Αποστολέας Θέμα: Εκδρομή...  (Αναγνώστηκε 2585 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Εκδρομή...
« στις: Νοέμβριος 04, 2011, 19:27 »
 το Σαββατοκύριακο 26-27 Νοεμβρίου στο όρος Μαίναλο,Αρκαδία Πελοπόννησος... j12

 Η διαμονή κατα πάσα πιθανότητα θα είναι στην Βυτίνα... j12

 Η εκδρομή είναι σχετικά δύσκολη και καλό είναι οι συμμετοχές να μην ξεπεράσουν τα 6-7 αυτοκίνητα... ;)

 Λεπτομέρειες θα δωθούν περισσότερες απο εμπειρότερους,στο άμεσο μέλλον! roc2


1.jimever
2.
3.
4.
5.
6.
7.



  'Σημειώνεται ότι κάνουμε βόλτα  και ο κάθε οδηγός συμμετέχει με αποκλειστικά προσωπική του ευθύνη για υλικές ή/και σωματικές βλάβες και τυχόν παροχή βοήθειας από άλλους συμμετέχοντες δεν τον απαλλάσει από την ευθύνη αυτή και δεν δημιουργεί οποιαδήποτε ευθύνη σε αυτούς που τον βοήθησαν'





Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή...
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 05, 2011, 13:19 »
Ξενώνες Διαμονής:

Βυτίνα www.melivia.gr...Yπεύθυνη:Κ Μάγδα...Το δίκλινο 70 € με τις παροχές που αναφέρει και περιλαμβάνει πρωινό μέσα στην τιμή...Διαθεσιμότητα αυτήν την στιγμή: 3 Δωμάτια Δίκλινα.Τηλ.επικοινωνίας: 27950 22344

Νυμφασία (3 χλμ πρίν απο Βυτίνα)  www.agropoli.gr ...Υπεύθυνη:κ Σταυρούλα...Οι ξενώνες είναι δίπατοι και περιέχουν 2 υπνοδωμάτια ξεχωριστά με διπλά κρεβάτια,2 μπάνια και 1 καθιστικό...Οπότε μπορούν να κοιμηθούν ανα 2 άντρες σύνολο 4 άτομα ή 2 ζευγάρια άνετα...Η τιμή ανέρχεται στα 75 € το "ζευγάρι" και περιλαμβάνει και πρωινό.Διαθεσιμότητα αυτήν την στιγμή,6 τέτοιοι ξενώνες.Τηλ επικοινωνίας: 6973 859569

 ΥΓ 1 Κύριοι όσοι ψήνεστε,προσωπική συμβουλή είναι να κλείσετε άμεσα...γιατί είναι μεγάλη η κρίση και το 90% των ξενοδοχείων/ξενώνων είναι ήδη φούλ...Προσπαθώ να βρώ δωμάτια απο τις 9:00 και τα μόνα που βρήκα είναι αυτά!!! j12 a105 j12 a105

  ΥΓ 2 jimever-Αννούλα-Νικόλας αναζητούν άμεσα ένα ακόμα ζευγάρι αξιόπιστο,ευέλικτο και εχέμυθο (δηλαδή ανωμαλίες τέρμα ) προς κλείσιμο ενός ξενώνα στο "Αγρόπολης"... ;)

  YΓ 3 Απλά αναφέρετε οτι είστε απο το club με τα τζιπάκια! ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 05, 2011, 13:23 από jimever »
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος DinDin

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 765
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny4ever
Απ: Εκδρομή...
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 07, 2011, 20:33 »
Τι να κάνω;
Να δηλώσω και εγώ συμμετοχή;
Μέχρι τώρα έχω φάει ήδη δύο ήττες/αναβολές της πτήσης μου, οπότε το πιθανότερο είναι να φάω και καμιά τρίτη.
Πιστεύω ότι μέχρι τις 20 του μηνός που είναι να φύγω να έχει ξεκαθαρίσει το τοπίο... 
Κάντε οικονομία στο νερό, πλυθείτε με μία φίλη...

Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή...
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 08, 2011, 03:16 »
για που τοβαλες ντινο;;;; :)

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή...
« Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 08, 2011, 08:23 »
Ντίνο πες του γιατί θα σκάσει ο κουτσομπόλης... ha lol ha lol
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος DinDin

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 765
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny4ever
Απ: Εκδρομή...
« Απάντηση #5 στις: Νοέμβριος 08, 2011, 09:56 »
για που τοβαλες ντινο;;;; :)

Επειδή έχω κάτι προβλήματα με τα πόδια μου, ο γιατρός μου έχει συστήσει τα χειμερινά μπάνια.
Οπότε, αφού εγώ δεν μπορώ το κρύο, αναγκάζομαι να ξενιτεύομαι κάθε τρεις και λίγο για μέρη ζεστά και υγρά.
Καθαρά για λόγους υγείας δηλαδή a105 a105 a105
Κάντε οικονομία στο νερό, πλυθείτε με μία φίλη...

Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή...
« Απάντηση #6 στις: Νοέμβριος 08, 2011, 16:35 »
Ντίνο πες του γιατί θα σκάσει ο κουτσομπόλης... ha lol ha lol


καλαααααααααααααααααα ha



για που τοβαλες ντινο;;;; :)

Επειδή έχω κάτι προβλήματα με τα πόδια μου, ο γιατρός μου έχει συστήσει τα χειμερινά μπάνια.
Οπότε, αφού εγώ δεν μπορώ το κρύο, αναγκάζομαι να ξενιτεύομαι κάθε τρεις και λίγο για μέρη ζεστά και υγρά.
Καθαρά για λόγους υγείας δηλαδή a105 a105 a105



αντε με το καλο να πας και με το καλο να γυρισεις ;)

Αποσυνδεδεμένος YannisS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2146
  • Φύλο: Άντρας
  • Το καλύτερο και πιο οικονομικό 4x4 ever
Απ: Εκδρομή...
« Απάντηση #7 στις: Νοέμβριος 08, 2011, 16:48 »
για που τοβαλες ντινο;;;; :)

Επειδή έχω κάτι προβλήματα με τα πόδια μου, ο γιατρός μου έχει συστήσει τα χειμερινά μπάνια.
Οπότε, αφού εγώ δεν μπορώ το κρύο, αναγκάζομαι να ξενιτεύομαι κάθε τρεις και λίγο για μέρη ζεστά και υγρά.
Καθαρά για λόγους υγείας δηλαδή a105 a105 a105

Ντίνο, πρόσεξε μόνο μη μουλιάσεις, γιατί στις γειτονικές "παραλίες", χρειάζεσαι καγιάκ/ζόντιακ για να μετακινηθείς.......... ;) lol

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή...
« Απάντηση #8 στις: Νοέμβριος 08, 2011, 20:22 »

1.jimever-Αννούλα-Νικόλας
2.Γρυλλάκης-Αντονέλλα
3.
4.
5.
6.






Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!