Αποστολέας Θέμα: Ανάρτηση ProComp 2"  (Αναγνώστηκε 2719 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Ανάρτηση ProComp 2"
« στις: Φεβρουάριος 01, 2006, 12:48 »
Καταρχήν μη βαράτε όλοι μαζί (εννοώ αυτούς που μου είχαν πει οτι είναι σκληρή)...... ::) ::) ::)  0_21 bhe
Μετά από περίπου 1 μήνα συμβίωσης με τις καινούργιες αναρτήσεις (ProComp 2" ελατήρια + αμορτισέρ) αποφάσισα οτι τελικά θέλω κάτι πιο μαλακό. Αν λοιπόν κάποιος φίλος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου για τα περαιτέρω ;) ;)
Το έχω αναφέρει και αλλού, αλλά θα το ξαναπώ ακόμα μια φορά για να είμαι συνεπής, οι αναρτήσεις είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ για γρήγορη οδήγηση σε κάθε είδους οδόστρωμα (άσφαλτος, χωματόδρομος, φυτευτές πέτρες, χαντάκια κλπ) ΑΛΛΑ είναι αρκετά έως πολύ σκληρές σε καθημερινή οδήγηση (ειδικά πίσω) για τα γούστα μου και εγώ δεν είμαι fan της γρήγορης οδήγησης...Οι αναρτήσεις έχουν κάνει περίπου 500 χιλιόμετρα, δηλαδή είναι σχεδόν άστρωτες, η τιμή αγοράς ήταν 640 ?, η τιμή πώλησης είναι 500 ? συζητήσιμη :)
Το τηλέφωνό μου είναι 6944721759 Αντώνης.
 
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος stavros

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ανάρτηση ProComp 2"
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 01, 2006, 16:32 »
Περιμένω το καινούριο μου Jimny, και θέλω να σε ρωτήσω αν ενδιαφέρεσαι για τράμπα (με το αζημίωτο)

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Ανάρτηση ProComp 2"
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 02, 2006, 10:35 »
Σταύρο τα μαμίσια ελατήρια+αμορτισέρ τα έχω κρατήσει, θέλω να κρατήσω το ύψος που έχω στο περίπου οπότε θα πάω σε λύση 2" - 2,5" ;)
B.R.A.T. President
www.brat.gr