Αποστολέας Θέμα: εδω ο καλος ρουφιανος  (Αναγνώστηκε 9742 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος PANOS72

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 420
  • Φύλο: Άντρας
  • Mad for mud
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 14, 2009, 18:37 »
ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ...

Επειδή η κάθε κατάσταση θέλει και τη μουσική της...  >noco< <war_

http://www.youtube.com/watch?v=TVFpUcHioTU&feature=related

www.youtube.com/user/PanosJimny?feature=mhw4 <Panos72 Youtube channel
www.greektube.org/user/panji                              <Panos72 Greektube channel

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 14, 2009, 19:02 »
βγάζεις συμπεράσματα με τη μίση πληροφόρηση...λάθος...θα πρέπει να ακούς να μαθαίνεις και να σιγουρευεις τις πληροφορίες σου για να καταλήγεις σε συμπέρασμα!!! (έτσι λεεί η κοινή λογική...αν έχεις ακουστα) Γνωρίζεις ελάχιστα και τους δύο στους οποίους αναφέρεσε κυριολεκτικά ελάχιστα...παρόλα αυτά εχεις γνώμη και μάλιστα δημόσια...μήπως δεν είναι σωστό...μήπως καλό είναι να έχουμε γνώμη ΚΥΡΙΩΣ δημόσια για άτομα και γεγονότα που έιμαστε σίγουροι...??
Δεν έχω μισή πληροφόριση αγαπητή μου tsoulaki και πάνω απ'όλα έχω τη στοιχειώδη νοημοσύνη, καθώς και την απαραίτητη κριτική ικανότητα να μπορώ να μεταφράσω όσα βλέπω και ακούω και ιδίως όταν πρόκειται για αυταπόδεικτα στοιχεία. Και δυστυχώς για αρκετούς δεν περιμένω την άδεια κανενός να εκφράσω τη γνώμη μου. Τελευταία φορά που κοίταξα ίσχυε ακόμα η ελευθερία του λόγου και της έκφρασης.


τελός πάντων δεν θα σου μάθω εγώ πώς σκέφτεται ένας ενήλικας...αύτο είναι δουλεια της οικογένειας σου και των δασκάλων σου....
Δε θα σου το ζήταγα ποτέ. Ο τρόπος που σκέφτεται ένας ενήλικας σαν κι εσένα μου είναι παντελώς αδιάφορος. Η δουλειά της οικογένειας μου στη διαπαιδαγώγισή μου έχει λήξει και ήταν πλήρως επιτυχημένη, ρώτα και θα μάθεις για την οικογένεια μου, όπως έμαθα κι εγώ για τη δική σου. Και πρόσεχε όταν μιλάς για τους δασκάλους μου γιατί ανάμεσά τους είναι Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ που μου έμαθε πως να υπερασπίζομαι την τιμή μου, την οικογένεια μου και τη σχολή μου.

χαλάρωσε ομώς λίγο γιατί είσαι μικρη και το ζόρι που τραβάς θα σου κάνει ρυτίδες!!! κάτι ξερουμε και εμείς οι μεγαλοκοπέλες!!!

κάτι παρατήρησα..τις έχεις τις ρυτιδίτσες σου..Η αδερφή μου είναι καλή δερματολόγος όμως και θα σου κάνει έκπτωση στο botox!(για να σε καλοπιάσω βρε να γίνουμε μια παρέα!!! lol ) Όσο για μένα μην ανησυχείς, δεν τραβάω κανένα ζόρι...Λέω τα πράγματα με τ'ονομά τους απλά...Δε θέλει κόπο...Να αντιμετωπίζεις τη μικρότητα του εαυτού σου πάλι, ε αυτό είναι ζόρι...χαπάκι κανείς? lol yah j12
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος maestria

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 937
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 14, 2009, 23:03 »
Χρήστο, Ευθύμη, Χάρη (αν μπαίνεις στον κόπο να τα διαβάζεις lol lol lol) και Χρύσα μου ειλικρινά ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΙΕΣΑΙ!

Αποσυνδεδεμένος manolito

  • Jimny
  • Μηνύματα: 102
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 15, 2009, 08:23 »
Τι έχασα εδω...???  ???

μόλις είδα το topic ......

μάλλον θα πρόκειται για κάποια παρεξήγηση.....

..... είναι και περιοδος φαγούρας.....  bhe



* στην επόμενη βραδυνή, θα προσπαθησω να ερθω κι εγω..... παει καιρος απο την τελευταια φορά....   :)
brat . . .

... ένας από τους ... άλλους

Αποσυνδεδεμένος DinDin

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 765
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny4ever
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 15, 2009, 09:34 »
αλλα ακομα το εχω απορια, πως μεσα απο τοοοοοσα ατομα που βουνοβολταρετε παρεα, πεταχτηκες μονο εσυ να υποστηριξεις το δικιο σας.
οι υπολοιποι ειναι βλακες και δε καταλαβαινουν?


Σίγουρα καταλαβαίνουν, απλώς δεν έχουν όλοι το χρόνο και τη διάθεση να ασχολούνται με παπαριές...

Χρήστο, Ευθύμη, Χάρη (αν μπαίνεις στον κόπο να τα διαβάζεις lol lol lol) και Χρύσα μου ειλικρινά ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΙΕΣΑΙ!
+1
Κάντε οικονομία στο νερό, πλυθείτε με μία φίλη...

Αποσυνδεδεμένος ZoZeFiNa

  • Jimny
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 15, 2009, 13:09 »
αφήστε βρε παιδιά τον άνθρωπο να φτιάξει τις ποδιές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


-100000000

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 15, 2009, 14:36 »

* στην επόμενη βραδυνή, θα προσπαθησω να ερθω κι εγω..... παει καιρος απο την τελευταια φορά....   :)

να έρθεις!!! άντε καιρό έχουμε να σας δούμε! cl
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!