Αποστολέας Θέμα: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!  (Αναγνώστηκε 69758 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #135 στις: Ιούνιος 25, 2006, 00:16 »
savvoul : bot_e bot_e bot_e bot_e bot_e  _beer> _beer> _beer> _beer> _circle> _circle> _circle> _circle> >camp/ >camp/ >camp/ >camp/ >camp/ >camp/

ironman : τα τουβλα τι τα θες... γυμναστικη θα κανεις? _12762>  lol lol lol  ha ha ha ha ha ha

www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #136 στις: Ιούνιος 25, 2006, 01:29 »
Kυριοι Αγγελε, Νικο & Κωστα...
Για ενημερωστε μας για το τι εξοπλισμο νομιζετε οτι πρεπει να εχουμε μαζι μας (σε οτι αφορα τα αυτοκινητα...)
Τι δεν εχεις ρε θειο παρε κανα 2-3 βαρελακια μπυρα για το Μαριο να την του φερω εγω ..

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #137 στις: Ιούνιος 25, 2006, 01:31 »
Kυριοι Αγγελε, Νικο & Κωστα...
Για ενημερωστε μας για το τι εξοπλισμο νομιζετε οτι πρεπει να εχουμε μαζι μας (σε οτι αφορα τα αυτοκινητα...),
Σχάρα(για ψήσημο) , 4 τούβλα, λεμόνια, ριγανες αλάτια, παιδάκια,λουκάνικα.....και κανα καφάσι μπύρες lol lol



Αυτά μόνο για το Σάββατο, την Κυριακή θα κανονίσω εγώ.
 loula <cook_ <chef_ pro_v _1076> prov> _11577> _marios

Αποσυνδεδεμένος Nikos_SV6HMN

  • Jimny
  • Μηνύματα: 66
  • Φύλο: Άντρας
  • www.plikati.gr
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #138 στις: Ιούνιος 25, 2006, 11:52 »
καλημερα σε ολους.το σαββατο το πρωι θα μαζευτουμε καποια στιγμη ολοι,ωρα και κλπ θα το κανονισουμε και με τα παιδια απο σαλονικα,το μεσημερη και το βραδυ τι θελεται να κανονισουμε για φαγητο;αν εινα να ψησουμε cl πρεπει να παρουμε καποια πραματα,κρεατα,σκαρες,κτλ καταλαβενεται εισται γνωστες του θεματος.μπορουμε να να ψωνισουμε παρασκευη βραδυ ανεβενωντας στην κονιτσα η στο καλπακι και τα βαζουμε ψυγειο στην πυρσογιαννη.τι λετε;για ριχτε καμια ιδεα   yah yah

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #139 στις: Ιούνιος 25, 2006, 16:11 »
θα δειξει μεχρι τοτε λογω συμμετοχων!εγω παντως θα εχω καποια κουμαντα κοντα και βλεπουμε! 8)

Αποσυνδεδεμένος Agelos_80

  • Jimny
  • Μηνύματα: 231
  • Φύλο: Άντρας
  • Ηγουμενίτσα
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #140 στις: Ιούνιος 25, 2006, 19:52 »
Kυριοι Αγγελε, Νικο & Κωστα...
Για ενημερωστε μας για το τι εξοπλισμο νομιζετε οτι πρεπει να εχουμε μαζι μας (σε οτι αφορα τα αυτοκινητα...), επειδη εσεις γνωριζετε τα μερη απ' οπου θα περασουμε και γνωριζετε επισης και τα terrains που θα... πατησουμε!!! t4 t4 t4

Καλο θα ηταν παλι, οτι λεπτομερειες γνωριζετε καλυτερα εσεις, να μας τις αναφερετε και να ειμαστε ολοι προετοιμασμενοι...  ;)

Θέλω να πω οτι κατα 99%, οι διαδρομή είναι κατάλληλη ακόμα και για ΙΧ. Ποτέ δεν ξέρεις όμως τι θα βρούμε... Απο την άλλη όμως εκτός δρόμου μπορούν να γίνουν αρκετά παιχνίδια... Ο Νίκος μπορεί και να ανέβει με ασφάλτινα λάστιχα, δεςν ξέρω σίγουρα  87. Εγώ απο την προηγούμενη φορά που πήγαμε έχω μια φωτο σε μια κορυφή με το αυτοκίνητο, την έχει ο Νίκος την φωτό... Αυτό που θέλω να θυμήσω είναι τα φίλτρα αέρα, υπάρχει πολύ σκόνη...

Ένα άλλο θέμα είναι οι καιρικές συνθήκες. Εκει πάνω πολλά συμβαίνουν ακόμα και το καλοκαίρι.
1. Το σίγουρο είναι οτι θα κάνει κρύο το βράδυ. Μπουφανάκι αναγκαστικά, όπως και υπνόσακος.
2. ?μα έχει βρέξει τις τελευταίες μέρες, θα έχει πολύ υγρασία, οπότε προσοχή στις σκηνές!!! Να είναι αδιάβροχες διπλού καλύματος, αλλιώς καλύτερα να κοιμηθείς έξω!!! Μέσα θα βρέχει!!! Αλλιώς ένα νάυλον για απο πάνω!
3. Λόγο της λίμνης έχει πολλά κουνούπια όταν πάφτει ο ήλιος, φέρτε φιδάκια. Το παράδοξο είναι οτι ενώ είναι εκατομμύρια, δεν τσιμπάνε!!! Ίσως επιδή δεν βλέπουν συχνά άνθρωπο εκει πάνω δεν ξέρουν τι να κάνουν!!!  :o ;D

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #141 στις: Ιούνιος 26, 2006, 20:49 »
ΠΡΟΤΑΣΗ (προσωπικη βεβαια...)!!!

Αντι να κουβαλαμε φαγητα (που δεν εχει κανενα νοημα...) απο Αθηνα, Σαλονικα κλπ κλπ, προτεινω να φροντισετε εσεις οι οργανωτες να βρειτε ενα ΚΑΛΟ χασαπη και να επιληφθειτε του θεματος σιτισης! Σιγουρα τα κρεατα που θα παρετε απο εκει απο καποιο χωριο, θα ειναι πολυ καλυτερα απο αυτα που βρισκουμε εμεις στην Αθηνα!!!
Μετα, ενα μαναβη να παρετε ντοματουλες και μερικες πατατες να κανουμε ψητες στη χοβολη και τελος, απο 2 αυγα για το καθε ατομο, που θα σας κανω μια ειδικη σπεσιαλιτε, να γλυφετε τα δαχτυλα σας!!!
Οτι εξοδα βεβαια κανετε, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι θα μοιραστουν και αν βρειτε και κανα ΑΛΗΘΙΝΟ ψωμι σε κανα χωριο, θα σας ειμαστε ειλικρινα υποχρεωμενοι, γιατι πραγματικα μας λειπει το γνησιο, χωριατικο ψωμι με προζυμι!!!
Επισης, ο αγαπητος Barbarian - Βilias_jr, παρακαλειται να παρει μαζι του... μερικα μετρα λουκανικο απο προβατινα, οπου και αυτο θα μπει στα γενικα εξοδα...
Εγω, θα φροντισω για μπυριτσες & αναψυκτικα...

Εαν καποιος απο τους ενδιαφερομενους διαφωνει ή εχει κατι αλλο να προτεινει, καλυτερο ή χειροτερο (δεν εχει σημασια...), να το συζητησουμε για να οργανωθουμε, οσο γινεται καλυτερα!!!



Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #142 στις: Ιούνιος 26, 2006, 22:00 »
ΠΡΟΤΑΣΗ (προσωπικη βεβαια...)!!!

Αντι να κουβαλαμε φαγητα (που δεν εχει κανενα νοημα...) απο Αθηνα, Σαλονικα κλπ κλπ, προτεινω να φροντισετε εσεις οι οργανωτες να βρειτε ενα ΚΑΛΟ χασαπη και να επιληφθειτε του θεματος σιτισης! Σιγουρα τα κρεατα που θα παρετε απο εκει απο καποιο χωριο, θα ειναι πολυ καλυτερα απο αυτα που βρισκουμε εμεις στην Αθηνα!!!
Μετα, ενα μαναβη να παρετε ντοματουλες και μερικες πατατες να κανουμε ψητες στη χοβολη και τελος, απο 2 αυγα για το καθε ατομο, που θα σας κανω μια ειδικη σπεσιαλιτε, να γλυφετε τα δαχτυλα σας!!!
Οτι εξοδα βεβαια κανετε, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι θα μοιραστουν και αν βρειτε και κανα ΑΛΗΘΙΝΟ ψωμι σε κανα χωριο, θα σας ειμαστε ειλικρινα υποχρεωμενοι, γιατι πραγματικα μας λειπει το γνησιο, χωριατικο ψωμι με προζυμι!!!
Επισης, ο αγαπητος Barbarian - Βilias_jr, παρακαλειται να παρει μαζι του... μερικα μετρα λουκανικο απο προβατινα, οπου και αυτο θα μπει στα γενικα εξοδα...
Εγω, θα φροντισω για μπυριτσες & αναψυκτικα...

Εαν καποιος απο τους ενδιαφερομενους διαφωνει ή εχει κατι αλλο να προτεινει, καλυτερο ή χειροτερο (δεν εχει σημασια...), να το συζητησουμε για να οργανωθουμε, οσο γινεται καλυτερα!!!




Ρε θείο εννοείτε θα φροντίσουμε εμείς, τί ξέρετε εσείς οι Αθηναίοι από αυτά. Απλά τα παιδιά προσπαθώντας να φτιάξουν το οριστικό πρόγραμμα θέλανε να δούνε τις προθέσεις σας για ψήσιμο στην ύπαιθρο ή όχι.

Όσο αφορά την Κυριακή θα φροντίσω εγώ να φύγετε χoρτάτοι μετά από επίσκεψη στο χωριό της γυναίκας μου Πουρνιά Κονίτσης όπου θα έχω και εκπλήξεις. 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 26, 2006, 22:16 από kostas katsenos »

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #143 στις: Ιούνιος 26, 2006, 22:05 »
Η εκδρομη λοιπον, θα γινει το Σαββατοκυριακο 15 & 16 Ιουλιου 2006 !!! cl cl cl yah yah yah roc2 roc2 roc2


Συμμετεχοντες.

 1. Agelos_80            
 2. Nikos_SV6HMN      
 3. Nicksi / Ιronman        Διαμονή Παρασκευή βράδυ ξενώνα στη Πυρσογιαννη
 4. Jimnious / Δημητρης   Θα έρθουν Σάββατο πρωί
 5. Κostas Katsenos      Διαμονη Παρασκευή βράδυ Πουρνιά (χωριό συζύγου)
 6. bilias_jr / Μπριζολοκομαντο  Διαμονή Παρασκευή βράδυ ξενώνα στη Πυρσογιαννη
 7. savvoul                  
 8. Apostolis                  Θα έρθει Σάββατο πρωί
 9. nikos / Παναγιωτης?   Διαμονή Παρασκευή βράδυ ξενώνα στη Πυρσογιαννη
10.
11.
12.


Οι συμμετοχες ειναι ανοιχτες για οποιον φιλο θελει να ερθει, μιας και προβλεπεται... να ειναι μεγαλη εμπειρια αυτη μας η εξορμηση!!!


Για οσους ανεβουν απο Αθηνα την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ, που θα μεινουν σε ξενωνα στη Πυρσόγιαννη:

1. Niksi / Ιronman (1 δίκλινο)
2. bilias_jr / ?     (1 δίκλινο)
3. nikos/παναγιωτης? (1 δίκλινο),                   εχουν κρατηθει 3 δικλινα δωματια.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Το ραντεβου μας και η αναχωρηση απο Αθηνα, θα ειναι στο Goodys στα Μεγαρα, αμεσως μετα τα διοδια της Ελευσινας, τη Παρασκευη 14 Ιουλιου και ωρα 16:00 !!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------



--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Υπεύθυνοι εκδρομής: Agelos_80, Nikos_SV6HMN & Κostas Katsenos 6944474555.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 26, 2006, 22:07 από kostas katsenos »

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #144 στις: Ιούνιος 26, 2006, 22:09 »
Ρε θείο εννοείτε θα φροντίσουμε εμείς, τί ξέρετε εσείς οι Αθηναίοι από αυτά. Απλά τα παιδιά προσπαθώντας να φτιάξουν το οριστικό πρόγραμμα θέλανε να δούνε τις προθέσεις σας για ψήσιμο στην ύπαιθρο ή όχι.

Όσο αφορά την Κυριακή θα φροντίσω εγώ να φύγετε χωρτάτοι μετά από επίσκεψη στο χωριό της γυναίκας μου Πουρνιά Κονίτσης όπου θα έχω και εκπλήξεις. 

Mα... και βεβαια μιλαμε ΜΟΝΟ για υπαιθρο Κωστα!!!

Σε οτι αφορα τη Κυριακη, απο μεσημερι και μετα, καντε εσεις "παιγνιδι", υπολογιζοντας οτι καποια στιγμη, θα πρεπει να ξεκινησουμε (δυστυχως) και ταξιδι επιστροφης...
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #145 στις: Ιούνιος 26, 2006, 23:31 »
μ'αρεσετε ρε... διοτι δε συζητατε για οφφ-ροαδ αλλα για φαγητο και καλη παρεα... ετσιιιιιιιιι cl cl cl cl cl cl cl φιλια σε ολους, ειναι σιγουρο οτι θα περασετε καλα :)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #146 στις: Ιούνιος 27, 2006, 00:18 »
 
μ'αρεσετε ρε... διοτι δε συζητατε για οφφ-ροαδ αλλα για φαγητο και καλη παρεα... ετσιιιιιιιιι cl cl cl cl cl cl cl φιλια σε ολους, ειναι σιγουρο οτι θα περασετε καλα :)
ετσι ειναι g,c δεν θα'ρθς ???
Ρε θείο εννοείτε θα φροντίσουμε εμείς, τί ξέρετε εσείς οι Αθηναίοι από αυτά.
Ε εγω ειπα no 'χοντρο' και λουκανικο no party! a105 a105
Ενα ταγαρι θα το'χω κοντα!  87
Τοοοοοοοσα ατομα θα ειμαστε!ΚΟΥΝΗΘΗΤΕ ΧΕΛΩΝΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ! a105 a105

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #147 στις: Ιούνιος 27, 2006, 08:18 »
μ'αρεσετε ρε... διοτι δε συζητατε για οφφ-ροαδ αλλα για φαγητο και καλη παρεα... ετσιιιιιιιιι cl cl cl cl cl cl cl φιλια σε ολους, ειναι σιγουρο οτι θα περασετε καλα :)

Ρε φιλαρακι, το off road μονο του δε... λεει, νταλα καλοκαιρι!!! 
Και εκτος αυτου, οι διαδρομες εκει περα, απ οτι μας εχουν ενημερωσει τα παιδια, ειναι δεδομενες. Οποτε, εαν δε τσιμπησουμε και το κατι τις μας, δε γινεται... το λεει και η παροιμια: Nηστικο αρκουδι, δε... κανει οff road!!!  lol   
Kαι απο αρκουδες εκει επανω, μαλλον εχει μπολικες, ασε που τον Ιουλιο (15 & 16), θα πανε... κι αλλες!!!  lol lol lol
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 28, 2006, 19:52 από nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #148 στις: Ιούλιος 03, 2006, 20:38 »
Παράθεση
Για οσους ανεβουν απο Αθηνα την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ, που θα μεινουν σε ξενωνα στη Πυρσόγιαννη:

1. Niksi / Ιronman (1 δίκλινο)
2. bilias_jr / savvoul     (1 δίκλινο)
3. nikos/παναγιωτης? (1 δίκλινο),       

Ισως χρειαστουμε και ενα ακομη δωματιο για landi-brizolokomado!

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #149 στις: Ιούλιος 03, 2006, 21:20 »
Παράθεση
Για οσους ανεβουν απο Αθηνα την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ, που θα μεινουν σε ξενωνα στη Πυρσόγιαννη:

1. Niksi / Ιronman (1 δίκλινο)
2. bilias_jr / savvoul     (1 δίκλινο)
3. nikos/παναγιωτης? (1 δίκλινο),      

Ισως χρειαστουμε και ενα ακομη δωματιο για landi-brizolokomado!

Πάρε τηλ 2655031297 εκ μέρους μου και ζήτα την κυρία Μαρία.