Αποστολέας Θέμα: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!  (Αναγνώστηκε 69726 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Agelos_80

  • Jimny
  • Μηνύματα: 231
  • Φύλο: Άντρας
  • Ηγουμενίτσα
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #240 στις: Ιούλιος 16, 2006, 19:41 »
Καλώς σας βρίκαμε, αν και οι περισότεροι δεν γύρισαν ακόμα... Ήταν χάλια!!! Λάσπες, χώμα, και κοψίδια!!!!  roc2

Αποσυνδεδεμένος admin

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
    • Jimnyclub.com
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #241 στις: Ιούλιος 16, 2006, 20:36 »
Όπως όλες οι εκδρομές μας ΚΑΙ αυτή ήταν μια πολύ διασκεδαστική και επιμορφωτική εμπειρία...

Το μέρος ήταν άψογο, πανεμορφο, καταπράσινο...(και με παιδική χαρά διπλα) και αναλόγως της εποχής θα έλεγα λασπωμένο...
Το φαί ήταν ότι επρεπε για να χτυπήσουν κόκκινο οι δείκτες χοληστερίνης...
Οι διαδρομές ικανοποιούσαν όλα τα γουστα... όμως αυτό που δεν μπορεί να περιγραφεί από καμία κάμερα ήταν η θέα...
Περάσαμε όμορφα και ευχαριστούμε τα παιδιά που μας ξενάγησαν και μας ανεχτήκαν...

Πιο αναλυτικες περιγραφές από αύριο...
Jimnyclub.com

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #242 στις: Ιούλιος 16, 2006, 20:38 »
τα περάσαμε πολύ πολύ όμορφα... φοβερό μέρος....
φαί είχαμε....μπύρες είχαμε....παιχνίδι είχαμε....καλή παρέα είχαμε....
ΟΛΑ τα είχαμε. j12 j12
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος kranas (x-nikos)

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 715
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #243 στις: Ιούλιος 17, 2006, 01:10 »
Παιδια μολις μπηκα μετα απο ενα φοβερο ΠΣΚ περασαμε υπεροχα η ωρα ειναι 1.10

θα τα πουμε αυριο................................................



Ολοι ειμασταν υπεροχοι .....................


παιδια ευχαριστουμε πολυ για ολα!!!!!!!!!!!!!!
Ας το καλαμπουρίσουμε ρε παιδιά!!!! κάνει καλό!!!!

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #244 στις: Ιούλιος 17, 2006, 08:07 »
τα περάσαμε πολύ πολύ όμορφα... φοβερό μέρος....
φαί είχαμε....μπύρες είχαμε....παιχνίδι είχαμε....καλή παρέα είχαμε....
ΟΛΑ τα είχαμε. j12 j12

Χμμμμμμμ σχεδον ολα ρε φιλε & αγαπητε μου... οδηγε!

DEN ειχα αυτοκινητο kardia μου !!! lol  bhe bhe bhe


Υπογραφη: O... συνοδηγος σου (μονο για τη Κυριακη)!!! <rsm_
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #245 στις: Ιούλιος 17, 2006, 08:26 »
Λοιπον... πρωτα απ ολα θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στους: Agelos_80, Nikos_SV6HMN & Κωστα Κατσενο...!!!  _thank> _thank> _thank>

Παιδια η φιλοξενια σας ηταν καταπληκτικη!!!  Χαρηκα παρα πολυ που γνωριστηκαμε και απο κοντα, με το Νικο και τον αγαπητο μας κτηνιατρο!!!  lol lol lol  Τον Αγγελο τον γνωριζαμε ηδη απο τη Πορταρια...  ;)

Αν και τουμπαρισα & αχρηστεψα το Jimny μου το Σαββατο 079_a (το οποιο... επεσε ηρωικα μαχομενο  du_l στα ενδοξα χωματα του Γραμμου... gre_), περασα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ το ΣΚ, δημιουργηθηκε μια καταπληκτικη παρεα μεταξυ γνωστων και αγνωστων, μεχρι προχθες...

Για μια ακομη φορα, εζησα μια καταπληκτικη εμπειρια, μεσα απο αυτη τη παρεα, που λεγεται Jimnyclub!!!

Απο εμενα, θα εχετε λεπτομερειες αργοτερα, λογω του οτι τωρα πρεπει να κανονισω να επιστρεψει ο Jimnakos μου στην Αθηνα και να παει στη Κα... Suzuki για μα επισκευαστει... lol

Ευχαριστουμε παρα πολυ πολυ ολους τους συμμετεχοντες απο Θεσσαλονικη-Λειβαδια-Ιωαννινα-Ηγουμενιτσα & Αθηνα, για τη καταπληκτικη ατμοσφαιρα και το κλιμα που δημιουργηθηκε!!! yah yah yah 

Οσο και αν καποιοι ενοχλουνται απο αυτο, ΝΑΙ, εμεις περναμε παντα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ, οτι και να μας συμβει!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 17, 2006, 09:17 από nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Menia

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 728
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.jimnyclub.com
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #246 στις: Ιούλιος 17, 2006, 11:07 »
Μπράβο παιδιά που για ακόμα μια φορά περάσατε τέλεια  yah
Νίκο, λυπήθηκα για το θηριάκι σου..  :'( ελπίζω να μην έπαθε κάτι πολύ σοβαρό.. περαστικά.. 
Τα πράγματα είναι απλά..

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #247 στις: Ιούλιος 17, 2006, 12:51 »
Μενια μου ολα καλα, δεν τρεχει τιποτε...  Ειναι λογικο, με ολα αυτα τα... ανωριμα που κανει ο... κλαδος μας, καποια στιγμη να συμβει και η στραβη!!!
Δε πειραζει ομως, αφου δε χτυπησε καποιος, ειναι ολα καλα!!!
Το ευχαριστηθηκαμε, διασκεδασαμε με το παραπανω, ειδαμε απιστευτης ομορφιας μερη, καναμε καταπληκτικη παρεουλα και ολα κυλησαν τελεια...!!!

Παιδες, για γραψτε καμμια περιγραφη, ετσι να ζηλεψουν οσοι δεν ηρθαν!!!  ha lol

Και για να βλεπω και φωτογραφιες, εσεις που ειχατε τις φωτογραφικες μηχανες και τις καμερες, αντε... κουνηθειτε χελωνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες...
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Nikos_SV6HMN

  • Jimny
  • Μηνύματα: 66
  • Φύλο: Άντρας
  • www.plikati.gr
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #248 στις: Ιούλιος 17, 2006, 13:36 »
καλημερα σε ολους,πραγματικα ηταν υπεροχα περασαμε πολυ ωραια  j12ειμαστε πολη χαρουμενοι που μεινατε ευχαριστημενοι, roc2,ηταν μια εκδρομη που πιστευω τα ειχαι ολα καλη παρεα 017>/καλο φαγητο >camp/πολη χαβαλε,ας το ξαναζησουμε αυτο σε καποιο αλλο μερος με ποιο πολα μελοι του club και να περασουμε ακομη καλητερα j12 j12 roc2προσ το παρον θα τα λεμε στο εδω j12 j12 j12

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #249 στις: Ιούλιος 17, 2006, 15:47 »
1 πσκ , 1040χλμ(εγραψα εγω) ,1 παρεα και 1 ερωτηση.... πως γινεται να περναμε παντα καλα? j12
Μπραβο σε Νικο-Αγγελο,Κωστα για την ξεναγηση στα ομορφα μερη  _supr>  και για τον κτηνιατρο-ωρλ lol για το τραπεζι στο φανταστικο χωριο της γυναικας του,την Πουρνια.
Ντοκτορ οπως καταλαβες οι Ρουμελιωτες τα προβατα τα μυριζονται απο πολυ μακρια! 87 yah
Στην παρεα ειχαμε και καποια κοτοπουλα που βγαλανε γλωσσα
Παράθεση
Πάλι δεν βλέπω τίποτα για αθλοπαιδειές-ανωριμότητες .  Σαν εκδρομή για SUV με οικογένειες θα είμαστε   . Άντε Βαρβάριανς αντρική εκδρομή είναι  .  Να πατήσουμε και καμμιά νάρκη  .         Φιλικά Χρήστος.
και ειχαμε και τον πλεον μαχιμο barbarian Μαριο! roc2Μαριε πες ΠΙ-ΠΕ-ΡΙ-Α  87
Νικολακης-Παναγιωτης και γ@μω τα παιδια  ju_11
Βαριεμαι να γραψω για φαγητα,θεα κτλ!

Θειο περαστικα barbarian ξανα! 8)

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #250 στις: Ιούλιος 17, 2006, 16:18 »
Παράθεση
Μαριε πες ΠΙ-ΠΕ-ΡΙ-Α
γιατί νομίζεις μπήκα στην λίμνη? lol lol
λογικά και συ τσίμπησες λίγη ε?  87
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος kranas (x-nikos)

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 715
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #251 στις: Ιούλιος 17, 2006, 19:47 »
Παιδια οπως καταλαβατε δεν μπορει τιποτα να μας χαλασει την διαθεση και την καλη παρεα.

Μετα απο την χορευτικη φιγουρα του θειου ΝΙΚΟΥ που μας εκοψε λιγο την φορα ...... αλλα τελος καλο ολα καλα τα πραγματα εχουν ......


ΜΑΡΙΕ χαρηκα που σε γνωρισα αλλα ρε φιλε πρεπει να κοψεις τις παλιοπαρεες....
αυτοι η θα σε ταισουν κατι πρασινα καυτερα πραγματα και θα τρεχεις για νερο...
η θα σου λενε οτι δεν μπαινεις στην λιμνη ......λες και εσυ θα κωλλωσεις...
ΑΞΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΙΑΝ

Αμ ο αλλος ο ζηλιαρης
μεσα στην λιμνη ο ΜΑΡΙΟΣ .........απο πισω του ο ΒILLIAS..
απο πανω ο ΜΑΡΙΟΣ .........απο πανω ο ΒΑΣΙΛΗΣ...
απο κατω ο ΜΑΡΙΟΣ..........απο κατω ο ΒΑΣΙΛΗΣ..
μεσα στο ποταμι ο ΜΑΡΙΟΣ ............τον τραβαει με τον εργατη ο ΒΑΣΙΛΗΣ
Αυτος και αν ειναι BARBARIANS
να ειστε καλα ρε παιδια μαζι σας θα εχουμε θεμα παντα.

DOCTOR εχουμε αφησει στην μεση την κουβεντα για την προικα της κορης σου και επειδη μου αρεσε και ο μπαμπας της νυφης
αλλα και τα γυρω πατρια εδαφη να εισαι σιγουρος οτι το πραγμα θα γινει γρηγορα.
ΝΙΚΟ αψογος μας οδηγησες 2 μερες χωρις κανενα λαθος και να ξερεις οτι θα σε ξαναπροτιμησουμε
α ......που ειναι το πρωινο που μου εταξες ρε??????????
ΑΓΓΕΛΕ ξερεις πια θα ειναι η επομενη δουλεια που θα κανεις? ΞΥΛΟΚΟΠΟΣ
δεν θα ξεχασω που εμφανιστηκες να τραβας κατι κορμους πισω απο το JIMNY και μιλαμε για κορμους παιδια οχι για οτιδηποτε

ΠΑΙΔΙΑ ευχαριστουμε για οτι κανατε ........


πιστευω οτι ειδατε πια ειναι η καλυτερη παρεα για τα LAND.......... μα βεβαια τα JIMNY.
με στεναχωρησε που ενοιωθε λιγο μειωνεκτικα μαζι μας .... αλλα τι να κανουμε δεν μπορει να ειμαστε ολοι ιδιοι..


καποιος με το ονομα kyr1 δεν θελω ουτε να τον ξερω .....γιατι ηρθε και εστεισε την σκηνη του διπλα μας
και ολο το βραδυ δεν κλεισαμε ματι απο το ροχαλητο του....   και απο καποιους αλλους  θορυβους......


και βεβαια ειχαμε και τον πολυχρονεμενο μας τον admin
ο οποιος με απειλησε με ΒΑΝ απεριοριστου χρονου αν δεν λεω τα καλυτερα για αυτον
ετσι  λοιπον και εγω θα πω οτι....
........... εισαι παλιοχαρακτηρας
........... εισαι παλιοτομαρο
........... εισαι παλιανθρωπος
........... εισαι..................
...........
...........
........... εισαι βρωμογουρουνο οπως λεει ενας φιλος μας
........... αλλα για ολα αυτα ρε φιλε σ'άγαπαμε


οπως και ολα τα αλλα παιδια που ηταν μαζι μας και μας βοηθησαν να περασουμε ωραια

Τελος θα σας αφησω να νιωσετε πολυ τυχεροι που εισασταν μαζι μου
που μοιραστηκα μαζι σας τις γνωσεις μου
που με αντεξατε για δυο ημερες
και δεχομαι να με ευχαριστησετε που μαζεψα οτι κλαρακι υπηρχε σε ακτινα ενος χιλιομετρου


Για οσους δεν ητανε μαζι μας το μονο που μπορω να πω ειναι ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


Να ειμαστε ολοι καλα να περναμε παντα ετσι.........................................................



« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 17, 2006, 19:49 από nikos »
Ας το καλαμπουρίσουμε ρε παιδιά!!!! κάνει καλό!!!!

Αποσυνδεδεμένος Μπριζολοκομάντο

  • Jimny
  • Μηνύματα: 31
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com/forum
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #252 στις: Ιούλιος 17, 2006, 19:49 »
Εχω να πω οτι ηταν μια ανουσια εκδρομη με παρεα ανιαρη που γκρινιαζανε ολοι σαν μικρα παιδακια θελουν να κοιμηθουνε. Ο θειος για ακομη μια φορα μας εσπασε τα νευρα με τις εμπνευσεις του. Τα κουνουπια ηταν μια ποικιλιας, στουκοβαμπιροαθηναικους αιματοκομαντον τα Γραμμημενα!!!!
το φαγητο οπως παντα λιγοστο και αυτος που τα εψηνε ασχετος τα εκαψε ολα. οι διαδρομες μεσα απο κανενα σεληνιακο τοπιο λες. Μαριος και ο bχαλια ανωριμοι τελιως ξυπνησαν τα βατραχια τενορους που μας γραμμησαν και αυτα με την σειρα τους και δεν μπορεσα να κλεισω ματι ολο το βραδυ. Γενικα για ακομη μια φορα η εκδρομη ηταν χαλια δεν ειχε καθολου πλακα και αλλη φορα να παμε μονο αντρες γιατι αυτες οι γκομενες δεν παλευοντε. Α και συμπερασμα..το land cruizer ειναι μια μουφα τσαμπα τα λεφτα λανδι να χαιρεσαι την χρεπαδουρα που πηρες πιο μακρια παει χαμηλομενο χ5 ρε ξαδερφε...

Ενα τεραστιο ευχαριστω στον Αγγελακο που μας αντεξε στο Doc ααα και στον φιλο που αποκαλουσαν γουρουνι..δεν ξερω εγω τον κατααγαπησα και ας
εφυγε απο την παρεα νωρις.τον νικο με το κοκκινο γυμνι. το billia και Μαριο που δεν μου κοψανε το γκαζι εκει που ανεβαινα τον μπραλο βραδιατικα με κολλημενη δευτερα. Τον τρελονικο που αν δεν ειχε μια ατακα για τον καθε εναν θα εφτιαχνε τον. και ολα τα παιδια ηταν και γραμμο ρε μαγκες ξεαγχωτικα και χορταστικα. και να πω οτι τα ποδια του θειου νικσι βρωμανε πεθανα στο κτελ.

ετση γειατη ολι λαιναι καλλα λωγεια γεια τω γκλαπ κε αινας μπαρμπα-ριαν που σεβετε των εαφτο του ινε κακως και βαρβαροσ!!!!!1

 j12 roc2 a105 0_21

Όλα είναι δρόμος, enjoy the ride..

Αποσυνδεδεμένος freskos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 374
  • www.jimnyclub.com
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #253 στις: Ιούλιος 17, 2006, 20:32 »
Μπράβο στους οικοδεσπότες και μπράβο και στους συμμετέχοντες  apl_se apl_se apl_se apl_se apl_se 017>/

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #254 στις: Ιούλιος 18, 2006, 01:25 »
18 άτομα από διαφορετικά μέρη, που δεν είχαν συναντηθεί ποτέ ξανά οι περισσότεροι μεταξύ τους, καταφέρανε να αισθάνονται στο τέλος αυτής της εκδρομής, πως γνωρίζονται χρόνια. Να είστε καλά παιδιά που μας επισκευτήκατε, που κάνατε τόσα χιλιόμετρα και μερικοί μάλιστα επιστρέψατε με το κτελ, μια και η αιτία δεν ήταν μόνο ο Γράμμος αλλά και να μας γνωρίσετε. Και αυτό για μας είναι ιδιαίτερα σημαντικό, και υποσχόμαστε πως την επόμενη φορά και εμείς δε θα λείψουμε από άλλες συναντήσεις. Αποδείξατε κα έμπρακτα ότι όσο μακρυά και αν είμαστε μπορούμε να είμαστε μια παρέα, και να περνάμε καλά. Και δε θέλω να είμαι μελοδραματικός αλλά τουλάχιστον εμένα με συγκινήσατε. Να ξέρετε εκόμα ότι μπορείτε να μας ξανάρθετε και ο καθένας ξεχωριστά όποτε θέλετε.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 18, 2006, 01:27 από kostas katsenos »