Αποστολέας Θέμα: GOOD LUCK...  (Αναγνώστηκε 20206 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
GOOD LUCK...
« στις: Νοέμβριος 08, 2006, 22:00 »
EYXOMAI ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ "ΠΑΡΕΑ", ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!!

Όνομα:  Nicksi   
Ημερομηνία εγγραφής:  Δεκέμβριος 16, 2005, 07:27:40 pm
Τέλος                      :  Nοέμβριος 8, 2006,




   
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GOOD LUCK...
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 08, 2006, 23:36 »
Ρε συ???  Παλιότερος είσαι ???    >>>>>>>>>>>>>>>>>  Δεκέμβριος 16, 2005, 09:37:58 pm


 0_21
I'm back....:-)

Αποσυνδεδεμένος freskos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 374
  • www.jimnyclub.com
Απ: GOOD LUCK...
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 08, 2006, 23:37 »
 u22

Αποσυνδεδεμένος Agelos_80

  • Jimny
  • Μηνύματα: 231
  • Φύλο: Άντρας
  • Ηγουμενίτσα
Απ: GOOD LUCK...
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 08, 2006, 23:39 »
Γιατί ??????

Αποσυνδεδεμένος Δημήτρης Γ.

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 112
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GOOD LUCK...
« Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 09, 2006, 09:39 »
EYXOMAI ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ "ΠΑΡΕΑ", ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!!

Όνομα:  Nicksi   
Ημερομηνία εγγραφής:  Δεκέμβριος 16, 2005, 07:27:40 pm
Τέλος                      :  Nοέμβριος 8, 2006,




   

Είμαι νέο μέλος στην παρέα, σε σχέση με τους περισσότερους.
Είμαι ο μεγαλύτερος σας σε ηλικία, φαντάζομαι.
Έγινα μέλος του Jimnyclub.com για τους λόγους που και εσείς είστε και γιατί το προτίμησα από άλλα αντίστοιχα.
Ειχα την επιφύλαξη του ταιριάσματος μου στην παρέα αλλά με την συμμετοχή μου σε δύο από τις εκδηλώσεις που έχετε οργανώσει αισθάνθηκα ότι με αποδεχτήκατε και εκτίμησα την παρέα τουλάχιστον όσων γνώρισα, που δεν ξέρω καλά καλά τα ψευδώνυμά τους.
Απευθύνομαι γενικά σε όλους σας και εκτιμώ τις προσπάθειες όλων για την οργάνωση μιας τέτοιας προσπάθειας, που δίνεται η ευκαιρία στον καθένα μας να συμμετέχουμε και να συμβαλλουμε ο καθένας μας με τον δικό του τρόπο.
Τελευταία παρακολουθούσα ανελλιπώς τις παραθέσεις και απαντήσεις και γενικά την προσπάθεια αποκατάστασης ενός μέλους, που τελικά πέτυχε.
Δεν κατάλαβα πολλά πράγματα και πιστεύω και πολλά από τα υπόλοιπα μέλη το ίδιο. Ασφαλώς θα υπήρχαν και εκτός forum επικοινωνίες που βέβαια είναι λογικό να έγιναν.
Η Δημοκρατία ειναι πολύ δύσκολή στην εφαρμογή της, ακόμα και όταν υπάρχουν θεσμοθετημένοι κανόνες, και πολύ πιο δύσκολο όταν οι κανόνες (που πρέπει πάντα να υπάρχουν), εφαρμόζονται με την καλή θέληση.
Γιατί τώρα παραθέτω στην απόφαση του Nicsi.
Εκτιμώ ιδαίτερα το μέλος αυτό διότι τον γνώρισα, με υποδέχτηκε στην παρέα, με καθοδήγησε στην εκδρομή και ένοιωσα ασφαλής, νοιάζεται για τα μέλη, οργανώνει με μεράκι και άλλα πολλά.
Με λύπησε πολή η αποχώρησή του, αν κατάλαβα καλά, και τον παρακαλώ καθως και τα άλλα μέλη που έκαναν το ίδιο να αναθεωρήσουν την απόφασή τους αυτή, που σίγουρα θα εκτιμηθεί πολύ, πιστεύω, από όλα τα μέλη.
Ευχαριστώ που διαβάσατε τις σκέψεις μου,
Με μεγάλη εκτίμηση προς όλους σας
Δημήτρης Γεωργίου
Hisamitsu Horigome

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: GOOD LUCK...
« Απάντηση #5 στις: Νοέμβριος 09, 2006, 10:37 »
Θα παρακαλέσω θερμά τους φίλους μου Nicksi και Ironman να ξανασκεφτούν το θέμα πιο ήρεμα και να μην αποχωρήσουν από το forum είναι κρίμα ύστερα από τόσο καιρό. Δεν ξέρω τους ακριβείς λόγους και το παρασκήνιο αλλά σας παρακαλώ ξανασκεφτείτε το... :-[ :-[ :-[
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος Menia

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 728
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.jimnyclub.com
Απ: GOOD LUCK...
« Απάντηση #6 στις: Νοέμβριος 09, 2006, 10:55 »
Θα παρακαλέσω θερμά τους φίλους μου Nicksi και Ironman να ξανασκεφτούν το θέμα πιο ήρεμα και να μην αποχωρήσουν από το forum είναι κρίμα ύστερα από τόσο καιρό. Δεν ξέρω τους ακριβείς λόγους και το παρασκήνιο αλλά σας παρακαλώ ξανασκεφτείτε το... :-[ :-[ :-[


Κ εγώ το ίδιο   :-[
Τα πράγματα είναι απλά..

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GOOD LUCK...
« Απάντηση #7 στις: Νοέμβριος 09, 2006, 11:33 »
Θα παρακαλέσω θερμά τους φίλους μου Nicksi και Ironman να ξανασκεφτούν το θέμα πιο ήρεμα και να μην αποχωρήσουν από το forum είναι κρίμα ύστερα από τόσο καιρό. Δεν ξέρω τους ακριβείς λόγους και το παρασκήνιο αλλά σας παρακαλώ ξανασκεφτείτε το... :-[ :-[ :-[
Κι εγώ το ίδιο...
Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο, αλλά ας σκεφτούν μόνο τους λόγους που είμαστε εδώ και πως φύγαμε από κάπου αλλού, νύχτα με βροχή  >:(
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 09, 2006, 11:56 από GiwrgosTH »
Punto, punto το Jimnάκι...

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GOOD LUCK...
« Απάντηση #8 στις: Νοέμβριος 09, 2006, 12:08 »
EYXOMAI ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ "ΠΑΡΕΑ", ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!!

Όνομα:  Nicksi  
Ημερομηνία εγγραφής:  Δεκέμβριος 16, 2005, 07:27:40 pm
Τέλος                      :  Nοέμβριος 8, 2006,

[quote




  
Ποτέ δεν περίμενα μετά απο τόσο καιρό στο χώρο και μετά απο τόσα που έγιναν ή δεν έγιναν ή έγινε προσπάθεια να γίνουν ή τι δεν πρόκειται να γίνει.....ή οτιδήποτε........
να πρέπει να πω good luck σε δύο ανθρώπους που γνωρίζω όχι μόνο απο το forum ή απο το αντικείμενο ή απο τη δραστηριότητα..........
Απλά δεν θα το πω ούτε θα ρωτήσω το γιατί και το πως,αλλά ούτε και θα σταματήσω να μιλάω, να τηλεφωνώ, να συναντώ.......τον Γιάννη και το Νίκο(με αλφαβητική σειρά)
Σίγουρα θα βρεθούμε σε κάποιο πεσμένο δρόμο ή νεροφάγωμα για να απλώσουμε γέφυρες περάσματος.......ή να ανταλλάξουμε ευχές ή ιδέες ή προτάσεις για εκτός........
Το παράξενο είναι ότι δεν είχε βροχή αυτή τη φορά, αλλά ήλιο και ολόγιομο φεγγάρι......

Χρήστος Κανελλόπουλος
chriska   
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 09, 2006, 13:49 από bilias_jr »
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: GOOD LUCK...
« Απάντηση #9 στις: Νοέμβριος 09, 2006, 15:14 »


Ευχαριστούμε για τις ευχές και θα κλείσω με λόγια του Γιάννη του Σταλίκα του admin που εκφράζουν και εμένα απόλυτα: Τους φίλους μου εγώ φυσικά δεν τους μετράω μέσα από φόρουμ και λοιπά ηλεκτρονικά μέσα αλλά από την επαφή που έχω μαζί τους...
Αυτα τα fora ομως μας εδωσαν την ευκαιρια να γνωρισουμε αρκετους φιλους και να εχουμε συνεχη επαφη μαζι τους!
απο το forum γνωριζουμε-πειραζουμε ο ενας τον αλλο,μαθαινουμε,κανονιζουμε εκδρομες-φαγητοποσιες και τσακωνομαστε!
Μπορει να μην ειναι ολοι 'κολητοι' ή 'φιλοι' μας αλλα οταν περνωντας απο την χ πολη τηλεφωνησω στον χ ,στανταρ θα πιουμε ενα χ ή θα φαμε προβατινα(εδω δεν εχει χ)! ;D
Ετσι γνωρισα τον μπαρμπα,τον θειο,τον Τεο κ.ο.κ το τηλεφωνο μου αριθμει τουλαχιστον σε αυτο το forum 30 ατομα!

 8)

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: GOOD LUCK...
« Απάντηση #10 στις: Νοέμβριος 10, 2006, 16:37 »
Τις περισσότερες απο τις μέρες που βρισκόμουν στην Αθήνα, τα βράδυα είμασταν μαζί με το θείο μέχρι την τελευταία στιγμή που ήρθε να μας αποχαιρετήσει στο σταθμό.

Την Τετάρτη το βράδυ, κλείσαμε ένα ραντεβού στις 22:00 μόλις θα τελείωνα τη δουλειά, για να τα πούμε πάλι...

Αργησε να έρθει 10 λεπτά και με πήρε τηλέφωνο οτι θ' αργήσει λίγο. Κάτι στη φωνή του δε μου άρεσε...

Αφού ήρθε, και είχαμε συζήτηση, περί ανέμων και υδάτων, δύο ώρες μετά, τον ακούω να μου λέει... " Δεν αντέχω άλλο φίλε, τα παρατάω..."

Στην αρχή, νόμιζα πως κάνει πλάκα, αλλά μένω εμβρόντητος όταν μου είπε.... "Το πήρα απόφαση, το έγραψα και στο forum" .

Το βράδυ εκείνο μείναμε μαζί μέχρι τις 3:00 προσπαθώντας να τον κάνω να αλλάξει γνώμη...

Δεν θα αναφερθώ στους λόγους που τον οδήγησαν σ' αυτή του την απόφαση, είναι άλλωστε δικοί του. Διαφωνίες και μικροπαρεξηγήσεις, υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν.

Απο εκείνη την ώρα, επικοινωνούμε συνεχώς, και θέλω να πιστεύω, πως θα το ξανασκεφτεί και θα είναι πάλι μαζί  μας...


Φίλε...  _circle>   Κάποιος το έβαλε αυτό μετά απο μιά άλλη παρεξήγηση...


Δεδομένης και της πρόσφατης δικής μου περιπέτειας, ένα έχω να πώ:

"Καταντήσαμε το χόμπυ μας κλωτσιά στο στομάχι"

Ας ελπίσουμε, στην καλοπροαίρετη διάθεση όλων μας...


.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: GOOD LUCK...
« Απάντηση #11 στις: Νοέμβριος 10, 2006, 20:06 »
Kαλησπερα σε ολους...

Πριν απο 2 μερες, καποιοι ας πουμε... ανθρωποι, με εφεραν σε μια τραγικα επωδυνη για μενα κατασταση και με “υποχρεωσαν” να παρω μια αποφαση, το να αποχωρησω απο τον internetικο χωρο και ιδιαιτερα απο το jimnyclub (ναι, το jimnyclub ειναι μονο ενα και ετσι πρεπει να παραμεινει, οτι και να γινει)!

Δε θα πω τιποτε για την ιστορια του φιλου μας του Τεο... τα ξερετε ήδη και αυτος ειναι και ο λογος που αυτη τη στιγμη διαβαζετε αυτο το κειμενο απο εμενα...

Θα πω μονο, οτι τη Δευτερα που μας περασε, γυρισα στο μαγαζι μου οπως καθε πρωι, χαρουμενος και τρισευτυχισμενος, παρ ολα τα προσωπικα μου προβληματα... για να γραψω για το Συμποσιο που εγινε το Σαββατοκυριακο και που πολλοι απο εμας ηταν εκει... Βεβαια, το jimnyclub εδωσε δυνατο παρον και σιγουρα εντυπωσιασαμε... Ετσι, γεματος χαρα και εμπειριες, ηρθα με σκοπο να αρχισω να σας περιγραφω τα του Συμποσιου και να δειτε και τις φωτο μας κλπ κλπ...
Αντι αυτου, ανοιγοντας το pc μου, βλεπω ενα σωρο παπαρολογιες και μαλακισμενα εσωψυχα κατεβατα, ενω ηξερα οτι το ΣΚ δεν θα εγραφε κανεις μας τιποτε...

Η αφορμη για την αποφαση μου να εγκαταλειψω αυτη τη παρεα και το χωρο ειχε ηδη δοθει...

Κωστα (Κατσενε) εχεις λυσσαξει για το ποστ μου που το περιμενεις πως και πως, βλεπω την αγωνια ζωγραφισμενη στο προσωπο σου, εχεις να φας 4-5 ημερες...
Δυστυχως για σενα, εκεινη τη μερα ειχαν σπασει τα τηλεφωνα για τα του Συμποσιου, συγγνωμη ρε Κωστα που δεν αφησα ολα τα αλλα για να σου γραψω εκεινο το ποστ... Το μεσημερι πηγα να πλυνω το αυτοκινητο και ευτυχως με πηρε ο Τεο, ο οποιος ηταν ηδη στην Αθηνα...
Οταν εσυ Κωστα, εγραφες μανιωδως που ειναι ο θειος και που ειναι ο θειος, για να βγαλεις τα… ντετεκτιβικα / κατινιστικα εσωψυχα σου, εγω ημουν με το Τεο προσπαθωντας να λυσουμε καποιο προβλημα μας, οπως εμαθες και απο τον ιδιο το επομενο πρωινο... Τη Τριτη το πρωι, σου απαντησα στο forum (μη θελοντας να αναφερω οτι ειναι ο Τεο εδω...)
Eσυ ομως και παλι δε πειστηκες, αποδεικνυοντας μας για ακομη μια φορα, τους κατινιστικους σκοπους σου, προσπαθωντας να σπειρεις ακομη μεγαλυτερη διχονοια...

Επειδη λοιπον εσυ και ο αλλος ο Μανωλης με αηδιασατε ειλικρινα, πηρα αυτη την αποφαση, να αποχωρησω απο το χωρο που υπεραγαπησα, αγωνιστηκα για να παει μπροστα και να μεγαλωσει και που πιστευα οτι ποτε, μα ποτε, δε θα εγκατελειπα...

Ο Μανωλης παλι, αποφασισε μετα απο 4-5 μηνες να θυμηθει τις “ευαισθησιες” του και να ξεθαψει δηθεν το ποιος  κλειδωσε το ποστ και δεν τον αφησαμε να κανει το forum μπαχαλο...
Επισης ο Μανωλης, δεν θελησε να δεχτει τη τιμια και ειλικρινη απαντηση που του εδωσα, αλλα ηθελε και αυτος να το τραβηξει για να βγαλει δεν ξερω και εγω τι απο αυτο...
Ναι ρε Μανωλη, δεν νομιζω οτι επρεπε να παρω την αδεια σου για να κλειδωσω σαν moderator ενα ποστ που θα μας εξεθετε, αλλωστε αυτο ηταν παρακληση των περισσοτερων απο εδω μεσα... Την επομενη φορα θα σε ρωταμε για να παιρνουμε την αδεια σου... μιας και εισαι τοσο υπολογισιμο ατομο και τοσο "ενεργο" και "δραστηριο" μελος αυτης της ομαδας...

Την αποφαση μου αυτη (το να αποχωρησω...), δεν την ηξερε κανεις, ουτε καν η Εμιλυ, ουτε κανενας απο τα παιδια της παρεας μας...
Το πως εγινε και δημοσιευτηκε, σας το εχει ηδη αναφερει ο Τεο...

Την επομενη μερα, δηλαδη τη Πεμπτη, με πηρε καποιος τηλεφωνο και μου ανεφερε οτι ακολουθησε και η παραιτηση του Γιαννη (Ironman)…  H αποφαση του Γιαννη δεν ειχε καμμια σχεση με τη δικη μου και πιστευω οτι και οι λογοι θα ηταν διαφορετικοι, δε ξερω...
Αργοτερα με “πλακωσαν” στα τηλεφωνα διαφοροι γνωστοι και μελη του forum Κωστα και μου ανεφεραν τις βλακειες που συνεχιζες να γραφεις... Δεν εδωσα καμμια σημασια, μιας και ηδη σε ειχα παρει χαμπαρι κι εγω και οι περισσοτεροι απο εδω μεσα, οποτε και δεν ασχοληθηκα αλλο...

Στα ποστ που εχεις κανει, αναφερεις μεταξυ αλλων...

Ευχαριστούμε.
Να είστε καλά όπου και να είστε. Και να θυμάστε ότι όσο ο χώρος εδώ παραμένει ελεύθερος, εμείς εδώ γύρω θα φέρνουμε άλλοτε με περισσότερη συμμετοχή και άλλοτε με λιγότερη.
...Έχω βέβαια χιλιάδες ερωτηματικά αλλά αφού δεν νιώθετε καμιά ανάγκη να εξηγήσετε κάτι παραπάνω δεν πειράζει. 
...Θα μπορούσα να περιμένω να δω που θα πάει το θέμα, να μην πάρω θέση ακόμα, αλλά μια και είμαι ένας απλός user και συμμετέχω σε όλο αυτό δεν θα μείνω αμέτοχος όπως δεν έκανα ποτέ μέχρι τώρα.
...Τους φίλους μου εγώ φυσικά δεν τους μετράω μέσα από φόρουμ και λοιπά ηλεκτρονικά μέσα αλλά από την επαφή που έχω μαζί τους...
Μην το ξεχάσετε ποτέ αυτό και αρχίσετε να τους μετράτε ανάποδα.

Λυπάμαι...
...ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΔΥΟ ΜΕΛΩΝ ΠΟΥ ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΣΥΣΤΗΝΟΝΤΑΝ ΚΑΙ ΣΑΝ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΤΕΟ, ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΠΟΥ ΤΟΝ ΝΙΚΣΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΥΣΤΗΡΙΟ?
...ΓΙΑΤΙ ΞΑΝΑΕΚΘΕΤΕΤΕ ΤΟΝ ΤΕΟ, ΔΕΝ ΛΥΠΑΣΤΕ ΝΑ ΠΛΗΓΩΝΕΤΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΥΛΑ, ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ?
ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ? ΣΚΟΤΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΚΟ ΣΑΣ. ΔΕΝ ΘΑ ΗΣΑΣΤΑΝ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΑΤΕ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΙ Κ¶ΝΕΤΕ?
ΝΙΚΣΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΟΣΤ.

Φαινεται καθαρα η ειρωνικη σου διαθεση αλλα και η κατινιστικη ταση που εχεις για να δημιουργεις παντα φασαριες... Το εχεις ξανακανει αλλωστε και σε αλλες χρονικες στιγμες και με αλλους ανθρωπους, τοτε με τα σκυλοκουτα κλπ κλπ...
Μα καλα... δε ντρεπεσαι καθολου ρε συ?
Δεν νομιζω να σου εχω δωσει ποτε κανενα τετοιο δικαιωμα για να φερεσαι ετσι απεναντι μου...
Ηδη για μενα (και πιστεψε με απο οσο γνωριζω και για αλλους χρηστες), εισαι πλεον ο πρωτος... ανθρωπος που εχω βαλει στη λιστα ανεπιθυμητων...

Οσο για το πρωινο post που εκανα μπαινοντας στο forum μονο για ενα λεπτο και για συγκεκριμενο λογο (διαχωρισα τα δυο ποστ των αποχωρησεων), εσυ απαντησες...

Καλωσόρισες πίσω θείο. cl cl cl Τώρα που περάσανε κάποιες ώρες και θα βλέπεις τα πράγματα πιο ψύχραιμα, ο αγαπημένος σου ανηψιός σε παρακαλεί να συνεχίσεις να συμμετέχεις σε αυτό το φόρουμ. Χάρηκα που ξαναμπήκες. cl

Sorry, δεν με πειθεις για τα... αγνα σου αισθηματα... λυπαμαι...

Αυτες τις 2-3 τελευταιες ημερες, πηρα ενα πολυ καλο μαθημα...
Καποιοι μου εμαθαν να μην εμπιστευομαι και πολυ οταν καποιος με αποκαλει "φιλο"... (και για να μη βγουν παλι οι γνωστοι... καλοθελητες και αρχισουν, δεν εννοω το Τεο, που εχει γραψει παραπανω...)!


Ευχαριστω πολυ ολα τα μελη και τους πραγματικα φιλους για τη συμπαρασταση τους και θελω να ζητησω μια μεγαλη, ειλικρινη συγγνωμη, αν στεναχωρησα καποιους με αυτη μου την αποφαση...

Θελω να παρακαλεσω επισης ολους, να μη δινουμε αφορμη σε κανεναν για σχολια κλπ κλπ...

Δεν ειμαστε απλα αλλη μια ομαδα τετρακινητων, ειμαστε το JIMNYCLUB !!!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 10, 2006, 20:49 από Nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Dora

  • Jimny
  • Μηνύματα: 137
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν θα σε πειράξει κανείς μέσα απο τις καρδιές μας
Απ: GOOD LUCK...
« Απάντηση #12 στις: Νοέμβριος 10, 2006, 20:29 »
Μια ευχή ας κάνουμΆ όλοι
Για να δούμε άσπρη  πόλη
ΜΆ αυτό δεν θα ΅ν το χιόνι
Μια παρέα να ΅μαστ όλοι.

Τι κι αν κάπου διαφωνούμε
Δεν πειράζει θα τα βρούμε
Μέσα στη μεγάλη ομάδα
Πάντα υπάρχει κι λιακάδα

Είναι ώρα εγώ νομίζω
Να πετάξουμε το γκρίζο
Και γενέθλια για χρόνο
Να γιορτάσουμε και μόνο


(δεν ειναι άσχετο παιδιά, ας μείνει εδώ αυτό το ποιήμα)
Γιατί έφυγες..............
Είναι πολύ σκληρό να καταλαβαίνεις ότι είσαι ένα τίποτα.Εκεί που πιστεύεις ότι έχεις κάτι μέσα σε 10 λεπτά το χάνεις γιατί έτσι........

Θα σε περιμένω στα όνειρά μου πριγκίπισσά  μου

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΩΛΗΣ

  • Jimny
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Άντρας
  • www.υπολογισιμο ατομο.com
Απ: GOOD LUCK...
« Απάντηση #13 στις: Νοέμβριος 10, 2006, 20:32 »
 05a1a

Ενταξει μωρε....δεν ηταν απαραιτητη ολη αυτη η ..... ιστορια για να μου πεις οτι ειχα δικιο.
.......εγγύηση......

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: GOOD LUCK...
« Απάντηση #14 στις: Νοέμβριος 10, 2006, 20:57 »
όποιος θέλει να απαντήσει ας ξαναδιαβάσει το ποστ της Δώρας και μετά cl >ilov<
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)