Αποστολέας Θέμα: jimny g13b μετατροπη σε grand vitara g16b 16v  (Αναγνώστηκε 2260 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mpikos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 7
  • www.jimnyclub.com
jimny g13b μετατροπη σε grand vitara g16b 16v
« στις: Νοέμβριος 22, 2017, 00:42 »
 bhe να με και εγω.....ληπον ηρωαις μου,, χριαζομε την βοηθια σας, ειμαι κατοχος της αθανατης τζιμαρας g13b...στο διαταφτα η τζιμαρα πεθανε και πηγα και αγορασα ενα κινιτιρα grand vitara g16b που μου ειπαν κατι κοπελια πος μπενι κουτη στο δικο μου τζιμακα,,για πητε μου εσεις που μπορει να την εχετε κανει αυτη τη μετατροπη....ησχειη???η οχι.....βοηθηστε παιδια γιατι θα τρελαθω
 bhe t4 t4 t4 t4 yah bhe bhe

Αποσυνδεδεμένος jimnyjump

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 258
Απ: jimny g13b μετατροπη σε grand vitara g16b 16v
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 22, 2017, 08:28 »
bhe να με και εγω.....ληπον ηρωαις μου,, χριαζομε την βοηθια σας, ειμαι κατοχος της αθανατης τζιμαρας g13b...στο διαταφτα η τζιμαρα πεθανε και πηγα και αγορασα ενα κινιτιρα grand vitara g16b που μου ειπαν κατι κοπελια πος μπενι κουτη στο δικο μου τζιμακα,,για πητε μου εσεις που μπορει να την εχετε κανει αυτη τη μετατροπη....ησχειη???η οχι.....βοηθηστε παιδια γιατι θα τρελαθω
 bhe t4 t4 t4 t4 yah bhe bhe
Γεια σου φίλος, ναι μπαίνει μια χαρά
me gusta la montana...

Αποσυνδεδεμένος DinDin

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 765
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny4ever
Απ: jimny g13b μετατροπη σε grand vitara g16b 16v
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 22, 2017, 12:12 »
Απ' όσο ξέρω και εγώ μπαίνει αλλά θέλει κάποια κολπάκια για να δουλέψει σωστά + μία πλάκα μεταξύ κινητήρα-σαζμάν. Καλύτερα βρες κάποιον μηχανικό που έχει ξανακάνει την μετατροπή μην τρελαθείτε στις δοκιμές...
Κάντε οικονομία στο νερό, πλυθείτε με μία φίλη...

Αποσυνδεδεμένος mpikos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 7
  • www.jimnyclub.com
Απ: jimny g13b μετατροπη σε grand vitara g16b 16v
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 22, 2017, 17:19 »
εδω και πεντε μηνες εχω ερθει στην αθηνα και δεν γνοριζω πολι κοσμο,,,με ενα φιλαρακη που δουλεβουμε μαζι μου σιστησε ενα μηχανικο...του λεω τη θελω να κανω και μου λεει πος γινετε...και τωρα που του πιγα το μοτερ μου εχει βρει ενα σορο ελατοματα...πος δεν τεριαζι το καρτερ πος δεν τεριαζουν η βασεις...απο πιο μοτερ να παρω βασεις που να τεριαζουν στο grand vitara...βοηθηστε παιδια γιατη θα τον ξεμερδησω τον μαστορακο μ
 t4 t4 t4 t4 0_21 0_21 0_21 0_21

Αποσυνδεδεμένος DinDin

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 765
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny4ever
Απ: jimny g13b μετατροπη σε grand vitara g16b 16v
« Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 22, 2017, 19:10 »
Άλλαξε μηχανικό, έτσι δεν πρόκειται να βγάλεις άκρη ποτέ!
Κάντε οικονομία στο νερό, πλυθείτε με μία φίλη...

Αποσυνδεδεμένος mpikos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 7
  • www.jimnyclub.com
Απ: jimny g13b μετατροπη σε grand vitara g16b 16v
« Απάντηση #5 στις: Νοέμβριος 23, 2017, 16:55 »
παιδια εντελει πιες βασης πρεπει να παρω για να κουμποσω τον grand vitara ston jimako