Αποστολέας Θέμα: Άνω Τρίκαλα...  (Αναγνώστηκε 6766 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Άνω Τρίκαλα...
« στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 22:35 »
...Απο Ρέθι θα μπούμε και αφού περάσουμε τα Άνω Τρίκαλα θα βγούμε Σαραντάπηχο!

 Κυριακή 2 Οκτωβρίου 2011...Ραντεβού στις 08:00 πμ στα Goody's Mεγάρων...Εναλλακτική συνάντηση στο Περίπτερο Χαιδαρίου στις 07:20 πμ!


 Απ'οτι έχω καταλάβει το κομμάτι είναι αρκετά δύσκολο με πολύ "γρατζουνί" χρώμα!

 Τσάπες,φτυάρια πάντα είναι χρήσιμα!

 1.Mε πολύ αγάπη jimever  :-*



Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άνω Τρίκαλα...
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 23:03 »
στο σαρανταπορο;;;; ποιο εκει προς τη κοζανη;;;; >:D >:D

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άνω Τρίκαλα...
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 19:12 »
Στον Φενεό εννοώ,στα Τρίκαλα Κορινθίας...Θα πάρεις το πυροσβεστικό και θα έρθεις? j12
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άνω Τρίκαλα...
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 21:38 »
καιρου θελοντως εκεινη την κυριακη θα γυμνασω τα ποδια μου, κ οχι μονο , οπως κ ο προεδρας ο αναρτησιολογος τα
δακτυλα του.

θα ανεβουμε στο κορακα στα βαρδουσια roc2 roc2 roc2


α σαρανταπηχο λεει κ οχι σαρανταπορο ... κακουργα στραβομαρα ha

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
Απ: Άνω Τρίκαλα...
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 23:24 »

 Απ'οτι έχω καταλάβει το κομμάτι είναι αρκετά δύσκολο με πολύ "γρατζουνί" χρώμα!

 1.Mε πολύ αγάπη jimever  :-*




Τελικα οι κακες παρεες αυτα κανουν lol lol lol Εγινε και εσενα το αγαπημενο σου χρωμα το γρατσουνι lol lol lol.Καλη βολτα !!!

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άνω Τρίκαλα...
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 09:20 »

 Απ'οτι έχω καταλάβει το κομμάτι είναι αρκετά δύσκολο με πολύ "γρατζουνί" χρώμα!

 1.Mε πολύ αγάπη jimever  :-*




Τελικα οι κακες παρεες αυτα κανουν lol lol lol Εγινε και εσενα το αγαπημενο σου χρωμα το γρατσουνι lol lol lol.Καλη βολτα !!!

 Πάνο καλημέρα,


 Απ'οτι έχω δεί και εσύ είσαι "κακή" παρέα lol ha lol ha...Επίσης απ'οτι βλέπω στην αντίστοιχη εκδρομή που ονομάζοταν "Μπαλέτο Φενεός-Άνω Τρίκαλα" είχες δηλώσει συμμετοχή και μάλιστα όχι μόνος σου! ;)
 Αλήθεια πότε θα μου κάνεις την τιμή να σε γνωρίσω ;)...Άλλωστε έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια για σένα απο κάποιον εδώ μέσα εκδρομιολόγο (ονόματα δεν λέμε lol lol lol) και το θεωρώ κρίμα να μην σε έχω γνωρίσει ακόμα... ;)
 
 Μήπως,λέω μήπως ήρθε αυτή η ώρα...? Προσωπικά θα χαρώ πάρα πολύ να σε γνωρίσω απο κοντά και πιστεύω οτι μαζί με εμένα θα χαρούν να σε δούν και κάποιοι άλλοι που δεν ξέρω και ακριβώς αλλά μάλλον έχουν καιρό να σε δούν και ίσως τους έχεις λείψει! ;)

 Γι αυτό σε παρακαλώ άσε τις ευχές και δήλωσε συμμετοχή και όταν δούν μέλη σαν και εσένα τότε σίγουρα θα ακολουθήσουν και κάποιοι άλλοι (πάλι δεν λέμε ονόματα lol lol lol) γιατί εμένα με έχουν σιχαθεί! ;)


 Φίλε Πάνο να είσαι πάντα καλά και να ξέρεις οτι, όταν μέλη σαν και εσένα με πολύ περισσότερη πείρα σε αυτό το αντικείμενο καθώς επίσης- και το σημαντικότερο- έχουν ήθος και ξέρουν τι σημαίνει εκδρομή και παρέα,είναι μεγάλη μου τιμή ακόμα και που γράφουν στα thread που ανεβάζω...Σε ευχαριστώ πολύ λοιπόν και σου εύχομαι τα καλύτερα για τον χειμώνα που μας έρχεται. ;)

 ΥΓ Εσύ παππού με το πυροσβεστικό  πάλι έχασες τους φακούς σου και δεν βλέπεις να διαβάσεις τα μηνύματα...Η πεζοπορία σε μάρανε παλιόγερε! lol lol lol ha ha ha
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος MAD-MAX

  • Jimny
  • Μηνύματα: 46
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άνω Τρίκαλα...
« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 09:56 »
Αγαπητε "προεδρε"

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι χτες το βράδυ και ώρα 00:20 (αμέσως μετά την χτεσινη μας βολτα δηλαδη) νεαρα κυρία μας μπανησε απο μακρια και επειδη μας ειδε τι ωραια παιδια που ειμαστε αποφασισε οτι επρεπε να βρει αμεσα τροπο να μας γνωρισει.
Ετσι λοιπον πηρε το αυτοκινητο της περασε με φουρια μια πινακιδα οκταγωνη με κοκκινο περιγραμμα και ασπρο εσωτερικο φόντο μεσα στο οποιο ανεγραφε με κοκκινα μεγαλα κεφαλαια μια ξενη λεξη με τεσσερα γραμματα και ορμησε η λυσσαρα πανω μας και ειδικα σε μενα...
Δεν λογαριασε ουτε φτερο εμπρος ουτε πορτα συνοδηγου ουτε φτερο πισω και με το ετσι θελω προσπαθησε να με φιλησει στρεβλωνοντας ολη τη πορτα με αποτελεσμα να βγω αλλα Ντιουκς
Ευτυχως το γλυτωσα το φιλι οχι ομως και το μαχιμο ΚΙΑ του ΝitrusVic το οποιο χτυπημενα σφοδρα απο έρωτα ολη η δεξια πλευρα θα παρει το δρομο του "γιατρου" το Σαββατο για να "γιανει"

Ως εκτούτου δυστυχως ένας κεραυνοβόλος έρωτας με το έτσι θελω θα μας στερησει τη χαρα της Κυριακατικης αναρριχησης

NitrousVic
Mad-Max
CELICA TS: Σε δρομους με στροφες
SMART F2 : Παει παντου
JIMNY      : Επιστροφη στην φύση

TFRC: Once it was a club...that became a legend...

Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άνω Τρίκαλα...
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 11:20 »
δε φορω ουτε καν γυαλια καρδια μου, αετισιο ματι lol lol lol lol ha ha ha

ενα λαθακι καναμε.
ΥΓ. ελα καμια βολτουλα μαζι ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: Άνω Τρίκαλα...
« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 11:59 »
Αγαπητε "προεδρε"

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι χτες το βράδυ και ώρα 00:20 (αμέσως μετά την χτεσινη μας βολτα δηλαδη) νεαρα κυρία μας μπανησε απο μακρια και επειδη μας ειδε τι ωραια παιδια που ειμαστε αποφασισε οτι επρεπε να βρει αμεσα τροπο να μας γνωρισει.
Ετσι λοιπον πηρε το αυτοκινητο της περασε με φουρια μια πινακιδα οκταγωνη με κοκκινο περιγραμμα και ασπρο εσωτερικο φόντο μεσα στο οποιο ανεγραφε με κοκκινα μεγαλα κεφαλαια μια ξενη λεξη με τεσσερα γραμματα και ορμησε η λυσσαρα πανω μας και ειδικα σε μενα...
Δεν λογαριασε ουτε φτερο εμπρος ουτε πορτα συνοδηγου ουτε φτερο πισω και με το ετσι θελω προσπαθησε να με φιλησει στρεβλωνοντας ολη τη πορτα με αποτελεσμα να βγω αλλα Ντιουκς
Ευτυχως το γλυτωσα το φιλι οχι ομως και το μαχιμο ΚΙΑ του ΝitrusVic το οποιο χτυπημενα σφοδρα απο έρωτα ολη η δεξια πλευρα θα παρει το δρομο του "γιατρου" το Σαββατο για να "γιανει"

Ως εκτούτου δυστυχως ένας κεραυνοβόλος έρωτας με το έτσι θελω θα μας στερησει τη χαρα της Κυριακατικης αναρριχησης

NitrousVic
Mad-Max

Περαστικά στο ΚΙΑ... πάλι καλά που είσαστε εσείς καλά....

Η βόλτα είναι την επόμενη Κυριακή... οπότε προλαβαίνετε....
Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Άνω Τρίκαλα...
« Απάντηση #9 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 12:48 »
καιρου θελοντως εκεινη την κυριακη θα γυμνασω τα ποδια μου, κ οχι μονο , οπως κ ο προεδρας ο αναρτησιολογος τα
δακτυλα του.
Αντιπαρέρχομαι το σχόλιο για τα δάχτυλα 0_21 ;D αλλά σε καταλαβαίνω γιατί δε γνωρίζεις πόσο επώδυνη γυμναστική είναι... lol lol lol lol
Α ρε Γιώργο, να 'ξερες πόσο σε ζηλεύω...έχω πολύ καιρό να "πεζοπορήσω" και μου έχει λείψει >:( καλά να περάσετε... ;)
 
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άνω Τρίκαλα...
« Απάντηση #10 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 14:55 »
κατσε να μπορεσουμε να παμε!!!!

στο ματι τον εχω αυτον τον κορακα lol lol

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άνω Τρίκαλα...
« Απάντηση #11 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 18:24 »
Αγαπητε "προεδρε"

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι χτες το βράδυ και ώρα 00:20 (αμέσως μετά την χτεσινη μας βολτα δηλαδη) νεαρα κυρία μας μπανησε απο μακρια και επειδη μας ειδε τι ωραια παιδια που ειμαστε αποφασισε οτι επρεπε να βρει αμεσα τροπο να μας γνωρισει.
Ετσι λοιπον πηρε το αυτοκινητο της περασε με φουρια μια πινακιδα οκταγωνη με κοκκινο περιγραμμα και ασπρο εσωτερικο φόντο μεσα στο οποιο ανεγραφε με κοκκινα μεγαλα κεφαλαια μια ξενη λεξη με τεσσερα γραμματα και ορμησε η λυσσαρα πανω μας και ειδικα σε μενα...
Δεν λογαριασε ουτε φτερο εμπρος ουτε πορτα συνοδηγου ουτε φτερο πισω και με το ετσι θελω προσπαθησε να με φιλησει στρεβλωνοντας ολη τη πορτα με αποτελεσμα να βγω αλλα Ντιουκς
Ευτυχως το γλυτωσα το φιλι οχι ομως και το μαχιμο ΚΙΑ του ΝitrusVic το οποιο χτυπημενα σφοδρα απο έρωτα ολη η δεξια πλευρα θα παρει το δρομο του "γιατρου" το Σαββατο για να "γιανει"

Ως εκτούτου δυστυχως ένας κεραυνοβόλος έρωτας με το έτσι θελω θα μας στερησει τη χαρα της Κυριακατικης αναρριχησης

NitrousVic
Mad-Max

 Δυστυχώς,μα πολύ δυστυχώς Κωστάκο και αυτά είναι στη ζωή...Σημασία έχει οτι είστε καλά εσείς και ελπίζω για την νεαρά κυρία και όλα τ'άλλα φτιάχνονται!!! ;)

δε φορω ουτε καν γυαλια καρδια μου, αετισιο ματι lol lol lol lol ha ha ha

ενα λαθακι καναμε.
ΥΓ. ελα καμια βολτουλα μαζι ;) ;)

 Που να ρθω? Ψάχνετε άτομο για να τον κουβαλάτε!!! lol lol lol
 Τι με πέρασες ανώμαλο σαν και εσένα? ha lol ha lol Πάρε τον Πρόεδρα που το έχει το άθλημα...Αλλά όχι μην τον πάρεις για να έρθει μαζί μου!!! ha lol ha lol


Αγαπητε "προεδρε"

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι χτες το βράδυ και ώρα 00:20 (αμέσως μετά την χτεσινη μας βολτα δηλαδη) νεαρα κυρία μας μπανησε απο μακρια και επειδη μας ειδε τι ωραια παιδια που ειμαστε αποφασισε οτι επρεπε να βρει αμεσα τροπο να μας γνωρισει.
Ετσι λοιπον πηρε το αυτοκινητο της περασε με φουρια μια πινακιδα οκταγωνη με κοκκινο περιγραμμα και ασπρο εσωτερικο φόντο μεσα στο οποιο ανεγραφε με κοκκινα μεγαλα κεφαλαια μια ξενη λεξη με τεσσερα γραμματα και ορμησε η λυσσαρα πανω μας και ειδικα σε μενα...
Δεν λογαριασε ουτε φτερο εμπρος ουτε πορτα συνοδηγου ουτε φτερο πισω και με το ετσι θελω προσπαθησε να με φιλησει στρεβλωνοντας ολη τη πορτα με αποτελεσμα να βγω αλλα Ντιουκς
Ευτυχως το γλυτωσα το φιλι οχι ομως και το μαχιμο ΚΙΑ του ΝitrusVic το οποιο χτυπημενα σφοδρα απο έρωτα ολη η δεξια πλευρα θα παρει το δρομο του "γιατρου" το Σαββατο για να "γιανει"

Ως εκτούτου δυστυχως ένας κεραυνοβόλος έρωτας με το έτσι θελω θα μας στερησει τη χαρα της Κυριακατικης αναρριχησης

NitrousVic
Mad-Max

Περαστικά στο ΚΙΑ... πάλι καλά που είσαστε εσείς καλά....

Η βόλτα είναι την επόμενη Κυριακή... οπότε προλαβαίνετε....

 Κωστάκο έχει δίκιο ο Χρηστάκος...για την επόμενη βδομάδα (Κυριακή) είναι η βόλτα!!! j12 j12 j12

 ΥΓ Συμμετοχές δεν βλέπω...εκτός των Χάρη,Russo,Majestix,Din Din,Metalaxe-Legend,SAV,εννοώ!!! lol lol lol
 
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: Άνω Τρίκαλα...
« Απάντηση #12 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 18:29 »
Γιαννάκο, υπάρχει πρόβλημα... γιατί το Σ ή Κ θα πρέπει να πάρω την Ντόροθι (russo) και να πάμε με τον φίλτατο διοργανωτή stakyr να δούμε τις διαδρομές του orienteering....

Αν καταφέρουμε να πάμε και να τελειώσουμε το Σαββάτο ΟΚ... αλλιώς δεν θα μπορέσω  να έρθω....

Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
Απ: Άνω Τρίκαλα...
« Απάντηση #13 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 01:34 »

 Απ'οτι έχω καταλάβει το κομμάτι είναι αρκετά δύσκολο με πολύ "γρατζουνί" χρώμα!

 1.Mε πολύ αγάπη jimever  :-*




Τελικα οι κακες παρεες αυτα κανουν lol lol lol Εγινε και εσενα το αγαπημενο σου χρωμα το γρατσουνι lol lol lol.Καλη βολτα !!!

 Πάνο καλημέρα,


 Απ'οτι έχω δεί και εσύ είσαι "κακή" παρέα lol ha lol ha...Επίσης απ'οτι βλέπω στην αντίστοιχη εκδρομή που ονομάζοταν "Μπαλέτο Φενεός-Άνω Τρίκαλα" είχες δηλώσει συμμετοχή και μάλιστα όχι μόνος σου! ;)

Γιαυτο στα λεω για να σε προλαβω  lol lol Πολυ καλη η διαδρομη αφου ακομα και τωρα το λεω οταν μπαινουμε σε κανα κοματι γρατσουνε τους λεω οτι επρεπε να ηταν στο Φενεο  για να δουνε πως ειναι οι γρατσουνε διαδρομες μιλαμε πραγματικα για ζουγλα δεν εβλεπες μπροστα σου αφου δεν ηξερα καν αν υπαρχει δρομος για να βγουμε .Αλλα αν εχεις εναν Russo μαζι δεν σε νοιαζει τιποτα lol lol Παντος  τα κοκορια στο τελος ηταν ακομα καλυτερα!! lol lolΣιγουρα θα τα πουμε απο κοντα προσεχως σε καποια εκδρομη γιατι γιαυτην την ημερομηνια εχω κλεισει μην σου πω για ολο τον Οκτωμβρη lol lol.
Συνεχισε με τον ιδιο ζηλο που δειχνεις roc2 πρωσοπικα μου θιμιζεις καποια αλλη μεγαλη μορφη μου εφτασε το jimnyclub.com μαζι με καποιους αλλα ακομα παιδια απο εδω μεσα στα υψη. Τρεξε σε αρκετες παλιοτερες εκδρομες με τρελες συμμετοχες τοσο σε μονοημερες οσο και σε πολυημερες και θα καταλαβεις τι σου λεω ;)
Καλο χειμωνα σου ευχομαι και καλες και ομορφες διαδρομες !!! j12

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άνω Τρίκαλα...
« Απάντηση #14 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 13:58 »
Γιαννάκο, υπάρχει πρόβλημα... γιατί το Σ ή Κ θα πρέπει να πάρω την Ντόροθι (russo) και να πάμε με τον φίλτατο διοργανωτή stakyr να δούμε τις διαδρομές του orienteering....

Αν καταφέρουμε να πάμε και να τελειώσουμε το Σαββάτο ΟΚ... αλλιώς δεν θα μπορέσω  να έρθω....



 Χρήστο κατανοώ πλήρως οτι προέχει η συγκεκριμένη εκδήλωση... ;)


 Απ'οτι έχω καταλάβει το κομμάτι είναι αρκετά δύσκολο με πολύ "γρατζουνί" χρώμα!

 1.Mε πολύ αγάπη jimever  :-*




Τελικα οι κακες παρεες αυτα κανουν lol lol lol Εγινε και εσενα το αγαπημενο σου χρωμα το γρατσουνι lol lol lol.Καλη βολτα !!!

 Πάνο καλημέρα,


 Απ'οτι έχω δεί και εσύ είσαι "κακή" παρέα lol ha lol ha...Επίσης απ'οτι βλέπω στην αντίστοιχη εκδρομή που ονομάζοταν "Μπαλέτο Φενεός-Άνω Τρίκαλα" είχες δηλώσει συμμετοχή και μάλιστα όχι μόνος σου! ;)

Γιαυτο στα λεω για να σε προλαβω  lol lol Πολυ καλη η διαδρομη αφου ακομα και τωρα το λεω οταν μπαινουμε σε κανα κοματι γρατσουνε τους λεω οτι επρεπε να ηταν στο Φενεο  για να δουνε πως ειναι οι γρατσουνε διαδρομες μιλαμε πραγματικα για ζουγλα δεν εβλεπες μπροστα σου αφου δεν ηξερα καν αν υπαρχει δρομος για να βγουμε .Αλλα αν εχεις εναν Russo μαζι δεν σε νοιαζει τιποτα lol lol Παντος  τα κοκορια στο τελος ηταν ακομα καλυτερα!! lol lolΣιγουρα θα τα πουμε απο κοντα προσεχως σε καποια εκδρομη γιατι γιαυτην την ημερομηνια εχω κλεισει μην σου πω για ολο τον Οκτωμβρη lol lol.
Συνεχισε με τον ιδιο ζηλο που δειχνεις roc2 πρωσοπικα μου θιμιζεις καποια αλλη μεγαλη μορφη μου εφτασε το jimnyclub.com μαζι με καποιους αλλα ακομα παιδια απο εδω μεσα στα υψη. Τρεξε σε αρκετες παλιοτερες εκδρομες με τρελες συμμετοχες τοσο σε μονοημερες οσο και σε πολυημερες και θα καταλαβεις τι σου λεω ;)
Καλο χειμωνα σου ευχομαι και καλες και ομορφες διαδρομες !!! j12

 Και εγώ για τα κοκκόρια Θέλω να πάω Πάνο... lol lol lol Δεν κάνω και τίποτα άλλο ,όλο παλαιότερες βόλτες ξεσκονίζω (για αυτό με λένε και database) γιατί αφενός δεν έχω καμία διαδρομή να προτείνω και αφετέρου μπάς και τους τσιγκλίσω και μπεί κανείς μπροστά...Αλλά δεν τους βλέπεις,δεν τσιμπάει κανένας... lol lol lol 0_21 0_21 0_21

 Kαλό Χειμώνα φίλε,να είσαι καλά και όταν μπορέσεις ξέκλεψε καμιά βόλτα να έρθεις και μαζί μας! ;)
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!