Αποστολέας Θέμα: 205 R16 Fedima Extreme....παραληπόμενα  (Αναγνώστηκε 6775 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος makis29

  • Jimny
  • Μηνύματα: 143
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com
    • My Gallery
205 R16 Fedima Extreme....παραληπόμενα
« στις: Μάρτιος 11, 2006, 11:03 »
gv1600 καλος ηρθες στην παρεα μας αλλα δεν θα ηταν καλητερα να μας πεις πρωτα καποια πραγματα για σενα να σε γνωρισουμε πρωτα???
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 12, 2006, 23:21 από Ironman Jimnys »
http://www.jimnyclub.com/gallery/main.php?g2_itemId=53
Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ.......

Αποσυνδεδεμένος gv1600

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 14
  • Φύλο: Άντρας
205 R16 Fedima Extreme
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 11, 2006, 15:21 »
Αν στα πώ, θα τα πάρεις τα λάστιχα? ;D
Πλάκα κάνω.............αλλά τι θές να σου πώ δηλαδή?
Τα λάστιχα θέλω να δώσω και όχι βιογραφικό 8) , αν εσύ όμως νοιώσεις καλύτερα.... ρώτα οτι θέλεις!

Φιλικά vasilis.
SJ 413 LWB "Agriκολας"

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
205 R16 Fedima Extreme
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 11, 2006, 19:06 »
Αν στα πώ, θα τα πάρεις τα λάστιχα? ;D
Πλάκα κάνω.............αλλά τι θές να σου πώ δηλαδή?
Τα λάστιχα θέλω να δώσω και όχι βιογραφικό 8) , αν εσύ όμως νοιώσεις καλύτερα.... ρώτα οτι θέλεις!

Φιλικά vasilis.

Μια επίσκεψη στο http://www.jimnyclub.com/forum/index.php?topic=2.0 δε θα έβλαπτε. Δεν είμαστε site για μικρές αγγελίες. Μια καλησπέρα στην παραπάνω ενότητα δε θα έβλαπτε. Είναι ευγενικότερο να μην μπαίνουμε από την πίσω πόρτα. Βέβαια μπορεί να καίγεσαι να ξεφορτωθείς τα λάστιχα, αλλά να γνωρίσεις αυτόν που θα τα φορτωθεί δεν είναι κακό.

Anyway καλωσόρισες στην παρέα.

Αποσυνδεδεμένος gv1600

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 14
  • Φύλο: Άντρας
205 R16 Fedima Extreme
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 11, 2006, 21:02 »
kostas katsenos,
 
ήμουν ήδη εγεγραμμένος στο jimnyclub.gr πρίν γίνει jimnyclub.com και αν μπορώ να θυμηθώ σωστά πρέπει να είναι γύρω στον 1 με 1,5 χρόνο πρίν, ίσως και περισσότερο.
Οι συμμετοχή μου δεν ήταν ιδιαίτερη εκτός απο μερικά θέματα τα οποία αφορούσαν "φιλικά μου" jimny καθότι προσωπικά δεν είμαι κάτοχος του εν λόγω αυτοκινήτου (jimny) αλλά GV.
Αναγκάστηκα να ξανα-κάνω register (και όχι log in) και στο jimnyclub.com και δεν κατάλαβα το γιατί, αφου "υπήρχα" στο προηγούμενο jimnyclub.gr.
Οπότε, δεν μπήκα απο την "πίσω πόρτα" όπως λές.
Ούτε και τότε είχα γράψει τίποτε για να γνωριστώ με κάποιον αλλά για τα θέματα που τυχόν ζήτησα βοήθεια ή εξέφρασα άποψη, κύλησαν μια χαρά και με βοήθεια απο τα παιδιά του φόρουμ.
Μπορεί η δημοσίευσή μου αυτή για τα λάστιχα να δείχνει οτι είναι η 1η μου σαν jimnyclub.com αλλά δεν το θεώρησα και υποχρεωτικό να "περάσω" απο το "καλώς τα παιδιά".
Ούτε θεωρησα το φόρουμ σας, site για μικρες αγγελιες.
Για ένα πράγμα να είσαι σίγουρος............ το οτι παρακολουθώ γενικά πολύ περισσότερο απο όσο νομίζεις ή φαίνεται!

Φιλικά vasilis
και καλώς σας βρήκα!
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 11, 2006, 21:16 από gv1600 »
SJ 413 LWB "Agriκολας"

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
205 R16 Fedima Extreme
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 11, 2006, 23:50 »
Βασίλη καλησπέρα, αρκετά απο τα παιδιά που γράφουν στο .com δεν ήσαν στο .gr.
H παρατήρηση έγινε για τον απλούστατο λόγω του  ότι έχουν δεί κάμποσα τα μάτια τους στους 2 1/2 μήνες που λειτουργεί αυτό το forum, και όχι κακοπροέρετα.
Αλλωστε ενα gv1600 χωράει άνετα στην παρέα μας τις βόλτες και τις εκδρομές, χωρίς κάποιο κόστος φυσικά.
Η παρέα εδώ εκτός απο ιντερνετική προσπαθεί να γίνει και προσωπική.
Γιάννης Δημητρέλης

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
205 R16 Fedima Extreme
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 12, 2006, 02:04 »
kostas katsenos,
 
ήμουν ήδη εγεγραμμένος στο jimnyclub.gr πρίν γίνει jimnyclub.com

Κάτι έχεις μπερδέψει φίλε μου. Το .gr δεν έγινε .com . Μη μπερδεύουμε την βούρτσα με την π.........
Το . com είναι http://www.jimnyclub.com/forum/index.php?topic=29.0





και αν μπορώ να θυμηθώ σωστά πρέπει να είναι γύρω στον 1 με 1,5 χρόνο πρίν, ίσως και περισσότερο.
Οι συμμετοχή μου δεν ήταν ιδιαίτερη εκτός απο μερικά θέματα τα οποία αφορούσαν "φιλικά μου" jimny καθότι προσωπικά δεν είμαι κάτοχος του εν λόγω αυτοκινήτου (jimny) αλλά GV.
Αναγκάστηκα να ξανα-κάνω register (και όχι log in) και στο jimnyclub.com και δεν κατάλαβα το γιατί,


Πρόκειται για άλλο φόρουμ Βασίλη και όχι για τον ίδιο σύλλογο. Είμαστε άλλο φρούτο πώς να το πω.




αφου "υπήρχα" στο προηγούμενο jimnyclub.gr.

Εκεί ακόμη υπάρχεις εκτός αν σε διαγράψανε και εσένα. lol lol lol




Οπότε, δεν μπήκα απο την "πίσω πόρτα" όπως λές.


Τώρα φαντάζομαι θα κατάλαβες το λάθος.
Δεν μπήκες απλώς από την πίσω πόρτα αλλά σε άλλο σπίτι. lol lol lol




Ούτε και τότε είχα γράψει τίποτε για να γνωριστώ με κάποιον αλλά για τα θέματα που τυχόν ζήτησα βοήθεια ή εξέφρασα άποψη, κύλησαν μια χαρά και με βοήθεια απο τα παιδιά του φόρουμ.
Μπορεί η δημοσίευσή μου αυτή για τα λάστιχα να δείχνει οτι είναι η 1η μου σαν jimnyclub.com αλλά δεν το θεώρησα και υποχρεωτικό να "περάσω" απο το "καλώς τα παιδιά".
Ούτε θεωρησα το φόρουμ σας, site για μικρες αγγελιες.


Για ένα πράγμα να είσαι σίγουρος............ το οτι παρακολουθώ γενικά πολύ περισσότερο απο όσο νομίζεις ή φαίνεται!

lol lol lol Αυτό να μην το σχολιάσω, θα κατάλαβες το λάθος μέχρι τώρα.
Να παρακολουθείς προσεκτικότερα. (Δεν άντεχα, σχολίασα).


Φιλικά vasilis
και καλώς σας βρήκα!

Καλώς όρισες, ελπίζω να μείνεις, χαχαχαχα. cl
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 12, 2006, 02:20 από kostas katsenos »

Αποσυνδεδεμένος gv1600

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 14
  • Φύλο: Άντρας
205 R16 Fedima Extreme
« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 12, 2006, 11:14 »
kostas katsenos και  Ironman Jimnys,

έχετε δίκιο όσο αφορά το jimnyclub.gr.
χτες, μόλις είδα για το .com, πάτησα στην ήδη αποθηκευμένη σελίδα των "αγαπημένων" μου το jimnyclub.gr για να μπω να το δω πως είναι αλλαγμένο.......έτσι νόμισα.
Για κάποιο λόγο δεν μπορούσα να φορτώσω το .gr και υπέθεσα ότι καταργήθηκε και μεταφέρθηκε στο .com, απλά.
Γι'αυτο και η προηγούμενη εξήγησή μου, οσον αφορά το χρόνο εγγραφής μου και την υποβολή/διάβασμα διαφόρων θεμάτων που με ενδιέφεραν/ενδιαφέρουν έστω και ενημερωτικά.
Δεν κατάλαβα οτι ήταν "άλλο σπίτι" δηλάδη το .com.

kostas katsenos, oσο αφορά το τί παρακολουθώ θα σου πώ για να καταλάβεις...... δεν παρακολουθώ τις "εκδρομές" ούτε το "ζητητε παρεα για βόλτα", ούτε το "παιδική χαρά" πχ., αλλά όσα προλαβαίνω που αφορούν το 4χ4 γενικά, αγώνες και τις βελτιώσεις/προβλήματα.
Μπορεί να μην συμμετέχω ενεργά για δεν γνωρίζω απο jimny αλλά μου αρέσουν αυτά, οπότε σωστά δεν είδα κάποια τυχόν ανακοίνωση για το jimnyclub.com 8)
Συγκεκριμένα την είδα sto to4x4.gr μόλις χτές.

Ironman Jimnys μακάρι να μπορούσα να ακολουθήσω μια εκδρομή σας, αλλά δυστυχώς είμαι μακρυά. ::)
kostas katsenos, ήρθα για να μείνω ;)

Sorry παιδιά αν σας χάλασα την όρεξη με την 1η μου φορά, αλλά δεν έκανα τίποτε απο τα παραπάνω με κακή πρόθεση.


SJ 413 LWB "Agriκολας"

Αποσυνδεδεμένος geo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
  • crazy waters BARBARIANS
205 R16 Fedima Extreme
« Απάντηση #7 στις: Μάρτιος 12, 2006, 11:25 »
αθοως _1087> _1087> _1087>
style is everything

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
205 R16 Fedima Extreme
« Απάντηση #8 στις: Μάρτιος 12, 2006, 12:23 »
kostas katsenos και  Ironman Jimnys,

έχετε δίκιο όσο αφορά το jimnyclub.gr.
χτες, μόλις είδα για το .com, πάτησα στην ήδη αποθηκευμένη σελίδα των "αγαπημένων" μου το jimnyclub.gr για να μπω να το δω πως είναι αλλαγμένο.......έτσι νόμισα.
Για κάποιο λόγο δεν μπορούσα να φορτώσω το .gr και υπέθεσα ότι καταργήθηκε και μεταφέρθηκε στο .com, απλά.
Γι'αυτο και η προηγούμενη εξήγησή μου, οσον αφορά το χρόνο εγγραφής μου και την υποβολή/διάβασμα διαφόρων θεμάτων που με ενδιέφεραν/ενδιαφέρουν έστω και ενημερωτικά.
Δεν κατάλαβα οτι ήταν "άλλο σπίτι" δηλάδη το .com.

kostas katsenos, oσο αφορά το τί παρακολουθώ θα σου πώ για να καταλάβεις...... δεν παρακολουθώ τις "εκδρομές" ούτε το "ζητητε παρεα για βόλτα", ούτε το "παιδική χαρά" πχ., αλλά όσα προλαβαίνω που αφορούν το 4χ4 γενικά, αγώνες και τις βελτιώσεις/προβλήματα.
Μπορεί να μην συμμετέχω ενεργά για δεν γνωρίζω απο jimny αλλά μου αρέσουν αυτά, οπότε σωστά δεν είδα κάποια τυχόν ανακοίνωση για το jimnyclub.com 8)
Συγκεκριμένα την είδα sto to4x4.gr μόλις χτές.

Ironman Jimnys μακάρι να μπορούσα να ακολουθήσω μια εκδρομή σας, αλλά δυστυχώς είμαι μακρυά. ::)
kostas katsenos, ήρθα για να μείνω ;)

Sorry παιδιά αν σας χάλασα την όρεξη με την 1η μου φορά, αλλά δεν έκανα τίποτε απο τα παραπάνω με κακή πρόθεση.



Βασίλη καλοσώρησες.....  j12 Χαίρομαι που δεν παρεξήγησες τα παιδιά, χαίρομαι πιό πολύ που με προλάβανε και σου την είπαν αυτοί... 87  a105
Όπως μπορείς να καταλάβεις το forum είναι ...πολυδιάστατο και δεν περιορίζεται μόνο σε τεχνικά άρθρα για το jimny. Μπορείς να φανείς χρήσιμος μέσω συμβουλών σε πολλούς τομείς του.

Όταν λές είσαι μακρυά....... πόσο εννοείς? Ο Σταύρος πχ. είναι στην Αλεξανδρούπολη, ο Jerico στα Χανιά, ο Κτηνίατρος στα Γιάννενα .....και λόγω του .com είμαστε ......παγκόσμιο forum  j12 j12 j12

Όσον αφορά τα λάστιχα τώρα.... μάλλον θα τα χρειαστώ για ασφάλτινα.... μόλις ολοκληρωθεί η βελτιωσούλα που ετοιμάζω.... Αν μπορούσες να μου βρείς και ζαντούλες.....

 1jum_ 1jum_ 1jum_ 1jum_ 1jum_ 1jum_ 1jum_ 1jum_ 1jum_ 1jum_
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος gv1600

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 14
  • Φύλο: Άντρας
205 R16 Fedima Extreme
« Απάντηση #9 στις: Μάρτιος 12, 2006, 14:28 »
Είμαι Κρήτη, και όπως και να το κάνουμε....... είναι μια απόσταση μέχρι την αθήνα και μεγαλύτερη για πιο πέρα!

Ευχαρίστως εάν είναι κάτι που μπορώ να βοηθήσω, να το κάνω οσο μπορώ.
Δυστυχώς δεν έχω περισευούμενες 16άρες, καθότι έδωσα σε φίλο τις παλιές.
Υπάρχουν όμως και 4 αλουμινένιες 16άρες του προηγούμενου GV (freestyle), οι 3 εκ των οποίων στην κούτα τους και η 1 σε άριστη κατάσταση.
Είναι οι ασημί-νίκελ ζάντες και είναι του φίλου που έδωσα τις σιδερένιες μου.
Τιμή 650 ευρώ για τις ζάντες.

Βασίλης.
SJ 413 LWB "Agriκολας"

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
205 R16 Fedima Extreme
« Απάντηση #10 στις: Μάρτιος 12, 2006, 14:49 »
Sorry παιδιά αν σας χάλασα την όρεξη με την 1η μου φορά, αλλά δεν έκανα τίποτε απο τα παραπάνω με κακή πρόθεση.

Δε μας χάλασες τίποτα και χαιρόμαστε που θα σε έχουμε κοντά μας, ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ.

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
205 R16 Fedima Extreme
« Απάντηση #11 στις: Μάρτιος 12, 2006, 22:29 »
Είμαι Κρήτη, και όπως και να το κάνουμε....... είναι μια απόσταση μέχρι την αθήνα και μεγαλύτερη για πιο πέρα!..........
Aμα μας δεις μπροστά σου καλοκαιριάτικα, μην απορίσεις lol lol lol lol

kostas katsenos,
 
ήμουν ήδη εγεγραμμένος στο jimnyclub.gr πρίν γίνει jimnyclub.com ............

All the money......... yah yah yah yah j12 j12 j12 j12
Γιάννης Δημητρέλης

Giorgos

  • Επισκέπτης
205 R16 Fedima Extreme
« Απάντηση #12 στις: Μάρτιος 12, 2006, 23:07 »
Για σιγα βρε παιδια γιατι τον πηρατε απ' τα μουτρα τον φιλο μου φαινεται αδικα.Δηλαδη αν αυριο θελω να πουλησω μια κιθαρα και την βαλω αγγελια σε διαφορα μουσικα forum πρεπει να τους αγαπησω κιολας ? Η καλησπερα και η φιλικοτητα δεν επιβαλλεται.Την ταπεινη μου γνωμη λεω,αν πεφτω εξω,ζητω συγνωμη.

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
205 R16 Fedima Extreme
« Απάντηση #13 στις: Μάρτιος 12, 2006, 23:14 »
Για σιγα βρε παιδια γιατι τον πηρατε απ' τα μουτρα τον φιλο μου φαινεται αδικα.Δηλαδη αν αυριο θελω να πουλησω μια κιθαρα και την βαλω αγγελια σε διαφορα μουσικα forum πρεπει να τους αγαπησω κιολας ? Η καλησπερα και η φιλικοτητα δεν επιβαλλεται.Την ταπεινη μου γνωμη λεω,αν πεφτω εξω,ζητω συγνωμη.

Κάντο κάπου και ύστερα πες μας. Είναι τρόπος συμπεριφοράς σε όλα τα φόρουμ. Δεν επιβάλλεται η καλημέρα αλλά εδώ δεν είμαστε επιχείρηση. Παρέα είμαστε. Δεν τον πήρε κανένας από τα μούτρα, μια γνωριμία ζητήσαμε. Αμα δηλαδή είμασταν γκόμενες δε θα μας έλεγε δυο λέξεις? χαχαχαχα.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: 205 R16 Fedima Extreme
« Απάντηση #14 στις: Μάρτιος 13, 2006, 08:35 »
...Συγκεκριμένα την είδα sto to4x4.gr μόλις χτές...

Αρα το ποστ που εβαλα στο to4x4.gr επιασε τοπο!!! cl cl cl roc2

Αnyway που λενε και οι Ελληνες... >:D
Βασιλη, δεν ειχε ή εχει κανεις τη διαθεση να "βαλει χερι" σε κανενα!!! Απλα, επειδη οι περισσοτεροι απο εμας ειμασταν "επι πληρωμη" μελη σε καποιο αλλο γνωστο σου συλλογο  0_21 (βλεπε .gr...), ειμαστε λιγακι επιφυλακτικοι!!! Σιγουρα δεν υπαρχει κακη προθεση απο εσενα (απο οτι διαβασα μεχρι τωρα τουλαχιστον) και πολυ περισσοτερο απο εμας...
Εχω (προσωπικα) δεχτει πολλες ανανδρες επιθεσεις απο τους "πρωην" γνωστους μου  ha και μαλιστα οχι μονο εγω, αλλα και συγγενικα μου προσωπα!!! Aυτες βεβαια τις επιθεσεις τις εχουνε "ζησει" απο πρωτο χερι και τα υπολοιπα μελη αυτης της παρεας!
Ετσι, για να καταλαβεις το γιατι τονιζουμε οτι ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με το... αλλο forum!!! yah
Σε καλωσοριζω και εγω, σιγουρα οι γνωσεις ολων πρεπει ελευθερα να μοιραζονται σε ολους και να θεωρησουμε το "ατυχο" περιστατικο, ληξαν!!! j12
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...