προσφατα απεκτησα ενα Nissan Micra, ασημι, μοντ 2006 και με μολις 1000 χλμ.
Θα ηθελα να σας παρακαλεσω, αν υπαρχει καποιος που να μπορει να με βοηθησει με τις συμβουλες του ή τις γνωσεις του, ωστε να μπορεσω να "στησω" καλυτερα το αυτοκινητο...
Ο κυριος σκοπος μου ειναι να μπορω να πηγαινω για off road με τη παρεα σας. το jimnyclub!!!
Aν μπορει λοιπον καποιος να με συμβουλεψει πως θα μπορεσω να βαλω τετρακινηση, που θα μπορεσω να βρω ενα βοηθητικο σασμαν 5.14, μια αναρτηση γυρω στους +10 ποντους, ενα body lift γυρω στις 3 ιντσες καθως και μια τετραδα ζαντολαστιχα, ζαντες με αρνητικο offset -25 & με 30αρια λαστιχα με πελμα ΚΑΙΜΑΝ.
Νομιζετε οτι ειναι καλο να βαλω και αποστατες στους τροχους? Eπισης, θα ηθελα να βαλω και ενα bucket καθισμα με ζωνες 4 σημειων, γιατι πολυ προσφατα καποιος... ανωριμος γνωστος μου, σωθηκε απο κανα σπασιμο, μονο & μονο απο το καθισμα και τη ζωνη!!!

Σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον που (νομιζω οτι) θα δειξετε σε εναν υποψηφιο off roader...
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #772 στις: Ιούλιος 18, 2006, 09:21 »
Δεν πειραζει φιλε μου... ;)..και εγω το διορθωσα... ;D j12

Peacerman......πότε θα πάρεις jimny???
Η έλα σε κανένα αγώνα...φωτογράφος ;)
Ποτε θα παρω jimny???? :'(...ελα μου ντε....ας παρω πρωτα το διπλωμα και βλπουμε  :-[ :-[
Τωρα για φωτο ειχα ερθει σε εναν αγωνα στην κερατεα και σε ενα trial στο ελληνικο...δεν εχω μεσο για να ερθω...Ευχαριστω για την προσκληση.. ;D ;D...οποτε μπορω να εισαι σιγουρος οτι θα ερχομαι...

Αποσυνδεδεμένος Michalis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 620
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #773 στις: Ιούλιος 18, 2006, 09:30 »
Καλημερα και απο εμενα στην ομορφη παρεα σας...
Λεγομαι Νικος και προσφατα απεκτησα ενα Nissan Micra, ασημι, μοντ 2006 και με μολις 1000 χλμ.
Θα ηθελα να σας παρακαλεσω, αν υπαρχει καποιος που να μπορει να με βοηθησει με τις συμβουλες του ή τις γνωσεις του, ωστε να μπορεσω να "στησω" καλυτερα το αυτοκινητο...
Ο κυριος σκοπος μου ειναι να μπορω να πηγαινω για off road με τη παρεα σας. το jimnyclub!!!
Aν μπορει λοιπον καποιος να με συμβουλεψει πως θα μπορεσω να βαλω τετρακινηση, που θα μπορεσω να βρω ενα βοηθητικο σασμαν 5.14, μια αναρτηση γυρω στους +10 ποντους, ενα body lift γυρω στις 3 ιντσες καθως και μια τετραδα ζαντολαστιχα, ζαντες με αρνητικο offset -25 & με 30αρια λαστιχα με πελμα ΚΑΙΜΑΝ.
Νομιζετε οτι ειναι καλο να βαλω και αποστατες στους τροχους? Eπισης, θα ηθελα να βαλω και ενα bucket καθισμα με ζωνες 4 σημειων, γιατι πολυ προσφατα καποιος... ανωριμος γνωστος μου, σωθηκε απο κανα σπασιμο, μονο & μονο απο το καθισμα και τη ζωνη!!!

Σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον που (νομιζω οτι) θα δειξετε σε εναν υποψηφιο off roader...

Εχει μια εκπομπή στο Discovery Channel καθε Σ/Κ νομίζω "Thunder Races" παίρνουν Ι.Χ. και τα μετρατρέπουν σε θηρία 4Χ4 βάζοντας πάνω ότι θέλουν για...να βγάλουν μόνον έναν αγώνα...πιστεύω θα πάρεις πολλές ιδέες :o
Respect a man's car and he will respect you

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #774 στις: Ιούλιος 18, 2006, 09:38 »
Εχει μια εκπομπή στο Discovery Channel καθε Σ/Κ νομίζω "Thunder Races" παίρνουν Ι.Χ. και τα μετρατρέπουν σε θηρία 4Χ4 βάζοντας πάνω ότι θέλουν για...να βγάλουν μόνον έναν αγώνα...πιστεύω θα πάρεις πολλές ιδέες :o

Mπραβο ρε Μιχαλη... :'(  Κι εγω που νομιζα πως θα μου ελεγες κατ ευθειαν τι να κανω...  Αυτα περιμενα εγω απο εσενα?  lol lol lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Michalis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 620
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #775 στις: Ιούλιος 18, 2006, 14:56 »
Εχει μια εκπομπή στο Discovery Channel καθε Σ/Κ νομίζω "Thunder Races" παίρνουν Ι.Χ. και τα μετρατρέπουν σε θηρία 4Χ4 βάζοντας πάνω ότι θέλουν για...να βγάλουν μόνον έναν αγώνα...πιστεύω θα πάρεις πολλές ιδέες :o

Mπραβο ρε Μιχαλη... :'(  Κι εγω που νομιζα πως θα μου ελεγες κατ ευθειαν τι να κανω...  Αυτα περιμενα εγω απο εσενα?  lol lol lol

Επειδή μου την είπες http://motors.all-free-photos.com/show/showphoto.php?idph=IM2291&lang=en  Nissan Micra Andros Trophy 4 Wheel Drive, 4 Wheel Steering, 600ps  87
Respect a man's car and he will respect you

Αποσυνδεδεμένος www.micraclub.gr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #776 στις: Ιούλιος 19, 2006, 21:27 »
Tην καλησπέρα μας στο JimnyClub....
Mας κάλεσε κάποιος γνωστός σας , μιας και ένα μέλος σας μα τιμά μιας και οδηγεί micra πλέον..
Ποιός είναι δεν μας είπε, αλλά μας είπε παράλληλα να πούμε ένα γεια και αυτός θα φανερωθεί...

Αποσυνδεδεμένος www.micraclub.gr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #777 στις: Ιούλιος 19, 2006, 21:29 »
Ωχ τώρα το είδα...αυτός ο Nicksi είναι....
Μπράβο ρε φίλε.... cl cl cl cl cl cl cl

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #778 στις: Ιούλιος 19, 2006, 21:40 »
καλησπερα σας micraclub yah
είναι πιστεύω καιρός να δούμε και κανά φτιαγμένο micra αντίστοιχη του smart lol lol
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #779 στις: Ιούλιος 20, 2006, 08:14 »
Χμμμμμμμμμ καποιος ή μαλλον καποιοι απο εδω μεσα, ειναι πολυ... παλιοχαρακτηρες, παλιοκαθαρματα και διαφορα αλλα τετοια... στολιστικα επιθετα!!! lol lol

Αντε βρε... καλως ηρθες micra club!!! ha ha

Oσο για το smart... τι να μας πει το smart ρε παιδες? 
Τωρα, μετα απο σκεψη, θα αρχισει να υλοποιειται το νεο project:  Nicksi's silver micra-BIGfoot!!! lol lol lol yah yah

Kαλα σας παλιοτομαρα... 0_21  Δε θα ξαναφτιαχτει το jimnaki? Ηδη σημερα το πρωι ειναι στο συνεργειο, εφτασε απο τη Καστορια!!!  Ποσο να κανει να επισκευαστει και να ξαναγινει και παλι μαχιμο?  10 μερες? 15 μερες? 20 μερες?  Ε, καποια στιγμη θα τελειωσει και θα ξαναπαρει και παλι τα βουνα... 

Ου να μου χαθειτε, που με βρηκατε σε στιγμη αδυναμιας, θρασιμια...!!! lol lol lol
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 20, 2006, 08:16 από nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...