Αποστολέας Θέμα: εδω ο καλος ρουφιανος  (Αναγνώστηκε 9743 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

vissarionas

  • Επισκέπτης
εδω ο καλος ρουφιανος
« στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 10:03 »

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 10:19 »
ΚΛΑΚ ! ωχ! αυτό νομίζω ήτανε μια τάπα! Καλά ρε internet explorer χρησιμοποιείς??? 87 > βάλε mozila ριιιιιιι!!!
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 14, 2009, 00:07 »
το θυμαται κανεις αυτο το παραθυρακι?
τα κωλοψαρα που μιλανε εδω και μερικες μερες απλα δε το προλαβαν.
τα κωλοπαιδα που το γευτηκαν τοτε, απλα δεν απαντησαν.

λοιπον γκαγκαριν και λοιποι, διαβαστε παλιοτερα ποστ ΜΟΥ, βαλτε τα ολα σε μια σειρα, βγαλτε συμπερασματα και εγω παω πασσο.
αλλα μεχρι τοτε, με αερολογιες και χαχανισματα μη μιλατε.

και να θυμησω οτι ο ευθημης καλα θα κανει να το βουλωσει το ρημαδι του(παρε και την αδεια του χαρη αν θελεις ευθημη).

παρακαλω να μη μου τη λετε χωρις λογο γιατι ειμαι τσαντιλας, και δε γουσταρω.
ασχετα που μπλεχτηκατε νεοι, χωρις λογο.

εγω με εναν τα εχω τα ντουζενια, και τη παρεα του φυσικα.

και μπραβο στον γκαγκαριν(αληθεια το λεω) που με απειλησε στον αερα, γιατι καποιοι αλλοι ουτε αυτο δε καταφεραν.

.............. του κερατα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 14, 2009, 00:20 από gc »

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 14, 2009, 00:13 »
Καλά βουλωμένο γράμμα διαβάζεις??? Μόλις τώρα αυτό το link πόσταρα γιατί ζητήθηκαν αποδείξεις....

http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,3995.msg62364/topicseen.html#msg62364
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος efthimis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 869
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 14, 2009, 02:05 »
Βισσαριωνα αν εχεις τα κοτσια ελα να μου τα πεις στα μουτρα οτι λες....αλλιως ραψτο κ μη κανεις σα γκομενα που γραφεις πισω απο μια οθονη......ΑΡΚΕΤΑ ασχοληθηκαμε με τη παρτη σου....
Οσο για αυτο που ποσταρες ειναι πολυ σωστο οποιος κ αν το ειπε....αλλα εγω προσωπικα δε θα ξαναχαλαγα ειτε δεστρα ειτε τιποτα πανω στο αμαξι μου τραβοντας καποιον που αντι να γυρισει να πει ευχαριστω δημοσιως,κανει σα να μη πω.....
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 14, 2009, 02:10 από efthimis »

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 14, 2009, 09:23 »
Αγαπητέ κε Ρουφιάνε...

Εγώ στο έστειλα αυτό το πμ...  στην αρχή πρίν εξελιχθεί το θέμα όπως εξελίχθηκε και γι'αυτό δεν απάντησα δημόσια αλλά και πριν καταλαβω τι ...... εισαι....

Οποιος έχει έρθει βόλτα μαζί μου ξέρει οτι δεν λυπάμαι ούτε τον εργάτη μου, ούτε να χαλάσω το αυτοκίνητο μου για να βγάλω κάποιον που μπορεί να έχει κολλήσει... είναι η νοοτροπία μου, είναι αυτό που έχω μάθει απο παλιά  και όντως δεν μου άρεσε  αυτό που είπε τότε ο Χάρης.. "οτι στην βόλτα όλοι να έχουν τους εργάτες τους" ειδικά στην βόλτα που διοργάνωνα εγώ και ήξερα ποιοί θα είναι μαζί....

Απο εκεί και πέρα κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να χρησιμοποιήσει τον εξοπλισμό του (εαν δεν το θέλει) για να "ξελασπώσει" τους αλλους  και νομίζω οτι απόλυτα κατανοητό... τι ζόρι τραβάς τώρα εσύ είναι αλλο θέμα...

Οι βόλτες στους τετρακίνητους πάντα έχουν κάποιες προυποθέσεις ανάλογα με αυτά που αναμένουμε να συναντήσουμε, καιρός, έδαφος κλπ, εσυ και κάποιοι αλλοι έχουν έρθει με τσαμπουκά να τα ισοπεδώσουμε όλα... φιλε αυτό δεν μπορεί να γίνει, δεν το ανεχόμαι εγώ και πολλοί αλλοι και το καταλαβαίνεις οτι αυτό το χόμπυ το κάνουμε πρώτα απ'ολα με ασφάλεια και μετά για να περάσουμε καλά οπότε δεν θέλουμε να βάλουμε κανέναν σε κίνδυνο και έχωντας αγνοια να περάσουν δύσκολα εμπόδια, εδάφη ... αλλά  θέλουμε ολοι να περάσουμε καλά...
(Οι βραδυνές πάντα ήταν προκλητικές και πολλές φορές δεν εμπαιναν προυποθέσεις αλλά αυτό ήταν στην κρίση του διοργανωτή)

ΑΑΑ και κάτι αλλο, αν νομίζεις οτι θα μας βάλεις να τσακωθούμε με τον Χάρη για να μας την σπάσεις... εισαι γελασμένος  87 87
θα σου στείλουμε φωτογραφίες απο την βόλτα που θα πάμε την Τετάρτη και θα τραβάμε ο ενας τον αλλο....  87

Φιλάκια.. 




Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος tsoula

  • Jimny
  • Μηνύματα: 424
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 14, 2009, 10:10 »
Αγαπητέ κε Ρουφιάνε...

Εγώ στο έστειλα αυτό το πμ...  στην αρχή πρίν εξελιχθεί το θέμα όπως εξελίχθηκε και γι'αυτό δεν απάντησα δημόσια αλλά και πριν καταλαβω τι ...... εισαι....

Οποιος έχει έρθει βόλτα μαζί μου ξέρει οτι δεν λυπάμαι ούτε τον εργάτη μου, ούτε να χαλάσω το αυτοκίνητο μου για να βγάλω κάποιον που μπορεί να έχει κολλήσει... είναι η νοοτροπία μου, είναι αυτό που έχω μάθει απο παλιά  και όντως δεν μου άρεσε  αυτό που είπε τότε ο Χάρης.. "οτι στην βόλτα όλοι να έχουν τους εργάτες τους" ειδικά στην βόλτα που διοργάνωνα εγώ και ήξερα ποιοί θα είναι μαζί....

Απο εκεί και πέρα κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να χρησιμοποιήσει τον εξοπλισμό του (εαν δεν το θέλει) για να "ξελασπώσει" τους αλλους  και νομίζω οτι απόλυτα κατανοητό... τι ζόρι τραβάς τώρα εσύ είναι αλλο θέμα...

Οι βόλτες στους τετρακίνητους πάντα έχουν κάποιες προυποθέσεις ανάλογα με αυτά που αναμένουμε να συναντήσουμε, καιρός, έδαφος κλπ, εσυ και κάποιοι αλλοι έχουν έρθει με τσαμπουκά να τα ισοπεδώσουμε όλα... φιλε αυτό δεν μπορεί να γίνει, δεν το ανεχόμαι εγώ και πολλοί αλλοι και το καταλαβαίνεις οτι αυτό το χόμπυ το κάνουμε πρώτα απ'ολα με ασφάλεια και μετά για να περάσουμε καλά οπότε δεν θέλουμε να βάλουμε κανέναν σε κίνδυνο και έχωντας αγνοια να περάσουν δύσκολα εμπόδια, εδάφη ... αλλά  θέλουμε ολοι να περάσουμε καλά...
(Οι βραδυνές πάντα ήταν προκλητικές και πολλές φορές δεν εμπαιναν προυποθέσεις αλλά αυτό ήταν στην κρίση του διοργανωτή)

ΑΑΑ και κάτι αλλο, αν νομίζεις οτι θα μας βάλεις να τσακωθούμε με τον Χάρη για να μας την σπάσεις... εισαι γελασμένος  87 87
θα σου στείλουμε φωτογραφίες απο την βόλτα που θα πάμε την Τετάρτη και θα τραβάμε ο ενας τον αλλο....  87

Φιλάκια.. 






είσαι μεγάλος...παραδέχομαι!!!
 roc2 roc2 roc2
"ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"

Αποσυνδεδεμένος efthimis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 869
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 14, 2009, 11:43 »
Αγαπητέ κε Ρουφιάνε...

Εγώ στο έστειλα αυτό το πμ...  στην αρχή πρίν εξελιχθεί το θέμα όπως εξελίχθηκε και γι'αυτό δεν απάντησα δημόσια αλλά και πριν καταλαβω τι ...... εισαι....

Οποιος έχει έρθει βόλτα μαζί μου ξέρει οτι δεν λυπάμαι ούτε τον εργάτη μου, ούτε να χαλάσω το αυτοκίνητο μου για να βγάλω κάποιον που μπορεί να έχει κολλήσει... είναι η νοοτροπία μου, είναι αυτό που έχω μάθει απο παλιά  και όντως δεν μου άρεσε  αυτό που είπε τότε ο Χάρης.. "οτι στην βόλτα όλοι να έχουν τους εργάτες τους" ειδικά στην βόλτα που διοργάνωνα εγώ και ήξερα ποιοί θα είναι μαζί....

Απο εκεί και πέρα κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να χρησιμοποιήσει τον εξοπλισμό του (εαν δεν το θέλει) για να "ξελασπώσει" τους αλλους  και νομίζω οτι απόλυτα κατανοητό... τι ζόρι τραβάς τώρα εσύ είναι αλλο θέμα...

Οι βόλτες στους τετρακίνητους πάντα έχουν κάποιες προυποθέσεις ανάλογα με αυτά που αναμένουμε να συναντήσουμε, καιρός, έδαφος κλπ, εσυ και κάποιοι αλλοι έχουν έρθει με τσαμπουκά να τα ισοπεδώσουμε όλα... φιλε αυτό δεν μπορεί να γίνει, δεν το ανεχόμαι εγώ και πολλοί αλλοι και το καταλαβαίνεις οτι αυτό το χόμπυ το κάνουμε πρώτα απ'ολα με ασφάλεια και μετά για να περάσουμε καλά οπότε δεν θέλουμε να βάλουμε κανέναν σε κίνδυνο και έχωντας αγνοια να περάσουν δύσκολα εμπόδια, εδάφη ... αλλά  θέλουμε ολοι να περάσουμε καλά...
(Οι βραδυνές πάντα ήταν προκλητικές και πολλές φορές δεν εμπαιναν προυποθέσεις αλλά αυτό ήταν στην κρίση του διοργανωτή)

ΑΑΑ και κάτι αλλο, αν νομίζεις οτι θα μας βάλεις να τσακωθούμε με τον Χάρη για να μας την σπάσεις... εισαι γελασμένος  87 87
θα σου στείλουμε φωτογραφίες απο την βόλτα που θα πάμε την Τετάρτη και θα τραβάμε ο ενας τον αλλο....  87

Φιλάκια.. 






είσαι μεγάλος...παραδέχομαι!!!
 roc2 roc2 roc2


ΤΕΛΟΣ!!! roc2 roc2

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 14, 2009, 12:32 »


είσαι μεγάλος...παραδέχομαι!!!
 roc2 roc2 roc2

εσύ τώρα τι ακριβώς παραδέχεσαι???? που πήρε το φτυάρι από το βασικό εξοπλισμό  ha ενός offroader για να παραχώσει τον "και καλά φίλο του " σε κάποιον που πρώτη φορά γνώριζε???????? και κοίτα να δείς που εντελώς τυχαία το έκανε και πίσω από την πλάτη του κολλητού του...όταν λέω για ιπτάμενα, πισώπλατα στιλέτα κάτι ξέρω ....κάτσε...ωχ!...κάτι νιώθω στην πλάτη μου..... 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 j12 j12 j12 j12  >ilov2< >ilov< >kalim<
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 14, 2009, 12:46 από ZIZIKA »
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 14, 2009, 12:45 »

Οσο για αυτο που ποσταρες ειναι πολυ σωστο οποιος κ αν το ειπε....αλλα εγω προσωπικα δε θα ξαναχαλαγα ειτε δεστρα ειτε τιποτα πανω στο αμαξι μου τραβοντας καποιον που αντι να γυρισει να πει ευχαριστω δημοσιως,κανει σα να μη πω.....

πολύ σωστό θα ήταν-και θα του βγάζαμε και το καπέλο- αν είτε γύρναγε να το πεί δημόσια ακριβώς κάτω από το ποστ του αλλουνού, είτε αν φρόντιζε απλά να τον πιάσει τον χαρούλη μόνος του και να του πεί φίλε μου αυτό που είπες δεν είναι και πολύ σωστό....από κει και πέρα οι πράξεις μας αλλά πολύ περισσότερο οι ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ μας, μας κάνουν αυτό που είμαστε.....ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του κι ας τα κρατήσει για την πάρτη του...

και κάτι τελευταίο...ο vissarionas ξέρει πότε να πει ευχαριστώ και το είχε κάνει ακόμα και φορές που απλά έπρεπε να το πει τυπικά, αν με πιάνεις  ;) .....Και εμένα συμάζευε όταν τα 'χα πάρει κρανίο και κόντευα να ανοίξω αλλουνού το κρανίο (γιατί εγώ δεν έχω κανένα θέμα να "ξηγηθώ" από πολύ κοντά όπως ξέρετε.....  sfr du_l 079_a 2_ag >buttkick1< >bad< >b013< c3 013aa_ _155> _261>) τις συγχωρούσε ο βλάκας τις μ@λ@κιες και μάζευε και τις δικές μου...βλάκα vissariona εσύ είσαι ο κακός της υπόθεσης πάλι...μην ανησυχείς θα σου παραδώσω μαθήματα ρουφ**νιας, αστέρι θα σε κάνω και τότε θα είμαστε όλοι μαζί μια καλή παρέα!!!! cl yah
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 14, 2009, 12:48 από ZIZIKA »
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 14, 2009, 14:44 »
Εγω δεν ξερω τι παιζει ακριβως με την παρτη σας αλλα το μονο που ξερω σιγουρα ειναι οτι δεν παω με τιποτα τους ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ οποιοι και αν ειναι αυτοι.Την ρουφιανια την αγαπησαν πολλοι τον ρουφιανο ΚΑΝΕΙΣ!!!
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος tsoula

  • Jimny
  • Μηνύματα: 424
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #11 στις: Ιούνιος 14, 2009, 17:50 »

Οσο για αυτο που ποσταρες ειναι πολυ σωστο οποιος κ αν το ειπε....αλλα εγω προσωπικα δε θα ξαναχαλαγα ειτε δεστρα ειτε τιποτα πανω στο αμαξι μου τραβοντας καποιον που αντι να γυρισει να πει ευχαριστω δημοσιως,κανει σα να μη πω.....

πολύ σωστό θα ήταν-και θα του βγάζαμε και το καπέλο- αν είτε γύρναγε να το πεί δημόσια ακριβώς κάτω από το ποστ του αλλουνού, είτε αν φρόντιζε απλά να τον πιάσει τον χαρούλη μόνος του και να του πεί φίλε μου αυτό που είπες δεν είναι και πολύ σωστό....από κει και πέρα οι πράξεις μας αλλά πολύ περισσότερο οι ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ μας, μας κάνουν αυτό που είμαστε.....ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του κι ας τα κρατήσει για την πάρτη του...

και κάτι τελευταίο...ο vissarionas ξέρει πότε να πει ευχαριστώ και το είχε κάνει ακόμα και φορές που απλά έπρεπε να το πει τυπικά, αν με πιάνεις  ;) .....Και εμένα συμάζευε όταν τα 'χα πάρει κρανίο και κόντευα να ανοίξω αλλουνού το κρανίο (γιατί εγώ δεν έχω κανένα θέμα να "ξηγηθώ" από πολύ κοντά όπως ξέρετε.....  sfr du_l 079_a 2_ag >buttkick1< >bad< >b013< c3 013aa_ _155> _261>) τις συγχωρούσε ο βλάκας τις μ@λ@κιες και μάζευε και τις δικές μου...βλάκα vissariona εσύ είσαι ο κακός της υπόθεσης πάλι...μην ανησυχείς θα σου παραδώσω μαθήματα ρουφ**νιας, αστέρι θα σε κάνω και τότε θα είμαστε όλοι μαζί μια καλή παρέα!!!! cl yah

όλο κάτι παραπάνω θα ξέτρείς για να κάνεις και μαθήματα
β) μακρία και αγαπημένοι θα είμαστε δύο καλές παρεές...πώς σου φαίνεται σαν ιδέα?
"ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"

Αποσυνδεδεμένος tsoula

  • Jimny
  • Μηνύματα: 424
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 14, 2009, 18:02 »


είσαι μεγάλος...παραδέχομαι!!!
 roc2 roc2 roc2

εσύ τώρα τι ακριβώς παραδέχεσαι???? που πήρε το φτυάρι από το βασικό εξοπλισμό  ha ενός offroader για να παραχώσει τον "και καλά φίλο του " σε κάποιον που πρώτη φορά γνώριζε???????? και κοίτα να δείς που εντελώς τυχαία το έκανε και πίσω από την πλάτη του κολλητού του...όταν λέω για ιπτάμενα, πισώπλατα στιλέτα κάτι ξέρω ....κάτσε...ωχ!...κάτι νιώθω στην πλάτη μου..... 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 j12 j12 j12 j12  >ilov2< >ilov< >kalim<

βγάζεις συμπεράσματα με τη μίση πληροφόρηση...λάθος...θα πρέπει να ακούς να μαθαίνεις και να σιγουρευεις τις πληροφορίες σου για να καταλήγεις σε συμπέρασμα!!! (έτσι λεεί η κοινή λογική...αν έχεις ακουστα) Γνωρίζεις ελάχιστα και τους δύο στους οποίους αναφέρεσε κυριολεκτικά ελάχιστα...παρόλα αυτά εχεις γνώμη και μάλιστα δημόσια...μήπως δεν είναι σωστό...μήπως καλό είναι να έχουμε γνώμη ΚΥΡΙΩΣ δημόσια για άτομα και γεγονότα που έιμαστε σίγουροι...?? τελός πάντων δεν θα σου μάθω εγώ πώς σκέφτεται ένας ενήλικας...αύτο είναι δουλεια της οικογένειας σου και των δασκάλων σου....χαλάρωσε ομώς λίγο γιατί είσαι μικρη και το ζόρι που τραβάς θα σου κάνει ρυτίδες!!! κάτι ξερουμε και εμείς οι μεγαλοκοπέλες!!!
"ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #13 στις: Ιούνιος 14, 2009, 18:30 »

όλο κάτι παραπάνω θα ξέτρείς για να κάνεις και μαθήματα
Ναι κάτι έμαθα... εδω μέσα κυκλοφορούν κάποιοι πολύ καλοί δάσκαλοι....

β) μακρία και αγαπημένοι θα είμαστε δύο καλές παρεές...πώς σου φαίνεται σαν ιδέα?

μα γιατί καλέ??πάνω που συνηθίζω στην τακτική μαχαιρώνω και μετά γλύφω και μετά είμαστε μια χαρά ατμόσφαιρα.....
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: εδω ο καλος ρουφιανος
« Απάντηση #14 στις: Ιούνιος 14, 2009, 18:35 »
τιποτα ρε.

ευθημη δε θα χαλασω ουτε ιδρωτα ουτε θα κινδυνευσω να με κοπανησεις επειδη εσυ το παιζεις νταης.
αν καποια στιγμη θα εχω νευρα για ασχετο λογο, θα φροντισω να σε βρω.
αλλα ακομα το εχω απορια, πως μεσα απο τοοοοοσα ατομα που βουνοβολταρετε παρεα, πεταχτηκες μονο εσυ να υποστηριξεις το δικιο σας.
οι υπολοιποι ειναι βλακες και δε καταλαβαινουν?

χρηστο αν αυτα που λες τα πιστευεις, και οτι ετσι ειναι το 'πνευμα' του offroader, δε μπορω να διαφωνησω.μαγκια σου.
αλλα τοτε δε σε ειδα να λες τιποτα για το μυνημα. τωρα σου πηγε 4 (τρεις και μια).
καλα αληθεια νομιζεις οτι θελω να σας βαλω να τσακωθειτε? ειπαμε, ειμαι μικρος και ανωριμος, αλλα δεν ξαναγυρισα στο δημοτικο(παλι θα τα πω στη μαμα μουυυυυυυυυυ)

η τσουλαρα τι πεταγετε? που ............. τοσο καιρο?

λοιπον εγω υποσχομαι να μη ξαναεπιτεθω σε κανεναν και μαγκια σας να κανετε οτι θελετε αφου πλεον καταλαβα τι παιζει και δε σας ακολουθω.
αλλα η γνωμη μου θα υπαρχει παντα σε καθε θεμα και χωρις φωνες, οποια και αν ειναι αυτη.

ευχαριστω για το χρονο σας. μου αρεσαν ολα αυτα. θα τα πουμε.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 14, 2009, 18:44 από gc »