Αποστολέας Θέμα: Σύντομα ημερήσια και/ή βραδινή βόλτα κάπου αναμεσα σε Ρέθυμνο και Ηράκλειο.  (Αναγνώστηκε 2196 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Στις αμέσως επόμενες μέρες σχεδιάζουμε να κάνουμε μια ή και περισσότερες βόλτες στα βόρεια της περιοχής ανάμεσα στο Ρέθυμνο και το Ηράκλειο. Περισσότερες λεπτομέρειες θα μπορούν να ανακοινωθούν σύντομα. Εάν θέλετε να συμμετάσχετε στις ανοιχτές συνεννοήσεις που κάνουμε μεταξύ μας οι Κρητικοί για το που το πως και το πότε, δοκιμαστε να μπαίνετε μετά τις 23:00-00:00 το βράδυ στο MSN ή το Skype. Απλά κάντε προσθήκη κάποιον από τους Morpheus, johndentist, Gipis ή JPat στις επαφές σας και θα χαρούμε να τα πουμε όλοι μαζί! Οι παραπάνω δεν είμαστε τιποτα "ιδρυτικά στελεχη" ή "πρόεδροι" >:D (μακρυά από εμάς!), απλά συνηθίζουμε να βρισκόμαστε δικτυακά τη συγκεκριμένη ώρα. ;)

Ως πιθανοί προορισμοί μέχρι στιγμής έχουν προταθεί, η περιοχή ανάμεσα στις Σισες και την παραλια Φόδελε, αλλά και η περιοχή κοντά στο χωριο Ρογδιά λίγο έξω απο το Ηράκλειο. Ως πιθανές ώρες και μέρες συναντησης για τη προσεχή εκδρομή εχουν προταθεί το βράδυ του Σαββάτου και το πρωΐ-μεσημέρι της Κυριακής. Η διαδρομή στις Σισες θα εχει το χαρακτηρα εξερευνητικής εκδρομης, ενώ στη Ρογδιά γνωρίζει τη διαδρομή ο Gipis ο οποιος πιθανοτατα θα αναλαβει και χρεη πλοηγού στη συγκεκριμενη διαδρομή. Το μονο που χρειαζεται είναι χαμόγελο και διάθεση για περιπέτεια!  j12

Αυτά προς το παρόν και καλη αντάμωση από κοντά! yah

ΥΓ: Όποιος επιθυμεί, μπορεί να δηλώσει οτι ενδιαφέρεται ακόμα και αν δεν εχουν οριστικοποιηθεί η μερα, η ώρα και το σημείο που θα λαβει χώρα η εκδρομή.  Έτσι θα μπορέσουμε να οργανώσουμε καλύτερα τα πράγματα, λαμβάνοντας υπόψιν ολες τις παραμέτρους (απόσταση τοπου διαμονης απο σημειο συνάντησης-εκδρομής, ώρες εργασίας, άλλες υποχρεώσεις, κτλ). Εξάλλου σκοπος μας είναι να περνάμε καλά όσο γίνεται περισσότεροι! _circle>
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 10, 2008, 19:03 από JPat »

Αποσυνδεδεμένος gipis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 134
  • Φύλο: Άντρας
επιτελους βολταρακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι με τα θηρια μας....μεσαααααααα
 j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12
Καμιά φορά ανησυχώ μήπως μ' εγκαταλείψουν όλοι και μείνουν ΜΟΝΟΙ τους.....

Αποσυνδεδεμένος stavros79

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 5
  • Φύλο: Άντρας
ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ!ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΗΝ ΟΥΓΚΑΝΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΚΑΤΙ,ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑΚΙ...
stavros79

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ!ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΗΝ ΟΥΓΚΑΝΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΚΑΤΙ,ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑΚΙ...

Καλησπερα Σταυρο. Υπομονή φίλε και όλα θα πάνε καλά. Το σημαντικότερο βήμα έγινε. Έχεις πλέον επαγγελματική σταθερότητα. ;) Όσο για το τηλέφωνο μη σε ανησυχεί, θα επικοινωνήσει σίγουρα κάποιος μαζί σου να σε ενημερώσει. Να είσαι καλά και θα τα πούμε από κοντά.

Αποσυνδεδεμένος Morpheus

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 279
  • Φύλο: Άντρας
  • The future belongs to those who believe.
Εννοείτε πως και εγώ είμαι μέσα Στην βόλτα  και ανυπομονώ να γνωρίσω τον Γιώργο από κοντά.  roc2 ¶ντε ρε παΐδια να πάρουμε κανένα ρεπό να πάμε και καμία καταδρομική. Να έρθει και ο Χειμώνας. j12 j12 j12
Sorry Για τα ορθογραφικα.
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Έτσι έτσι, να πληθαίνουμε.  >Friends< _circle>
Οι υπόλοιποι συντοπιτες που είστε χαμένοι βρε παιδιά? DINERIS, nanisq, nikpap_agroins? Για το συνονοματο johndentist εκ Χανίων γνωρίζουμε ότι αυτό το διάστημα πνίγεται λιγάκι, παραταύτα περιμένω να μας πει ο ίδιος τα ευχάριστα (ότι θα έρθει δηλαδή lol ) ή δυσάρεστα νέα (ότι δε θα τα καταφερει  :'( ). Αντε ρε λεβέντες να μαζευόμαστε σιγα σιγά, γιατί άκουσα ότι "μένουν κάθε Κυριακή αφάγωτα μερικές δεκάδες κιλά αντικρυστό στα Ανώγεια" και λέω να πάμε να βοηθήσομε τους φίλους μας τους Ανωγειανούς στο δύσκολο έργο της αμνοφαγίας... prov> pro_v  loula  lol lol