Αποστολέας Θέμα: 24ωρες  (Αναγνώστηκε 26281 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #30 στις: Νοέμβριος 09, 2008, 18:54 »
καλα να περασετε και καλο τερματισμο ευχομαι.Χαρη φιλα την γυναικα σου και το παιδι σου γιατι σε βλεπω να τους βλεπεις μετα απο καμια βδομαδα  lol lol lol lol και αυτο αν σε βρουν  lol lol lol

τι είναι αυτά που λες βρε...στο παιδί...δεν είναι σαν το φίλο σου που σε πήγε για κυνήγη και σας ψάχνανε στα σκόπια...
 ha
 


don't push your luck 0_21 0_21 0_21
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος Denise

  • Jimny
  • Μηνύματα: 965
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #31 στις: Νοέμβριος 09, 2008, 19:01 »
I should be so lucky, lucky,.....ασ το μπιστολάκι, λάκι  ha ha ha ha
Don't be a couch potato, Live the adventure!

Είμαστε τρελλοί...είμαστε τρελλοί εμείς οι πατρινοί!!

Patrasso, and the brains on the rails!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος big-terios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 486
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #32 στις: Νοέμβριος 10, 2008, 20:50 »
Καλή επιτυχία παιδιά! big το samu περιμένει κούπα νομίζω!χιχιχι! lol να σας φτίξουμε κερκίδα κι έτσι ?!?? a105

Κούπα δεν νομίζω γιατί είναι ζόρικα τα πράγματα. Αλλά με μέσες ωριαίες που θα είναι στα 35 χιλιόμετρα φαντάζεσαι για το τι πρόκειτε να γίνει.

Πάνω από όλα η διασκέδαση και να περάσουμε καλά. Δυστηχώς πέρυσι στην Καλαμάτα παρόλο ότι πηγαίναμε καλά σταμάτησε ο αγώνας.  :( :( :( :( :( :(







Φίλε Big-Terios καλησπέρα. Που ήσουν χαμένος τόσο καιρό? :D Αφού θα λάβεις και εσύ μέρος στον αγώνα θα είναι καλή ευκαιρία να γνωριστούμε και από κοντά. ;) Καλή επιτυχία και καλή διασκέδαση σε όλους μας και πάνω από όλα με ασφάλεια!


Γειά σου αγαπητέ. Χαμένος δυστυχώς γιατί μπλέξαμε με τις ασφαλιστικές μετά το τροχαίο που πάθαμε, δουλειές πολλές και δυστυχώς καθόλου χρόνος για εκδρομές. Εδώ ακόμα και με τα παιδιά από εδώ τα λέμε στον δρόμο όπου τους συναντώ τυχαία. π.χ. Χάρης- Φίλλιπος Κως, ΖΙΖΙΚΑ, offroadpet κλπ.

Μακάρι να βρεθούμε όχι μόνο στον αγώνα να τα πούμε.


Καλό αγώνα να έχουμε παιδιά. Έχει να πέσει τρελό γέλιο.
Να έχουμε τρόφιμα μαζί μας, νερά και κυρίως καμιά μπριζολίτσα για τις δύσκολες ώρες.

Χάρη σε τι κατηγορία είσαι???

Συνοδηγός μου ο Bl@ckDog.  roc2 roc2 roc2 roc2 roc2 roc2 roc2 roc2 roc2

Καλημέρα Νίκο,

Στη Normal δήλωσα, λόγω έλλειψης "παιδικής".
Το γέλιο θα είναι δεδομένο, μιας και ο συνοδηγός μου πρώτη φορά θα δει road-book αύριο βράδυ (Δευτέρα) σε μια νυχτερινή που θα τον πάω για εκπαίδευση.
Εγώ ναι μεν έχω ξαναδει road-book αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει...

Και πέρα από αυτά, δεν έχουμε terratrip. Θα πηγαίνουμε με TOPO-Navigator.... απλά για να γράφουμε το track και να μη χαθούμε.... τουλάχιστο να γυρίσουμε πίσω....

Προμήθειες θα έχουμε : 2-3 λίτρα φραπέ ενισχυμένο, σαντουιτσάκια ενισχυμένα, νερό μπόλικο, μωβ καπνογόνο για να μας βρει η ΕΜΑΚ, radio beacon για δορυφορικό εντοπισμό σε περίπτωση που δε μας βρει η ΕΜΑΚ κτλ...

Αν τύχει και είμαστε κοντά στη εκκίνηση και στη διαδρομή, θα εχει τρελό γέλιο μέσω CB....

Αντε καλό τερματισμό, γιατί για κούπα.... μόνο στον ύπνο μας... δε ξέρω για σας.... καλά αποτελέσματα...

ΥΓ. Ο Χρήστος ξέρει τίποτα από road-book ? Αν είναι, να σας πάρουμε από πίσω, και στο τέλος να σας προσπεράσουμε με τα 312 άλογα που έχουμε....  ha ha ha ha


Βρε ο Χρήστος ξέρει από road book, αλλά όπως είπα και ποιο πάνω σημασία έχει να μην χαθείς. Χάρη με το τόπο δύσκολο να έχεις σωστή πλοήγηση. Βάλε κάποιο κοντέρ ακριβείας στο αμάξι γιατί θα έχεις μεγάλο πρόβλημα. Δεν πρέπει να έχεις απόκλιση σχεδόν καθόλου.


Ότι θα πέσει γέλιο είναι σίγουρο. Θα περνάει ο ένας από την μία ο άλλος από την άλλη και στο τέλος μας βλέπω να σταματάμε πουθενά και να στρώνουμε καμιά ψησταριά και να το καίμε χοχοχοχοχοχοχοχο.


Ελπίζω να τα πούμε και πριν τον αγώνα. Για κούπα δεν πάμε. Πάμε να περάσουμε καλά και να διασκεδάσουμε ;)
Brat president
www.braters.gr
Όπου οι άλλοι σταματάνε εμείς προχωράμε :):):):)

Ευρυτανία TEAM   :D

Έρχετε το B-S :-O

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #33 στις: Νοέμβριος 11, 2008, 15:43 »
Τρέχουμε με τον αριθμό 286.

Αριθμός εκκίνησης 138. Ελπίζω τα προηγούμενα 137 αυτοκίνητα να αφήνουν ροδιές να τις βλέπουμε μη χαθούμε...

BIIIIIGGGGGG... ποιο νούμερο έχετε ? Είστε μπροστά μας ?? Θα πετάτε ψηχουλάκια να βρούμε το δρόμο μας?
 lol lol lol lol lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος big-terios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 486
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #34 στις: Νοέμβριος 11, 2008, 22:10 »
Εμείς είμαστε 171 μετά από εμένα ο Κασωτάκης και ποιο πριν ο Dodo με το 167.
Μετά ακολουθούν Lepes  και άλλοι χοχοχοχοχοχοχο

Καλά λέω εγώ ότι μας βλέπω να σταματάμε και να βγάζουμε ψησταριές χοχοχοχοχοχο
Brat president
www.braters.gr
Όπου οι άλλοι σταματάνε εμείς προχωράμε :):):):)

Ευρυτανία TEAM   :D

Έρχετε το B-S :-O

Αποσυνδεδεμένος Denise

  • Jimny
  • Μηνύματα: 965
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #35 στις: Νοέμβριος 11, 2008, 22:15 »
Όλη η καλοπαρέα, μαζί!!!!! cl cl cl cl cl cl

Θα δώσω προμήθειες στο Χάρη.....λεμόνια κοψίδια και ψυγείο με μπύρες, και τζατζίκια! yah yah yah yah yah
Don't be a couch potato, Live the adventure!

Είμαστε τρελλοί...είμαστε τρελλοί εμείς οι πατρινοί!!

Patrasso, and the brains on the rails!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος big-terios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 486
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #36 στις: Νοέμβριος 11, 2008, 22:30 »
Όλη η καλοπαρέα, μαζί!!!!! cl cl cl cl cl cl

Θα δώσω προμήθειες στο Χάρη.....λεμόνια κοψίδια και ψυγείο με μπύρες, και τζατζίκια! yah yah yah yah yah


Προσωπικά θα πάρω ξηρά τροφή. Τώρα ο συνοδηγός μου αν βάλει κανένα παϊδάκι δεν ξέρω. Αλλά μπύρες και αγώνας δεν πάει χοχοχοχοχχο/ Στο τέλος θα τις τιμήσουμε ;)
Brat president
www.braters.gr
Όπου οι άλλοι σταματάνε εμείς προχωράμε :):):):)

Ευρυτανία TEAM   :D

Έρχετε το B-S :-O

Αποσυνδεδεμένος Denise

  • Jimny
  • Μηνύματα: 965
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #37 στις: Νοέμβριος 11, 2008, 22:49 »
Χιούμορ, κάνουμε! Και συμφωνώ πως το αλκοόλ με την οδήγηση ποτέ δεν ταιριάξανε!!!!!
Don't be a couch potato, Live the adventure!

Είμαστε τρελλοί...είμαστε τρελλοί εμείς οι πατρινοί!!

Patrasso, and the brains on the rails!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος big-terios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 486
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #38 στις: Νοέμβριος 12, 2008, 18:46 »
Χιούμορ, κάνουμε! Και συμφωνώ πως το αλκοόλ με την οδήγηση ποτέ δεν ταιριάξανε!!!!!


Η αιτία που κάποιο άτομο νεαρής ηλικίας κόντεψε να με στείλει αδιάβαστο να κοιτάω τα κυπαρίσσια ανάποδα.   >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( bhe bhe bhe 0_21 0_21 0_21
Brat president
www.braters.gr
Όπου οι άλλοι σταματάνε εμείς προχωράμε :):):):)

Ευρυτανία TEAM   :D

Έρχετε το B-S :-O

Αποσυνδεδεμένος 4x4er

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 868
  • Φύλο: Άντρας
  • You go Faster, I go Everywere...
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #39 στις: Νοέμβριος 12, 2008, 20:14 »
Χιούμορ, κάνουμε! Και συμφωνώ πως το αλκοόλ με την οδήγηση ποτέ δεν ταιριάξανε!!!!!


Η αιτία που κάποιο άτομο νεαρής ηλικίας κόντεψε να με στείλει αδιάβαστο να κοιτάω τα κυπαρίσσια ανάποδα.   >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( bhe bhe bhe 0_21 0_21 0_21

Εδώ εδώ παιδιά,
ο παθών και πολύ μ@λ@κ@ς εγώ, το αποτέλεσμα να τραυματιστεί ο άνθρωπός μου αρκετά (τώρα πλέον είναι καλά απλά κάνει την "μετεωρολόγο", έσπασε 5 πλευρά και μία κλείδα :(...),
και υλικές ζημιές: (βλ.φώτος του jimny στη gallery μου...)

Όχι πως πιά δεν πίνω και οδηγώ αλλά μου έφυγε: 1ον η μαγκιά του άνετου, π.χ. δε με πιάνει εμένα το ποτό και τέτοιες μ@λ@κίες, και 2ον όταν τα έχω τσούξει, μετά στο δρόμο με προσπερνάν και οι κότες....
Mountains, seas, somewere in between...

Αποσυνδεδεμένος big-terios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 486
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #40 στις: Νοέμβριος 12, 2008, 21:48 »
Εγώ αντιθέτως δεν είχα πιεί. Μάλλον η άλλη παρότι ήταν νέος οδηγός έπεσε επάνω μου. Η συνέχεια εδώ: http://www.braters.gr/viewtopic.php?t=1730
Brat president
www.braters.gr
Όπου οι άλλοι σταματάνε εμείς προχωράμε :):):):)

Ευρυτανία TEAM   :D

Έρχετε το B-S :-O

Αποσυνδεδεμένος agian

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 664
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #41 στις: Νοέμβριος 13, 2008, 01:41 »
Εγώ αντιθέτως δεν είχα πιεί. Μάλλον η άλλη παρότι ήταν νέος οδηγός έπεσε επάνω μου. Η συνέχεια εδώ: http://www.braters.gr/viewtopic.php?t=1730
Γεια σου ρε big, τώρα εξηγείται γιατί χάθηκες τόσο καιρό,
Τυχερός ήσουνα, να σαι πάντα καλά.
Πότε θα κάνεις εκμπομπή στο Onradio?   roc2 roc2 roc2
Η πρώτη σκέψη είναι η καλύτερη. Η δεύτερη είναι η πιο φρόνιμη...

Αποσυνδεδεμένος big-terios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 486
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #42 στις: Νοέμβριος 13, 2008, 01:44 »
Εγώ αντιθέτως δεν είχα πιεί. Μάλλον η άλλη παρότι ήταν νέος οδηγός έπεσε επάνω μου. Η συνέχεια εδώ: http://www.braters.gr/viewtopic.php?t=1730
Γεια σου ρε big, τώρα εξηγείται γιατί χάθηκες τόσο καιρό,
Τυχερός ήσουνα, να σαι πάντα καλά.
Πότε θα κάνεις εκμπομπή στο Onradio?   roc2 roc2 roc2

Φίλε χάθηκα και με άλλα πράγματα....... Στο prestigeradio.gr κάτι καλό ετοιμάζεται. Ο Μάκης ξέρει περισσότερα.

Υ.Γ. Ρε παιδιά το έχω άχτι να την πατήσω μιλάμε. roc2 roc2 roc2 roc2 roc2 roc2
Brat president
www.braters.gr
Όπου οι άλλοι σταματάνε εμείς προχωράμε :):):):)

Ευρυτανία TEAM   :D

Έρχετε το B-S :-O

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #43 στις: Νοέμβριος 21, 2008, 09:15 »


Τα καλά νέα είναι οτι τελείωσα με τα ηλεκτρικά του αυτοκινήτου.

Τα κακά είναι οτι έχω 1 μέρα ακόμα δουλειά με το Terratrip..... Χρειάζονται αλλαγές λόγω κακής συμπεριφοράς του συστήματος σε υψηλές ταχύτητες.
(λες και θα τρέχουμε... αλλά αφού το φτιάχνουμε, ας γίνει καλό...)


Αποσυνδεδεμένος big-terios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 486
Απ: 24ωρες
« Απάντηση #44 στις: Νοέμβριος 21, 2008, 21:27 »
Εγώ δεν έφτασα ακόμα καν στα ηλεκτρονικά χαχαχαχαχαχα lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol


Μιλάμε δεν τελειώνει με τίποτα. 5 ώρες 4 άτομα και κάναμε τα μισά.  bhe bhe bhe bhe bhe bhe bhe bhe bhe
Brat president
www.braters.gr
Όπου οι άλλοι σταματάνε εμείς προχωράμε :):):):)

Ευρυτανία TEAM   :D

Έρχετε το B-S :-O