Αποστολέας Θέμα: Απ: Oμαδική παραγγελία μπλοκέ διαφορικών  (Αναγνώστηκε 5594 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Βρε βρε βρεεεεεεεεεεεεεε... ο Γιωργακης...   :o :o :o

Βρε βρεεεεεεεεεεεεε ο Γιωργακης που μας θυμηθηκε παλι μετα απο κανα 4-5 μηνες και παλι για ομαδικη παραγγελιααααα...   ::)

Βρε βρεεεεεεεεεεεε κατι "περιεργες" συμπτωσεις...!  ::)

Βρε βρεεεεεεεεεεεε και δε μ αρεσει καθολου να μας περνανε για... αμερικανακια !!!  ::)

Βρε βρεεεεεεεεεεεεε που ειχαμε να ακουσουμε το Γιωργακη απο τις 5 Απριλιου 2007 και παλι σε ομαδικη παραγγελια για να "εκμεταλλευτουμε'' τις ειδικες τιμες που μας κανουν καποιοι φιλοι-προμηθευτες λογω παρεας και ΜΟΝΟ ως παρεα που λεγεται JIMNYCLUB.COΜ...


1...
2...
...
...
17.
18.Georg             (2 εμπρος)
19....


Ναι ναι βρε Γιωργακη... ναι βρε, ολοι καλα ειμαστε μην ανησυχεις...  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 30, 2007, 08:50 από Nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Απ: Oμαδική παραγγελία μπλοκέ διαφορικών
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 30, 2007, 16:29 »
Βρε βρε βρεεεεεεεεεεεεεε... ο Γιωργακης...   :o :o :o

Βρε βρεεεεεεεεεεεεε ο Γιωργακης που μας θυμηθηκε παλι μετα απο κανα 4-5 μηνες και παλι για ομαδικη παραγγελιααααα...   ::)

Βρε βρεεεεεεεεεεεε κατι "περιεργες" συμπτωσεις...!  ::)

Βρε βρεεεεεεεεεεεε και δε μ αρεσει καθολου να μας περνανε για... αμερικανακια !!!  ::)

Βρε βρεεεεεεεεεεεεε που ειχαμε να ακουσουμε το Γιωργακη απο τις 5 Απριλιου 2007 και παλι σε ομαδικη παραγγελια για να "εκμεταλλευτουμε'' τις ειδικες τιμες που μας κανουν καποιοι φιλοι-προμηθευτες λογω παρεας και ΜΟΝΟ ως παρεα που λεγεται JIMNYCLUB.COΜ...


1...
2...
...
...
17.
18.Georg             (2 εμπρος)
19....


Ναι ναι βρε Γιωργακη... ναι βρε, ολοι καλα ειμαστε μην ανησυχεις...  ;)

Επειδη με προκαλεσες δημοσια,γεγονος που δειχνει αντιδεοντολογικη συμπεριφορα,θα σου απαντησω κι εγω δημοσια..

Οσο ασχοληθηκες εσυ κι ολοι οι αλλοι απο εδω μεσα για το αν ειμαι καλα αλλο τοσο ασχοληθηκα κι εγω...

Κι επειδη δεν εχω δωσει ποτε το δικαιωμα να αναφερεσαι ετσι για το ατομο μου,σε προκαλω να δημοσιευσεις το log αρχειο με τα login μου για να διαπιστωσουν ολοι οτι σας διαβαζω απλα επειδη αυτον τον καιρο εχω αλλα στο κεφαλι δεν μπορω να ασχοληθω παραπανω,γι αυτο και για το locker γραφω "απο Σεπτεμβρη"

Κλεινοντας να αναφερω πως ολοι μας με καποιο τροπο χρησιμοποιουμε το forum αλλοι για παρεα,αλλοι για οικονομικους λογους κι αλλοι για τη ΔΟΞΑ την οποια κανεις ποτε δεν εμισησε αλλα ποιος ξερει ποσο χαμηλα μπορει να πεσει προκειμενου να την αποκτησει!
Προς τα κατω αλλωστε δεν υπαρχει οριο ha



Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Oμαδική παραγγελία μπλοκέ διαφορικών
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 31, 2007, 08:54 »
Βρε βρε βρεεεεεεεεεεεεεε... ο Γιωργακης...   :o :o :o

Βρε βρεεεεεεεεεεεεε ο Γιωργακης που μας θυμηθηκε παλι μετα απο κανα 4-5 μηνες και παλι για ομαδικη παραγγελιααααα...   ::)

Βρε βρεεεεεεεεεεεε κατι "περιεργες" συμπτωσεις...!  ::)

Βρε βρεεεεεεεεεεεε και δε μ αρεσει καθολου να μας περνανε για... αμερικανακια !!!  ::)

Βρε βρεεεεεεεεεεεεε που ειχαμε να ακουσουμε το Γιωργακη απο τις 5 Απριλιου 2007 και παλι σε ομαδικη παραγγελια για να "εκμεταλλευτουμε'' τις ειδικες τιμες που μας κανουν καποιοι φιλοι-προμηθευτες λογω παρεας και ΜΟΝΟ ως παρεα που λεγεται JIMNYCLUB.COΜ...


1...
2...
...
...
17.
18.Georg             (2 εμπρος)
19....


Ναι ναι βρε Γιωργακη... ναι βρε, ολοι καλα ειμαστε μην ανησυχεις...  ;)

Επειδη με προκαλεσες δημοσια,γεγονος που δειχνει αντιδεοντολογικη συμπεριφορα,θα σου απαντησω κι εγω δημοσια..

Οσο ασχοληθηκες εσυ κι ολοι οι αλλοι απο εδω μεσα για το αν ειμαι καλα αλλο τοσο ασχοληθηκα κι εγω...

Κι επειδη δεν εχω δωσει ποτε το δικαιωμα να αναφερεσαι ετσι για το ατομο μου,σε προκαλω να δημοσιευσεις το log αρχειο με τα login μου για να διαπιστωσουν ολοι οτι σας διαβαζω απλα επειδη αυτον τον καιρο εχω αλλα στο κεφαλι δεν μπορω να ασχοληθω παραπανω,γι αυτο και για το locker γραφω "απο Σεπτεμβρη"

Κλεινοντας να αναφερω πως ολοι μας με καποιο τροπο χρησιμοποιουμε το forum αλλοι για παρεα,αλλοι για οικονομικους λογους κι αλλοι για τη ΔΟΞΑ την οποια κανεις ποτε δεν εμισησε αλλα ποιος ξερει ποσο χαμηλα μπορει να πεσει προκειμενου να την αποκτησει!
Προς τα κατω αλλωστε δεν υπαρχει οριο ha

Και τωρα εσυ νομιζεις οτι εγω θα σου απαντησω στις ασυναρτησιες σου...  no1 no1 no1   

Οχι τουλαχιστον οπως θα ηθελα και σιγουρα οχι εδω μεσα...   Ουτε καν "επιασες" το νοημα βρεεεεεεεεεεεεε...

Αντε μπραβο, που γινατε τσαμπα "μαγκες"  και μας θυμοσαστε μερικοι μερικοι, μονο οταν εχετε να πουλησετε κατι ή οταν θελετε να γλυτωσετε κανα ευρο απο καμμια μαζικη αγορα... (και να ειχατε γινει και μονοι σας, κατι θα ελεγε, αλλα ουτε κι αυτο ΔΕΝ...)    Αντε βρεεεεεεεεεεε...

Αντε που αλλο σου ειπα εγω και αλλο απαντησες εσυ βρεεεεεεεεεεεεεε...

"Κλεινοντας να αναφερω" οτι για το πως χρησιμοποιει ο καθενας το forum... ;) ο καθενας εχει ματια και βλεπει...
;)   
Η λεξη "παρεα" ειναι σημαντικη και σοβαρη, δεν ειναι εκμεταλλευση, ουτε μονο να παιρνεις...   ;)

Αντε κακομοιρηηηηηηηηηηηηηηη, που θα μου πεις εσυ εμενα για αντιδεολογικη συμπερφορα...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 31, 2007, 08:56 από Nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: Oμαδική παραγγελία μπλοκέ διαφορικών
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 31, 2007, 12:02 »
δεν παμε καθολου καλα λεμεεεεεεεεεεε.
 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Oμαδική παραγγελία μπλοκέ διαφορικών
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 31, 2007, 12:40 »
Ναι ρε Μητσε...  σωστο...  δικαιο εχεις...  και που ασχοληθηκαμε πολυ ειναι...  Αστο να παει στα διαλα...
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Απ: Oμαδική παραγγελία μπλοκέ διαφορικών
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 31, 2007, 20:47 »
Βρε βρε βρεεεεεεεεεεεεεε... ο Γιωργακης...   :o :o :o

Βρε βρεεεεεεεεεεεεε ο Γιωργακης που μας θυμηθηκε παλι μετα απο κανα 4-5 μηνες και παλι για ομαδικη παραγγελιααααα...   ::)

Βρε βρεεεεεεεεεεεε κατι "περιεργες" συμπτωσεις...!  ::)

Βρε βρεεεεεεεεεεεε και δε μ αρεσει καθολου να μας περνανε για... αμερικανακια !!!  ::)

Βρε βρεεεεεεεεεεεεε που ειχαμε να ακουσουμε το Γιωργακη απο τις 5 Απριλιου 2007 και παλι σε ομαδικη παραγγελια για να "εκμεταλλευτουμε'' τις ειδικες τιμες που μας κανουν καποιοι φιλοι-προμηθευτες λογω παρεας και ΜΟΝΟ ως παρεα που λεγεται JIMNYCLUB.COΜ...


1...
2...
...
...
17.
18.Georg             (2 εμπρος)
19....


Ναι ναι βρε Γιωργακη... ναι βρε, ολοι καλα ειμαστε μην ανησυχεις...  ;)

Επειδη με προκαλεσες δημοσια,γεγονος που δειχνει αντιδεοντολογικη συμπεριφορα,θα σου απαντησω κι εγω δημοσια..

Οσο ασχοληθηκες εσυ κι ολοι οι αλλοι απο εδω μεσα για το αν ειμαι καλα αλλο τοσο ασχοληθηκα κι εγω...

Κι επειδη δεν εχω δωσει ποτε το δικαιωμα να αναφερεσαι ετσι για το ατομο μου,σε προκαλω να δημοσιευσεις το log αρχειο με τα login μου για να διαπιστωσουν ολοι οτι σας διαβαζω απλα επειδη αυτον τον καιρο εχω αλλα στο κεφαλι δεν μπορω να ασχοληθω παραπανω,γι αυτο και για το locker γραφω "απο Σεπτεμβρη"

Κλεινοντας να αναφερω πως ολοι μας με καποιο τροπο χρησιμοποιουμε το forum αλλοι για παρεα,αλλοι για οικονομικους λογους κι αλλοι για τη ΔΟΞΑ την οποια κανεις ποτε δεν εμισησε αλλα ποιος ξερει ποσο χαμηλα μπορει να πεσει προκειμενου να την αποκτησει!
Προς τα κατω αλλωστε δεν υπαρχει οριο ha

Και τωρα εσυ νομιζεις οτι εγω θα σου απαντησω στις ασυναρτησιες σου...  no1 no1 no1   

Οχι τουλαχιστον οπως θα ηθελα και σιγουρα οχι εδω μεσα...   Ουτε καν "επιασες" το νοημα βρεεεεεεεεεεεεε...

Αντε μπραβο, που γινατε τσαμπα "μαγκες"  και μας θυμοσαστε μερικοι μερικοι, μονο οταν εχετε να πουλησετε κατι ή οταν θελετε να γλυτωσετε κανα ευρο απο καμμια μαζικη αγορα... (και να ειχατε γινει και μονοι σας, κατι θα ελεγε, αλλα ουτε κι αυτο ΔΕΝ...)    Αντε βρεεεεεεεεεεε...

Αντε που αλλο σου ειπα εγω και αλλο απαντησες εσυ βρεεεεεεεεεεεεεε...

"Κλεινοντας να αναφερω" οτι για το πως χρησιμοποιει ο καθενας το forum... ;) ο καθενας εχει ματια και βλεπει...
;)   
Η λεξη "παρεα" ειναι σημαντικη και σοβαρη, δεν ειναι εκμεταλλευση, ουτε μονο να παιρνεις...   ;)

Αντε κακομοιρηηηηηηηηηηηηηηη, που θα μου πεις εσυ εμενα για αντιδεολογικη συμπερφορα...

Την περαιτερω συμπεριφορα σου ας την κρινει η κοινη γνωμη του Jimnyclub...
Οσο για μενα αν η συμπεριφορα μου ειναι αναρμοστη να με διαγραψεις,δεν το εχεις σε τιποτα αλλωστε!
Διαφορετικα μην ξαναμιλησεις ετσι για το ατομο μου γιατι η ζωη ειναι εκει εξω,οχι μεσα και κυριως "πισω" απο το forum...

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Oμαδική παραγγελία μπλοκέ διαφορικών
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 01, 2007, 08:20 »
Την περαιτερω συμπεριφορα σου ας την κρινει η κοινη γνωμη του Jimnyclub...
Οσο για μενα αν η συμπεριφορα μου ειναι αναρμοστη να με διαγραψεις,δεν το εχεις σε τιποτα αλλωστε!
Διαφορετικα μην ξαναμιλησεις ετσι για το ατομο μου γιατι η ζωη ειναι εκει εξω,οχι μεσα και κυριως "πισω" απο το forum...

Διαγραψω? 
Ζωη εκει εξω?
Πισω απο το forum?

Χμμμμμμμ... Δεν ειναι καν στη λογικη μου αυτα (δεν τα εχω κανει και ποτε εξαλλου), αλλα ουτε και στη φιλοσοφια μου, αλλα που να τα ξερεις εσυ αυτα...?  Εσυ μονο το πως θα εκμεταλλευτεις προσωπα και καταστασεις ξερεις, ως ειναι η λογικη σου αλλωστε, μπας και γλυτωσεις κανα μισοευρο...

Κοιτα, για να μη παιδευεσαι και χανεις το χρονο σου με το να διαβαζεις μονο τις αγγελιες, θα σου στελνω πμ οταν θα μπαινει καμμια μαζικη αγορα, βρε...

Οσο για το εκει εξω ή το "πισω" απο το forum... μαλλον καπου εχεις μπερδευτει και τα εχεις ψιλοχαμενα, αλλωστε ολοι ξερουν ποιος & που ειμαι... 

Αλλα αυτο που με κανει και γελαω πιο πολυ, ειναι το οτι βλεπω πως ξαφνικα, βρισκεις και χρονο για να γραφεις, αλλα και "παραμερισες" και αυτα τα αλλα που ειχες στο κεφαλι σου...                    ;) ...  ;)         
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Oμαδική παραγγελία μπλοκέ διαφορικών
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 01, 2007, 09:14 »
εαν το συνεχισετε το ποστ θα κλειδωθει. Βρειτε τα εκτος φορουμ, μας ειναι αδιαφορο.

Γιωργος.
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Απ: Oμαδική παραγγελία μπλοκέ διαφορικών
« Απάντηση #8 στις: Αύγουστος 01, 2007, 09:23 »
συνεχιστε το εδω αν θελετε... το εκει θεμα ειναι πολυ συγκεκριμενο.
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...