Αποστολέας Θέμα: Αντώνης (οικοπεριηγητής)  (Αναγνώστηκε 3157 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος rekl

  • Jimny
  • Μηνύματα: 4
Αντώνης (οικοπεριηγητής)
« στις: Ιούνιος 12, 2006, 18:46 »
Λοιπόν, όλα κυλήσανε πολύ πολύ καλά, καλύτερα από ότι τα περίμενα, όμως πάντα η ίδια γεύση όταν οι επισκέπτες φεύγουν, τρέχεις μέσα στο παρασκευοσαββατοκύριακο να τους γνωρίσεις, να τους ζήσης και έρχεται η  ώρα που αυτή φεύγουν και εσύ όπως πάντα μένεις, αισθάνομαι σαν τον σταθμάρχη που αποχαιρετά τα τρένα του και περιμένει καρτερικά πότε θα τα ξαναδεί.
Καλό δρόμο λοιπόν ταξιδιώτες της γης
Αντώνης Ηλιάδης (Πρόεδρος- Οικοπεριηγητής)   

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
Απ: Αντώνης (οικοπεριηγητής)
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 12, 2006, 23:26 »
Σε ευχαριστούμε για όλα , είσαι φοβερή παρέα και θα μου λείψει το απίστευτο και αστείρευτο χιούμορ σου.
Τα τρένα θα επιστρέψουν με την πρώτη ευκαιρία............
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος freskos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 374
  • www.jimnyclub.com
Απ: Αντώνης (οικοπεριηγητής)
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 12, 2006, 23:36 »
Απίστευτο και ατελείωτο χιούμορ  lol lol lol lol lol Ευχαριστούμε για τη φιλοξενία και ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα .......

Αποσυνδεδεμένος kranas (x-nikos)

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 715
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com
Απ: Αντώνης (οικοπεριηγητής)
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 12, 2006, 23:45 »
Αντωνη να εισαι καλα θα τα ξαναπουμε σιγουρα και να προσεχεις τις κορες σου!!!!!!!!!!!



και οταν ξαναβρεθουμε θα σου πω το μυστικο πως να βρισκεσαι απο επανω και να μην χανεις την μπαλλα.......



ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..........
Ας το καλαμπουρίσουμε ρε παιδιά!!!! κάνει καλό!!!!

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Αντώνης (οικοπεριηγητής)
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 13, 2006, 01:08 »
Λοιπόν, όλα κυλήσανε πολύ πολύ καλά, καλύτερα από ότι τα περίμενα, όμως πάντα η ίδια γεύση όταν οι επισκέπτες φεύγουν, τρέχεις μέσα στο παρασκευοσαββατοκύριακο να τους γνωρίσεις, να τους ζήσης και έρχεται η  ώρα που αυτή φεύγουν και εσύ όπως πάντα μένεις, αισθάνομαι σαν τον σταθμάρχη που αποχαιρετά τα τρένα του και περιμένει καρτερικά πότε θα τα ξαναδεί.
Καλό δρόμο λοιπόν ταξιδιώτες της γης
Αντώνης Ηλιάδης (Πρόεδρος- Οικοπεριηγητής)  


Πρόεδρέ μου.... πάλι κατάφερες να μας συγκινήσεις... Ενώ όλες τις μέρες που είμασταν μαζί, μας έκανες να γελάμε, τώρα μας κάνεις να κλαίμε...

Κάθε φορά που σε συναντώ, νοιώθω πιό πλούσιος απο συναισθήματα... Ελπίζω να μου επιτρέπεις να σε λέω φίλο μου...

Οσο για τα τραίνα.... χαίρομαι πολύ που το ...δικό μας είναι κοντά κι έχει ...συχνά δρομολόγια προς το σταθμό σας..(για να ζηλεύουν οι άλλοι το έγραψα αυτό)

Για άλλη μιά φορά σ' ευχαριστώ (και δημόσια) που μας βοήθησες κι εσύ να βγούμε ασπροπρόσωποι για την επιλογή μας και να νοιώσουν οι επισκέπτες φίλοι μας την έννοια της φιλοξενίας της ανθρωπιάς και του αστείρευτου χιούμορ....

Θα μπορούσα να γράψω σελίδες αλλά ...θα μας παρεξηγήσουν...

Θα ξαναβρεθούμε... πολύ σύντομα φίλε...



Υ.Γ. Ακόμη και η επιλογή του χρώματος στο πρώτο σου post επιβεβαιώνει το πόσο Ξεχωριστός είσαι !! !! !!

.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Αντώνης (οικοπεριηγητής)
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 13, 2006, 08:15 »
Αντωνη φιλε μου και επιτιμε προεδρε του Jimnuclub...
Kαλη σου μερα και σου ευχομαι να εισαι παντα χαρουμενος, να χαιρεσαι την οικογενεια σου και κυριως να εισαι εσυ..., να εισαι ο γνησιος Αντωνης που ειχαμε τη χαρα να γνωρισουμε ολοι μας... ο Αντωνης με τα καλαμπουρια σου και με τον αληθινο ανθρωπο που εχεις μεσα σου!!!
Σας ευχαριστουμε πολυ ολους σας για τη φιλοξενια και ιδιαιτερα για το οτι οι φιλοι μας που ηρθαν εκει, εχουν να συζητανε πλεον και για... "τον Αντωνη"!!!

Ελπιζουμε ολοι μας, σε μια συντομη ανταμωση...!!!
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος xtreme 4x4

  • Jimny
  • Μηνύματα: 74
Απ: Αντώνης (οικοπεριηγητής)
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 13, 2006, 08:53 »
Συμαζευτείτε , δε θα βάλουμε τα κλάματα κιόλας , το μαγαζί δεν είναι μπουζουξίδικό (όπως λέει και κάποιος καινούργιος στην παρέα) , περάσαμε καλά , πολύ καλά μπορώ να πώ και ο Αντώνης είναι μια ακόμη αφορμή για να ξαναπάμε σύντομα .
?ντε προσγειωθείτε , τα κεφάλια μέσα (στο ημερολόγιο , πότε είναι το επόμενο τριήμερο που θα πάμε στην Κερκίνη???? )

Και για αυτούς που τους ενοχλεί και δεν ξέρουν το λόγο (Teo)

ΑΥΤΑ

Βαγγέλης Τσούκας

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Αντώνης (οικοπεριηγητής)
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 13, 2006, 10:39 »
ΑΥΤΑ

Βαγγέλης Τσούκας     >h09 >h09 >h09 >h09 >h09
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος Dora

  • Jimny
  • Μηνύματα: 137
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν θα σε πειράξει κανείς μέσα απο τις καρδιές μας
Απ: Αντώνης (οικοπεριηγητής)
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 13, 2006, 10:43 »
ΑΝΤΩΝΗΣ (οι τρομερές ατάκες)

- Εσύ κορίτσι μου μαδάς πολύ, γιατί πέφτουν τα μαλλάκια σου?
Μου έκανες τον καναπέ κόκκινο!! b_231 b_231

- Ποια από σας άναψε τα ρεσώ??   agr2 agr2

και άλλες πολλές που θα τις θυμόμαστε όλοι πιστεύω για αρκετό καιρό!!! yah yah yah
Χαρήκαμε πολύ Πρόεδρε που μας έδωσες την ευκαρία να σε γνωρίσουμε καλύτερα!!

Ευχόμαστε όλοι μας σε μια σύντομη συνάντηση !!!

Γιατί έφυγες..............
Είναι πολύ σκληρό να καταλαβαίνεις ότι είσαι ένα τίποτα.Εκεί που πιστεύεις ότι έχεις κάτι μέσα σε 10 λεπτά το χάνεις γιατί έτσι........

Θα σε περιμένω στα όνειρά μου πριγκίπισσά  μου

Αποσυνδεδεμένος rekl

  • Jimny
  • Μηνύματα: 4
Απ: Αντώνης (οικοπεριηγητής)
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 13, 2006, 15:04 »
Κυρίες – κύριοι και μικρά μου παιδιά
Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια (πείτε μου τι χρωστάω να σας τα στείλω), θεωρώ πως η αγάπη (ξέρετε τώρα εσείς τι ενωάω), είναι αμοιβαία (σαν τα κεφάλαια ένα πράμα), και δεν μπορεί να ήταν διαφορετικά γιατί είμαι και πολύ αγαπησιάρικο το σκασμένο.
Τελικά το σκέφτηκα και πιστεύω πως όντως σας χρειάζεται ένας πρόεδρος (πάντα χαμογελαστός και καλοσυνάτος και καταδεχτικός και άφραγκος και φυσιολάτρης και εραστής της περιπέτειας) και επειδή (χωρίς να περιαυτολογήσω τώρα εγώ) όλα αυτά τα έχω από φυσικού μου δέχομαι να  είμαι επίτιμος πρόεδρος του συλλόγου σας και σας επιτρέπω όταν θα είναι βατά τα οικονομικά σας να μου κάνετε δώρο ένα jimny.
Οεο που είναι η μπάλα οεο (άσχετο) Και πάλι, αγαπητά μου μέλη και θετικοί μου υπήκοοι, σας στέλνω την αγάπη μου.
Μάκια στις κυριές, μπύρες στους κυρίους[/color][/color]

Αποσυνδεδεμένος rekl

  • Jimny
  • Μηνύματα: 4
Απ: Αντώνης (οικοπεριηγητής)
« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 13, 2006, 15:13 »
ΑΝΤΩΝΗΣ (οι τρομερές ατάκες)

- Εσύ κορίτσι μου μαδάς πολύ, γιατί πέφτουν τα μαλλάκια σου?
Μου έκανες τον καναπέ κόκκινο!! b_231 b_231

- Ποια από σας άναψε τα ρεσώ??   agr2 agr2

και άλλες πολλές που θα τις θυμόμαστε όλοι πιστεύω για αρκετό καιρό!!! yah yah yah
Χαρήκαμε πολύ Πρόεδρε που μας έδωσες την ευκαρία να σε γνωρίσουμε καλύτερα!!

Ευχόμαστε όλοι μας σε μια σύντομη συνάντηση !!!


τι θέλει να πει ο ποιητής φιλενάδα? έκανα κάποια πατάτα και δεν το πήρα χαμπάρι???????????

Αποσυνδεδεμένος Dora

  • Jimny
  • Μηνύματα: 137
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν θα σε πειράξει κανείς μέσα απο τις καρδιές μας
Απ: Αντώνης (οικοπεριηγητής)
« Απάντηση #11 στις: Ιούνιος 13, 2006, 16:02 »
ΑΝΤΩΝΗΣ (οι τρομερές ατάκες)

- Εσύ κορίτσι μου μαδάς πολύ, γιατί πέφτουν τα μαλλάκια σου?
Μου έκανες τον καναπέ κόκκινο!! b_231 b_231

- Ποια από σας άναψε τα ρεσώ??   agr2 agr2

και άλλες πολλές που θα τις θυμόμαστε όλοι πιστεύω για αρκετό καιρό!!! yah yah yah
Χαρήκαμε πολύ Πρόεδρε που μας έδωσες την ευκαρία να σε γνωρίσουμε καλύτερα!!

Ευχόμαστε όλοι μας σε μια σύντομη συνάντηση !!!


τι θέλει να πει ο ποιητής φιλενάδα? έκανα κάποια πατάτα και δεν το πήρα χαμπάρι???????????


Ισα- ίσα φίλε μου μας έχεις αφήσει με τις ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ απλώς δεν μπορώ να θυμηθώ
όλες τις ατάκες που θα μείνουν στην ιστορία, με την καλή έννοια!!!!!

Μια ακόμη που θυμήθηκα τωρα: - Εγώ στις κόρες μου είχα φιλική συμμετοχή......

Γιατί έφυγες..............
Είναι πολύ σκληρό να καταλαβαίνεις ότι είσαι ένα τίποτα.Εκεί που πιστεύεις ότι έχεις κάτι μέσα σε 10 λεπτά το χάνεις γιατί έτσι........

Θα σε περιμένω στα όνειρά μου πριγκίπισσά  μου

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Αντώνης (οικοπεριηγητής)
« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 13, 2006, 17:52 »
Τελικά το σκέφτηκα και πιστεύω πως όντως σας χρειάζεται ένας πρόεδρος (πάντα χαμογελαστός και καλοσυνάτος και καταδεχτικός και άφραγκος και φυσιολάτρης και εραστής της περιπέτειας) και επειδή (χωρίς να περιαυτολογήσω τώρα εγώ) όλα αυτά τα έχω από φυσικού μου δέχομαι να  είμαι επίτιμος πρόεδρος του συλλόγου σας

Eνας τέτοιος μας χρειάζεται ΥES j12 , που να διαθέτει τα περισσότερα απο αυτά που δεν είχε ο πρoυγούμενος  no_1 la_h la_h la_h _thank>
Kάτι τέτοια διαβάζει κάποιος, που μπορεί να μην πήγε σε μια εκδρομή, ή να μην γνώρισε κάποιους ανθρώπους(Αντώνης) και νιώθει μια παρόρμηση για φυγή....
Απλά το αίσθημα που υπάρχει είναι ότι, μπορείς να εμπιστευτείς, μιας και εμιστεύτηκαν οι φίλοι σου, ξέρεις με ποιόν έχεις να κάνεις, μιας και τον είδαν φίλοι...
Είναι αρκετές στιγμές, που ζώντας καταστάσεις ή διαβάζωντας περιγραφές.......σκέφτομαι την υπογραφή της Δώρας...
....

και σας επιτρέπω όταν θα είναι βατά τα οικονομικά σας να μου κάνετε δώρο ένα jimny.
Που ξέρεις??? cl cl
Γιάννης Δημητρέλης