Αποστολέας Θέμα: Και τα όνειρα έχουν τιμή...  (Αναγνώστηκε 19727 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 20, 2008, 10:50 »

Ατακα "δανεισμενη" απο το μεγαλο μας, αειμνηστο ηθοποιο, Νικο Σταυριδη, στη ταινια "Τα κιτρινα γαντια" : "Αχου και δε με νοιαζειιιιιιιιι..., αχου και δε με νοιαζει..."!!!   Σοφες κουβεντες...  ;) lol

Ετσι κι εδω, το συγκεκριμενο θεμα... αχου και δε μας νοιαζειιιιιι... και μιλαω σαν Νικος και μελος ενος τετρακινητου forum και ακομη πιο σωστα, μιας μεγαλης πανελληνιας παρεας ανθρωπων, που εχουμε αλλα ενδιαφεροντα και κοιταμε να περναμε ομορφα με τη παρεουλα μας αυτη και να ειμαστε οσο μπορουμε περισσοτερο χρησιμοι και οπου βεβαια μπορουμε ο καθενας μας... 

Πιστευω, μεταjavascript:void(0);
Μέγεθος γραμμάτων απο αρκετες συζητησεις με αρκετους φιλους εδω, οτι σε τετοιου ειδους fora και παρεες, μαλλον "κουραζει" αυτου του ειδους η... "βαρια (αμπελο)φιλοσοφια"...   Επισης, δανειζομενος καποιες φρασεις-απαντησεις στο συγκεκριμενο θεμα (δημοσιευμενο και σε αλλο forum), απο αλλον, γνωστο τετρακινητο φιλο μας... :



++ 1

κοινώς συμφωνώ απολύτως...

@ tetrakinisimag : wtf?? τι με νοιάζει ρε φιλαράκο τι έκανες ΕΣΥ  πέρσυ το καλοκαίρι, πρόπερσυ και πριν 4 χρόνια στους ολυμπιακούς και ποιός σου ξηγήθηκε άσχημα??????????????????????????????????????????????????????????????????????? ??? Και τι να σε πω δηλαδη...άμα σου άφησε τόσο άσχημο ψυχολογικό φρόντισε να το λύσεις πριν πάρει μεγαλύτερη διάσταση   lol δε σου φταίμε εμείς τίποτα....
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 20, 2008, 11:11 »
Ελπίζω να συμφωνήσετε όλοι να μη δώσουμε συνέχεια στο θέμα, και να είναι αυτό το τελευταίο post.

Ο χώρος της τετρακίνησης στην Ελλάδα είναι μικρός. Οι περισσότεροι είναι "γνωστοί" μεταξύ τους και ξέρουμε για τι πράγμα μιλάμε. Σχεδόν όλοι μας έχουμε επαφές με άτομα από άλλες παρέες και με άλλα φόρουμ, βλέπουμε και ακούμε, κρίνουμε για τον εαυτό μας. Πάρτε το χαμπάρι : ο κόσμος είναι μικρός.

Ας βάλουμε όλοι λίγο παραπάνω μυαλό από αυτό που έχουμε και ας εκμεταλευτούμε τις εμπειρίες των άλλων (είτε καλές είτε κακές) προς όφελός μας (για να γίνουμε καλύτεροι "άνθρωποι").

Για όσους το θέμα είναι αδιάφορο και δεν μπορούν να δουν σε λίγο βάθος, ας μη το διαβάσουν και ας μην απαντήσουν.
 


Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 20, 2008, 11:25 »
1. Από πότε η... κλοπή ιδεών ενδιαφέρει την Ανίτα Πάνια.
Φαντάσου δηλαδή ...Ούτε η Ανίτα δεν καταδέχεται να μυξοκλαίγεται...

3. Α, ναι! Εσείς θα πωλούσατε τους φίλους σας, που σκέφτηκαν και οργάνωσαν το ταξίδι, και θα πουλάγατε αλλού το θέμα - ποιός μίλησε για αυτοκόλλητα; - και μετά θα έφταιγαν αυτοί. Έχετε δίκιο. Μήπως εμείς έχουμε γεννηθεί σε λάθος κόσμο;

Στην εποχή μας το να μη δεις μια προδοσία να έρχεται είναι λίγο δύσκολο...Δε νομίζω ότι μιλάμε για κάποιο 3χρονο που το ξεγέλασε το γειτονόπουλο
και του πήρε το γλυφιτζούρι...


4. Ποιός σας ζήτησε να ενδιαφερθείτε. Είναι απλό: ένα θέμα που δεν με ενδιαφέρει ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ. Απλό δεν είναι;


Κανείς δε θα ενδιαφερόταν αν δεν ήταν τόσο επιμελώς επιλεγμένη η κάθε λέξη του τίτλου του thread ώστε να απευθύνεται και να προσελκύει κάθε τύπου αναγνώστη...Τα τερτίπια της δημοσιογραφίας-χειραγωγίας είναι γνωστά..

ΥΓ. Denise, τον αράπη κι αν τον πλένεις... Δεν αλλάζουμε εύκολα εμείς. Την έχουμε πατήσει επανελλημένα, αλλά πάντα εκεί.......Αυτός και ο σκοπός της δημοσίευσης: να εκτεθούμε και να μην... υποχωρήσουμε αν επανέλθουν μετανοημένοι.

Μπορείς να με κατηγορήσεις για υπερβολική καχυποψία, αλλά συγνώμη δε με πείθεις για τόσο αφελές άτομο. Ούτε τα λεγόμενά σου συνηγορούν σε αυτό..

Την έχουμε πατήσει επανελλημένα, αλλά πάντα εκεί.Αρχηγοί στη μ...ια.

Μεγάλο προσόν η αυτογνωσία..
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 20, 2008, 11:59 από ZIZIKA »
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 20, 2008, 11:32 »
Ελπίζω να συμφωνήσετε όλοι να μη δώσουμε συνέχεια στο θέμα, και να είναι αυτό το τελευταίο post.

Ο χώρος της τετρακίνησης στην Ελλάδα είναι μικρός. Οι περισσότεροι είναι "γνωστοί" μεταξύ τους και ξέρουμε για τι πράγμα μιλάμε. Σχεδόν όλοι μας έχουμε επαφές με άτομα από άλλες παρέες και με άλλα φόρουμ, βλέπουμε και ακούμε, κρίνουμε για τον εαυτό μας. Πάρτε το χαμπάρι : ο κόσμος είναι μικρός.

Ας βάλουμε όλοι λίγο παραπάνω μυαλό από αυτό που έχουμε και ας εκμεταλευτούμε τις εμπειρίες των άλλων (είτε καλές είτε κακές) προς όφελός μας (για να γίνουμε καλύτεροι "άνθρωποι").

Για όσους το θέμα είναι αδιάφορο και δεν μπορούν να δουν σε λίγο βάθος, ας μη το διαβάσουν και ας μην απαντήσουν.
 



Προσωπικά μου ήταν παντελώς αδιάφορο μέχρι που αυτή η προσπάθεια διαδικτυακής δίκης μου χάλασε τη μέρα γιατί μόνο για παράπονο αφελούς αξαπατημένου "κουταβιού" δε μου κάνει... 0_21
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 20, 2008, 12:28 »
Την έχουμε πατήσει επανελλημένα, αλλά πάντα εκεί.Αρχηγοί στη μ...ια.

Μεγάλο προσόν η αυτογνωσία..

Καλό είναι σε ενα φορουμ, που δεν ξέρουμε προσωπικά τον εκάστοτε συγγραφέα ή και γενικά, να προσέχουμε τις εκφράσεις στον γραπτό λόγο.
Και όπως λέει και ο Νικος πολύ σωστά εδώ....

Παράθεση
Αποφύγετε τις προσωπικές επιθέσεις.
Εάν δεν συμφωνείτε με αυτό που κάποιος έγραψε, συζητήστε τη θέση τους και όχι το πρόσωπο που το έγραψε.
Οι διαδοχικές επιθετικές δημοσιεύσεις δεν είναι ευπρόσδεκτες και θα θέλαμε να αποφευχθούν.

Στα φόρα κυρίως της τετρακίνησης αλλα και γενικα, τα πράγματα είναι πολύ απλά. Δεν με ενδιαφέρει-δεν παπαντάω, δεν εκτιμώ τον συγγραφέα-δεν διαβάζω ή δεν δίνω βάση στα ποστ του. Η μηχανή του φόρουμ δίνει και την δυνατότητα ανεπιθύμητου χρήστη ΖΙΖΙΚΑ.
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #20 στις: Απρίλιος 20, 2008, 13:49 »

Καλό είναι σε ενα φορουμ, που δεν ξέρουμε προσωπικά τον εκάστοτε συγγραφέα ή και γενικά, να προσέχουμε τις εκφράσεις στον γραπτό λόγο.

Η εκφραση στην οποία αναφέρεσαι δεν αποτελεί δική μου τοποθέτηση όπως αντιλαμβάνεσαι αλλά αυτοκριτική του ιδίου του ατόμου. Εγώ απλά υπενθύμησα-επισήμανα-υπογράμμισα τη δική του άποψη.Επομένως μόνο ως άτοπος θα μπορούσε να χαρακτηριστεί οποιοσδήποτε συσχετισμός του
post μου με προσωπική επίθεση.


Και όπως λέει και ο Νικος πολύ σωστά εδώ....

Παράθεση
Αποφύγετε τις προσωπικές επιθέσεις.
Εάν δεν συμφωνείτε με αυτό που κάποιος έγραψε, συζητήστε τη θέση τους και όχι το πρόσωπο που το έγραψε.
Οι διαδοχικές επιθετικές δημοσιεύσεις δεν είναι ευπρόσδεκτες και θα θέλαμε να αποφευχθούν.

Στα φόρα κυρίως της τετρακίνησης αλλα και γενικα, τα πράγματα είναι πολύ απλά. Δεν με ενδιαφέρει-δεν παπαντάω, δεν εκτιμώ τον συγγραφέα-δεν διαβάζω ή δεν δίνω βάση στα ποστ του. Η μηχανή του φόρουμ δίνει και την δυνατότητα ανεπιθύμητου χρήστη ΖΙΖΙΚΑ.


Ως επί σειρά ετών προγραμματίστρια και διαχειρίστρια forum γνωρίζω πολύ καλύτερα τους κανόνες και τον τρόπο λειτουργίας τους. Και ΑΚΡΙΒΩΣ
όπως λέει ο Νίκος συζήτησα τις διάφορες τοποθετήσεις του χρήστη και όχι τον ίδιο. Το δεν με ενδιαφερει με το ΕΧΩ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ απέχουν πολύ
και ως εκ τούτου επιλέγω να εκφράσω την αντίθεσή μου όπου αυτή αφορά -το τονίζω για ακόμα 1 φορά- τοποθέτηση κάποιου χρήστη.

Όσον αφορά το θέμα των διαδοχικών post, δεν τίθεται καν θέμα διαδοχικής επιθετικής δημοσίευσης εφόσον τα εν λόγω posts αφορούσαν διαφορετικές
τοποθετήσεις ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΧΡΗΣΤΩΝ.
Ευχαριστώ για τις επισημάνσεις ,  ;) θεωρώ ωστόσο ότι δεν παραβίασα κανένα κανονισμό του forum . Σε αντίθετη περίπτωση θα δεχτώ την οποιαδήποτε παρατήρηση των MODS εαν κρίνουν ότι είμαι κάπου λάθος.
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #21 στις: Απρίλιος 20, 2008, 13:59 »
ΖΙΖΙΚΑ, με το συμπάθειο κιόλας, ελάχιστα σε ξέρω.....

Από τα 10 σου post, τα 4 είναι σε αυτό το θέμα "Και τα όνειρα έχουν τιμή". Εχεις κάτι με τον κύριο αυτόν που ξεκίνησε το θέμα ? Αυτό δείχνεις....

Πες μας 2-3 πράγματα για σένα.... κατ' αρχήν τη σχέση σου με το φόρουμ αυτό.... έχεις Jimny ή γενικά ένα τετρακίνητο? αν όχι, σκοπεύεις να αγοράσεις ? Σου αρέσει η παρέα μας ή σου βρωμάνε τα πόδια μας? Τι ψάχνεις από δω μέσα? Εχεις ανατρέξει σε παλαιότερα θέματα να καταλάβεις το στυλ της παρέας? Εχεις καταλάβει τη λειτουργία του φόρουμ? Του συγκεκριμένου φόρουμ......

Είμαι λίγο μπερδεμένος με τα post σου, αλλά στη τελική, ελάχιστα προς καθόλου με ενδιαφέρει. Ο καθείς ας πορευθεί στο δρόμο του.


Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #22 στις: Απρίλιος 20, 2008, 15:06 »
Αν και είναι πολύ ασχημη θέση αυτό το thread για να κάνουμε αυτή τη συζήτηση, εφόσον θέλεις και άλλες διευκρινίσεις πολύ ευχαρίστως να σου τις δώσω..
Δεν ισχυρίστηκα ότι είμαι το παλιότερο μελος εδώ μέσα καθότι μετράω μόλις μισό μήνα εγγραφής, αλλά διαβάζω προφανώς πιο προσεκτικά τα ποστ των συμφορουμιτών μου από εσένα γιατί σε αντίθετη περίπτωση θα είχες αντλήσει όλες τις πληροφοριές που μου ζητάς από τα αρχικά μου posts. Για το αν έχω κάτι με το συγκεκριμένο χρήστη σε παραπέμπω στο προηγούμενο ποστ μου.

Ας συνεχίσω όμως με το διευκρινιστικό(σε ουδεμία περίπτωση απολογητικό) τμήμα της απάντησης..
Κάθε εφυής χρήστης οποιασδήποτε διαδικτυακής φόρμας την εξετάζει ενδελεχώς προτού προχωρήσει σε εγγραφή. ¶λλωστε, με την συμμετοχή μου στις μέχρι τώρα εκδηλώσεις νομίζω ότι έχω καταστήσει σαφείς τις προθέσεις μου καθώς και την εκτίμισή μου απέναντι στην όλη προσπάθεια. Αν τώρα εσύ αισθάνεσαι ότι κινούμαι εκτός πνεύματος , γνώμη σου είναι και δικαίωμά σου να την υποστηρίζεις.
Απλά θα σε παρακαλούσα για ποιαδήποτε άλλη προσωπική πληροφορία pm ME !!!  ;)
feel free 2 speak ..
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 20, 2008, 15:14 από ZIZIKA »
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #23 στις: Απρίλιος 20, 2008, 15:24 »
για ποιαδήποτε άλλη προσωπική πληροφορία pm ME !!! 

Δε ζητάω καμία προσωπική σου πληροφορία.
Τα πμ μου τα "απαγορέψανε" σε θέματα τέτοιου είδους.

Επαναλαμβάνω οτι στη τελική, ελάχιστα προς καθόλου με ενδιαφέρει το οτιδήποτε δεν έχει σχέση με 4χ4. Σαν άνθρωπος έχω ερωτηματικά αλλά μέχρι εκεί.

Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου. Προσπάθησα να λύσω τις απορίες μου αλλά δεν τα κατάφερα. Παραμένω φίλος εντός και εκτός φόρουμ. Καλά να περνάμε.....  j12 j12 j12 j12 a105 a105 a105

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #24 στις: Απρίλιος 20, 2008, 17:22 »
...Τα πμ μου τα "απαγορέψανε" σε θέματα τέτοιου είδους.
...

 :o ???   ? ? ?  Κατι δεν εχεις καταλαβει καλα Χαρη...  Αλλοιως, να υποθεσουμε τι...? ? ?
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος tetrakinisimag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 259
  • www.tetrakinisimag.gr
    • Περιοδικό Τετρακίνηση
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #25 στις: Απρίλιος 20, 2008, 19:46 »
Καλημερα! Απ΄ότι καταλαβαίνω τον τελευταίο χρόνο (τουλάχιστον...?) δεν έχεις κατι καλύτερο να κάνεις απ΄το να ελέγχεις καθε μέρα πόσες αναγνώσεις έχει κάθε μέρα, κάθε θέμα, του κάθε forum???? ???

Ναι, και δεν βλέπουμε που είναι το κακό. Αυτό μας δίνει ένα δείγμα για τα θέματα που πρέπει να κυνηγήσουμε περισσότερο, ποιά αυτοκίνητα ενδιαφέρουν περισσότερο, ποιές εκδρομές κλπ. Για το τί ενδιαφέρει τελικά το αναγνωστικό μας κοινό. Αυτή δεν είναι η δουλειά μας;

Παράθεση
Και κάτι ακόμα: ο τίτλος του θέματος παίζει κύριο ρόλο.... και πρέπει να σου αναγνωρίσω οτι ο δικό σου είναι καλός: μικρός, γενικός, άσχετος με το θέμα και με σαφή επίκληση στο συναίσθημα του αναγνώστη!!!!!(καλά ούτε δημοσιογράφος να ήσουνα! lol)

Συγνώμη που κάνουμε καλά τη δουλειά μας...

Κάποιοι θεωρούν τις "κοντές" μειονέκτημα.
Οι υπόλοιποι διαβάζουν Τετρακίνηση Mag.
www.tetrakinisimag.gr
Το ελληνικό περιοδικό για το 4Χ4

Αποσυνδεδεμένος tetrakinisimag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 259
  • www.tetrakinisimag.gr
    • Περιοδικό Τετρακίνηση
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #26 στις: Απρίλιος 20, 2008, 19:58 »
1. Από πότε η... κλοπή ιδεών ενδιαφέρει την Ανίτα Πάνια.
Φαντάσου δηλαδή ...Ούτε η Ανίτα δεν καταδέχεται να μυξοκλαίγεται...

Όσοι την παρακολουθούν φαίνεται πως ξέρουν.

Παράθεση
3. Α, ναι! Εσείς θα πωλούσατε τους φίλους σας, που σκέφτηκαν και οργάνωσαν το ταξίδι, και θα πουλάγατε αλλού το θέμα - ποιός μίλησε για αυτοκόλλητα; - και μετά θα έφταιγαν αυτοί. Έχετε δίκιο. Μήπως εμείς έχουμε γεννηθεί σε λάθος κόσμο;

Στην εποχή μας το να μη δεις μια προδοσία να έρχεται είναι λίγο δύσκολο...Δε νομίζω ότι μιλάμε για κάποιο 3χρονο που το ξεγέλασε το γειτονόπουλο
και του πήρε το γλυφιτζούρι...

Αν το εγκλημά μας είναι πως δεν έχουμε τη πονηριά ενός 3χρονου, ναι έχετε δίκιο. Και για να καταλάβετε για ποιά σχέση μιλάμε, ο κ. Βασιλόπουλος ήταν συνοδηγός του διευθυντή σύνταξης στους αγώνες, έχει πάει μαζί του στο Βόρειο Ακρωτήρι, έχουν φάει πολλές φορές ο ένας στο σπίτι του άλλου, έχουν κάνει πολλές φορές παρέα, θα μπορούσε να τους χαρακτηρίσει κάποιος φίλους. Όλα αυτά βέβαια μέχρι απόδειξης του εναντίον, όπερ και εγέννετο...

Παράθεση

4. Ποιός σας ζήτησε να ενδιαφερθείτε. Είναι απλό: ένα θέμα που δεν με ενδιαφέρει ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ. Απλό δεν είναι;


Κανείς δε θα ενδιαφερόταν αν δεν ήταν τόσο επιμελώς επιλεγμένη η κάθε λέξη του τίτλου του thread ώστε να απευθύνεται και να προσελκύει κάθε τύπου αναγνώστη...Τα τερτίπια της δημοσιογραφίας-χειραγωγίας είναι γνωστά...

Συγνώμη και πάλι που κάνουμε σωστά τη δουλειά μας. Πληροφοριακά η δημοκρατία επιβάλει να δικάζεται και να καταδικάζεται κάποιος απο τις πράξεις του και όχι από το επάγγελμα, το χρώμα, το ύψος, τα κιλά του... Επιτρέψτε μας να επιμένουμε σε αυτό.

Παράθεση
ΥΓ. Denise, τον αράπη κι αν τον πλένεις... Δεν αλλάζουμε εύκολα εμείς. Την έχουμε πατήσει επανελλημένα, αλλά πάντα εκεί.......Αυτός και ο σκοπός της δημοσίευσης: να εκτεθούμε και να μην... υποχωρήσουμε αν επανέλθουν μετανοημένοι.

Μπορείς να με κατηγορήσεις για υπερβολική καχυποψία, αλλά συγνώμη δε με πείθεις για τόσο αφελές άτομο. Ούτε τα λεγόμενά σου συνηγορούν σε αυτό..

Την έχουμε πατήσει επανελλημένα, αλλά πάντα εκεί.Αρχηγοί στη μ...ια.

Μεγάλο προσόν η αυτογνωσία..

Μακάρι να είχατε φτάσει σε τέτοια επίπεδα αυτογνωσίας και αυτοσαρκασμού. Θα γράφατε πολύ λιγότερα για έναν άγνωστο...
Κάποιοι θεωρούν τις "κοντές" μειονέκτημα.
Οι υπόλοιποι διαβάζουν Τετρακίνηση Mag.
www.tetrakinisimag.gr
Το ελληνικό περιοδικό για το 4Χ4

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #27 στις: Απρίλιος 20, 2008, 20:28 »
 χα! μη νομίζεις οτι δε θα σκάσει μύτη απαντησούλα..απλα τώρα πάω να λύωσω λίγο το jimnουλίνι... να ξελαμπηκάρουμε λίγο απο τη μ..... oopss συγνώμη αυτογνωσία εννοούσα!  see you later αγαπούλα! lol (δε με λένε τυχαία zizika)Niarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!! :D
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 20, 2008, 20:36 από ZIZIKA »
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος panosd

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 695
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #28 στις: Απρίλιος 20, 2008, 21:03 »
Παιδια νομιζω οτι καπου εχει αρχισει να ξεφευγει το ολο θεμα.Απο ενα σημειο κ μετα γινετε μια μικρη <<μαχη>> σε προσωπικο επιπεδο αναμεσα σε μελη του φορουμ.

Δεν ξερω κανεναν σας προσωπικα αλλα δεν νομιζω να εχετε καποιες διαφορες να λυσετε.

Το ολο θεμα ξεκινησε απο το παραπονο ενος επιχειρηματια του χωρου για ενα προσωπικο του θεμα το οποιο ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ JIMNYCLUB.COM.

Καλως η κακως εγραψε μια αποψη για ενα ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ του θεμα.

Το θεμα θα πρεπει να ληξει ΕΔΩ.

Σε μια παρεα ΦΙΛΩΝ ενος Α' επιπεδου δεν θα πρεπει να δημιουργουνται τετοιες καταστασεις κ συμπεριφορες.

Ειναι αντιθετο στην ολη φιλοσοφια στην οποια ειναι βασισμενη η δομη της παρεας αυτης.

 >:( :( 0_21
Το βαζω στα τεσσερα (4χ4) και αργα (LOW) για να μην κολλαω πουθενα.

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: Και τα όνειρα έχουν τιμή...
« Απάντηση #29 στις: Απρίλιος 20, 2008, 21:07 »
Προσωπικά δεν θεωρώ πρόβλημα οτι το tetrakinisimag.. αναφέρει το περιστατικό στα fora...

Μου άρεσε πολύ η ιδέα της εκδρομής στο Πεκίνο.. ήταν μια πολύ προτότυπη ιδέα που όντως με γοήτευσε.... (όπως και το Ε4)
Κρίμα που (αν είναι έτσι όπως αναφέρει ο tetrakinisimag) κάποιος καταχράστηκε την ιδέα κάποιου άλλου..

Αλλά έτσι είναι στην ζωή... όπως είπε και ο Γιάννης.. μαθαίνουμε απο τα λάθη μας...

Γνώμη μου είναι οτι είναι δικαίωμα του, να αναφέρει το περιστατικό, εφόσον δεν παραβαίνει τους κανόνες του forum... και συμπονώ την πικρία του..

Απο εκεί και πέρα... προς τι η όλη συζήτηση????

Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com