Αποστολέας Θέμα: Υπερτυμπανισμός!!  (Αναγνώστηκε 51982 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #45 στις: Νοέμβριος 19, 2008, 20:07 »
μη το γυρνατε σε προσωπικο επιπεδο ρε Θωμα.
εγω παιδαρε δεν εκρινα ουτε εσενα ουτε κανεναν.
απλα δε μου αρεσει αυτο που ο ενας λεει κατι και ο αλλος συμφωνει και το φουσκωνει, και ο αλλος συμφωνει με τους 2 πρωτους και επαναπαυομαστε στο οτι ειμαστε τα καλα παιδια και οι υπολοιποι κυριλατοι ειναι χαχες.
εδω ο παλικαρος γαλατης το παραδεχτηκε οτι το ψηλωμα το εχει για ομορφια, να το βλεπει και να γουσταρει.
και οπως ειπες θωμα για τη καυλα σας, (παραβλεπω το ανοητος, γιατι και να ηθελες να με χαρακτηρισεις ετσι, δε με ξερεις για να το εννοησεις) καλα κανετε, κ εγω ετσι σκεφτηκα και πηρα το jimny.
αλλα ειναι βλακεια να κατηγορουμε καποιους που η καυλα τους ειναι να εχουν τουμπανο wrangler, μονο και μονο για το το κοκορευοντε.
και ας μη το λερωνουν καν σε βροχη.
γι αυτους, εμεις ειμαστε οι καμενοι.

Αποσυνδεδεμένος Tomasjimny

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 270
  • μονο ''jimny'' τα υπολοιπα υστερουν χα χα χα
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #46 στις: Νοέμβριος 19, 2008, 20:18 »
ρε βισσαριωνα θα μας τρελανεις ;

ως νεος στο χωρο, παρατηρησα οτι ολοι οι 'εκτοσδρομιτες' ειναι λιγο-πολυ καβαλημενα καλαμια ως προς το ποσο θηρειο ειναι το αμαξι τους.
οσοι εχω γνωρισει εστω και ελαχιστα,εχω την εντυπωση πως δε ξερουν γιατι οδηγουν εκτος δρομου, με συνεπεια να θεωρω λαθος το υπερτουμπανιασμα του αμαξιου, και οπως ειπε ενας παλικαρος πριν, ενος ηδη επικινδυνου αμαξιου.
νομιζω πως το αμαξι αξιζει να το κανεις τερας, ΜΟΝΟ αν υπαρχει πραξη.
Λοιπον,
ενας συνηδητοποιημενος εφετζης με wrangler στο κολονακι, ειναι νομιζω οκ. το πηρε για να ριχνει γκομενες και να κανει το κομματι του.
υπαρχουν και τυποι με wrangler ομως που ειναι μαχιμοι στο full.
τυποι με jimny μαχιμοι παλι, και αλλοι σκ@τοφλωροι του κερατα(ψηλωνουν, βαζουν λαστιχο και νομιζουν οτι θα σκιψουμε κιολας)

σα συμπερασμα βγαζω οτι, οσο καλος οδηγος εκτος δρομου και να ειναι καποιος, αν ειναι ψωναρα γι αυτο , ειναι αυτοματα αρκετα χαμηλοτερα σε επιπεδο, απο τον κυριλατο με το wrangler.




σιγουρα και το εχω παραδεχτει.
αλλα εσεις γιατι οδηγητε εκτος δρομου? ειναι το extreme της υποθεσης?

οσο γι'αυτο αν καποια στιγμη ερθεις σε καμια καλη βολτα θα καταλαβεις

Αποσυνδεδεμένος big-terios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 486
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #47 στις: Νοέμβριος 19, 2008, 20:23 »
αλλα ειναι βλακεια να κατηγορουμε καποιους που η καυλα τους ειναι να εχουν τουμπανο wrangler, μονο και μονο για το το κοκορευοντε.
και ας μη το λερωνουν καν σε βροχη.
γι αυτους, εμεις ειμαστε οι καμενοι.

Εγώ παιδιά αυτοκίνητα με μετατροπή και να κυκλοφορούν χειμερινή περίοδο στο Κολωνάκι αλάσπωτοι δεν έχω δει κανέναν. Τώρα αν υπάρχουν και κάποιοι οι οποίοι το κάνουν ε εντάξει δεν τρελενόμαστε. Ο καθένας έχει την γνώμη του. Δεν μπορείς να πεις σε κάποιον που έχει ένα Hummer π.χ. (φτου φτου μακρυά από εμάς), να του πεις να το βάλει στην λάσπη κλπ κλπ κλπ

Όσο για τις μετατροπές και το "ντουμπάνισμα" κλπ ξανά είναι προσωπική κρίση από τον καθένα. ¶λλος το έχει για την τρέλα του κάθε Σ/Κ άλλος το έχει για την δουλειά του (ναι ξέρω αρκετούς που το έχουν ΚΑΙ για την δουλειά τους και για αυτό το φτιάχνουν), άλλος το έχει για να το κοιτάει........ ο καθένας έχει έναν λόγο.

αλλα εσεις γιατι οδηγητε εκτος δρομου? ειναι το extreme της υποθεσης?

Το να οδηγείς εκτός δρόμου δεν πάει να πει ότι θα κάνεις κάτι extreme. Το κάνεις γιατί μπορείς να δεις μέρη και να έρθεις ποιό κοντά στην φύση. Πως ¨οι σαύρες¨την βρίσκουν με κόντρες και πίστες και για ταξίδια έτσι και όλοι όσοι έχουν τετρακίνητο το κάνουν για λόγους που σου αναφέρω παραπάνω. Σήμερα με ρώτησε ένας κύριο εκεί που έβαζα λάστιχο τι ανάρτηση μπορεί να βάλει στο vitara του. Και του λέω για ποιο λόγο να το ψηλώσετε μου λέει γιατί πηγαίνω στο χωριό και οι δρόμοι είναι χάλια και βρίσκω. Ορίστε ένας απλός λόγος που μπορεί μεν να βλέπεις το αμάξι του κάθε μέρα στους δρόμους και να είναι καθαρό αλλά ο άνθρωπος το θέλει και για να κάνει το ταξίδι του και την δουλειά του.

Brat president
www.braters.gr
Όπου οι άλλοι σταματάνε εμείς προχωράμε :):):):)

Ευρυτανία TEAM   :D

Έρχετε το B-S :-O

Αποσυνδεδεμένος LEYTERIS-RENA

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #48 στις: Νοέμβριος 19, 2008, 20:24 »
μη το γυρνατε σε προσωπικο επιπεδο ρε Θωμα.
εγω παιδαρε δεν εκρινα ουτε εσενα ουτε κανεναν.
απλα δε μου αρεσει αυτο που ο ενας λεει κατι και ο αλλος συμφωνει και το φουσκωνει, και ο αλλος συμφωνει με τους 2 πρωτους και επαναπαυομαστε στο οτι ειμαστε τα καλα παιδια και οι υπολοιποι κυριλατοι ειναι χαχες.
εδω ο παλικαρος γαλατης το παραδεχτηκε οτι το ψηλωμα το εχει για ομορφια, να το βλεπει και να γουσταρει.
και οπως ειπες θωμα για τη καυλα σας, (παραβλεπω το ανοητος, γιατι και να ηθελες να με χαρακτηρισεις ετσι, δε με ξερεις για να το εννοησεις) καλα κανετε, κ εγω ετσι σκεφτηκα και πηρα το jimny.
αλλα ειναι βλακεια να κατηγορουμε καποιους που η καυλα τους ειναι να εχουν τουμπανο wrangler, μονο και μονο για το το κοκορευοντε.
και ας μη το λερωνουν καν σε βροχη.
γι αυτους, εμεις ειμαστε οικαμενη.                                                                                                                                                    παιδια καλησπερα ανοιξαμε μια συζητηση για να πουμε τις αποψεις μας δεν χρειαζεται να κρινουμε κανενα ο ενας τον αλλον ο καθενας αυτο που κανει το κανει γιατο κεφι το δικο του προσωπικα εγω τοεφτιαξα για μενα και μονο γιατι μου αρεσει και θελω να πηγαινω καπου ποιο ανετα απο οτι μαμισιος η αληθεια ειναι οτι παιδια σε ολους που εχουμε τετοια αυτοκινητα πιστευω οτι θελουμε να τους κανουμε καποια βελτιωση αλλος πολυ αλλος λιγο ,ας μην αναφερουμε τους κυριλατους με wrangler που κοκορευονται οτι κανουμε το κανουμε για μας  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 19, 2008, 20:28 από LEYTERIS-RENA »
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΙΟΣ SUZUKI JIMNY http://shropshire-suzuki.co.uk/forum/index.php?sid=408a565938744e619d03613f425acee0PROJECT                                                                                    [IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn286/renaleft

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #49 στις: Νοέμβριος 19, 2008, 20:31 »
ρε χ3σμ3ν0 με εχετε εμενα.
αλλο ειναι το θεμα.
πας βουνο για να πας βουνο, οχι για να πεις οτι πηγες.
πας εκτος δρομου για να φτασεις σε μια λιμνουλα για ροματζαδα ή καφριλες, πας στα χιονια γιατι εχεις τους α 'η β λογους να πας.
στη παρνηθα,στη πεντελη και στη καλιφορνια γιατι πας?
το παραδειγμα με τον τυπο με το ψηλωμα ηταν γ@μω.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 22, 2008, 11:40 από Γιώργος »

Αποσυνδεδεμένος big-terios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 486
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #50 στις: Νοέμβριος 19, 2008, 21:50 »
στη παρνηθα,στη πεντελη και στη καλιφορνια γιατι πας?

α)Για να είσαι στην φύση
β)Για να κάνεις την βόλτα σου
γ)Για να δοκιμάσεις το αυτοκίνητό σου
δ)Για μαζέψεις ραδίκια
ε)Για να παίξεις
στ)......

Μάλλον μας δουλεύεις μου φαίνεται...............
Brat president
www.braters.gr
Όπου οι άλλοι σταματάνε εμείς προχωράμε :):):):)

Ευρυτανία TEAM   :D

Έρχετε το B-S :-O

Αποσυνδεδεμένος off_road pet

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #51 στις: Νοέμβριος 19, 2008, 21:55 »
Ολοι αυριο 50cm ψηλωμενοι αλλιως δεν παμε νυχτερινη. Το θεμα ειναι αν το αμαξι παει εκει που θες αν δεν παει το σηκωνεις αν παει το αφηνεις οπως ειναι.Συμφωνω με την χαραμαδα
g55058 date=Το να οδηγείς εκτός δρόμου δεν πάει να πει ότι θα κάνεις κάτι extreme. Το κάνεις γιατί μπορείς να δεις μέρη και να έρθεις ποιό κοντά στην φύση. Πως ¨οι σαύρες¨την βρίσκουν με κόντρες και πίστες και για ταξίδια έτσι και όλοι όσοι έχουν τετρακίνητο το κάνουν για λόγους που σου αναφέρω παραπάνω. Σήμερα με ρώτησε ένας κύριο εκεί που έβαζα λάστιχο τι ανάρτηση μπορεί να βάλει στο vitara του. Και του λέω για ποιο λόγο να το ψηλώσετε μου λέει γιατί πηγαίνω στο χωριό και οι δρόμοι είναι χάλια και βρίσκω. Ορίστε ένας απλός λόγος που μπορεί μεν να βλέπεις το αμάξι του κάθε μέρα στους δρόμους και να είναι καθαρό αλλά ο άνθρωπος το θέλει και για να κάνει το ταξίδι του και την δουλειά του.


Προσφέρομαι για λασπόλουτρο

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #52 στις: Νοέμβριος 20, 2008, 09:07 »
Παίδες.....

Βλέπω οτι το forum τρέχει σε δύο ταχύτητες (μπορεί και τρεις ή τέσσερις)..... και λογικό είναι.
Το μόνο κοινό όλων είναι η τετρακίνηση και όχι απαραίτητα με το ίδιο τύπο αυτοκινήτου.

Μιας και έχω λίγο χρόνο,  θέτω ερωτήματα για να σκεφτούμε όλοι.... δε περιμένω απαντήσεις... δεν έχει νόημα

Πήρα ένα τετρακίνητο αυτοκίνητο.
- Γιατί ?
- Το χρειάζομαι για τη δουλειά μου ή το σπίτι μου είναι χτισμένο σε λόφο με λάσπες ή πιάνει χιόνι?
- Ηταν φτηνό ή το πήρα ευκαιρία ?
- Θέλω να βάζω το 4χ4 τουλάχιστο 1 φορά την ημέρα?
- Το θέλω για να πουλάω μούρη?
- Προσπαθώ να γίνω κάποιος μέσω του αυτοκινήτου μου?
- Το θέλω για να μου δίνει περισσότερες δυνατότητες εκτός δρόμου? (γιατί σε δρόμο υπάρχουν καλύτερα με λιγότερα λεφτά)
- Θα πάω σε βατό χωματόδρομο?
- Θα πάω σε δύσκολο χωματόδρομο?
- Θα πάω σε άβατο δρόμο?
- Θα πάω να ανοίξω δρόμο?
- Θα πάω κυνήγι?
- Θα τραβήξω βάρκα ?
- Το θέλω για δεύτερο αυτοκίνητο ή θα εξυπηρετεί και άλλυς σκοπούς? (μετακίνηση, οικογένεια, ψώνια κτλ)
- Με ικανοποιεί όπως το πήρα?
- Χρειάζομαι πραγματικά βελτιώσεις και μετατροπές για τον σκοπό που το θέλω?
- Μέχρι που θέλω ή μπορώ να φτάσω? Θα καλύψω τις ανάγκες μου (ή την τρέλα μου)?
- Γνωρίζω τα όριά μου? Ξέρω να οδηγώ ? Γνωρίζω τα όρια του αυτοκινήτου ?
- ¶ν μου αρέσει το βουνό, η εκδρομή, η δραστηριότητα, τα extreme κόλπα, θέλω και παρέα?
- Αν θέλω παρέα, μπορώ να την ακολουθήσω ? Μπορούν εκείνοι να με ακολουθήσουν ?
- Ταιριάζω στο σύνολο ? Μου ταιριάζει το σύνολο? Μήπως ψάχνομαι και δε ξέρω τι θέλω?
- Μήπως θέλω λίγο απ' όλα? Μπορώ να τα έχω όλα με το αυτοκίνητό μου ? (ΟΧΙ αλλά λέμε τώρα)


Αν έχετε στο μυαλό σας τις σωστές απαντήσεις για τον εαυτό σας, ίσως αποφύγουμε πολλά άχρηστα ποστ και παρεξηγήσεις.





Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #53 στις: Νοέμβριος 20, 2008, 12:01 »
Παίδες.....

Βλέπω οτι το forum τρέχει σε δύο ταχύτητες (μπορεί και τρεις ή τέσσερις)..... και λογικό είναι.
Το μόνο κοινό όλων είναι η τετρακίνηση και όχι απαραίτητα με το ίδιο τύπο αυτοκινήτου.

Μιας και έχω λίγο χρόνο,  θέτω ερωτήματα για να σκεφτούμε όλοι.... δε περιμένω απαντήσεις... δεν έχει νόημα

Πήρα ένα τετρακίνητο αυτοκίνητο.
- Γιατί ?
- Το χρειάζομαι για τη δουλειά μου ή το σπίτι μου είναι χτισμένο σε λόφο με λάσπες ή πιάνει χιόνι?
- Ηταν φτηνό ή το πήρα ευκαιρία ?
- Θέλω να βάζω το 4χ4 τουλάχιστο 1 φορά την ημέρα?
- Το θέλω για να πουλάω μούρη?
- Προσπαθώ να γίνω κάποιος μέσω του αυτοκινήτου μου?
- Το θέλω για να μου δίνει περισσότερες δυνατότητες εκτός δρόμου? (γιατί σε δρόμο υπάρχουν καλύτερα με λιγότερα λεφτά)
- Θα πάω σε βατό χωματόδρομο?
- Θα πάω σε δύσκολο χωματόδρομο?
- Θα πάω σε άβατο δρόμο?
- Θα πάω να ανοίξω δρόμο?
- Θα πάω κυνήγι?
- Θα τραβήξω βάρκα ?
- Το θέλω για δεύτερο αυτοκίνητο ή θα εξυπηρετεί και άλλυς σκοπούς? (μετακίνηση, οικογένεια, ψώνια κτλ)
- Με ικανοποιεί όπως το πήρα?
- Χρειάζομαι πραγματικά βελτιώσεις και μετατροπές για τον σκοπό που το θέλω?
- Μέχρι που θέλω ή μπορώ να φτάσω? Θα καλύψω τις ανάγκες μου (ή την τρέλα μου)?
- Γνωρίζω τα όριά μου? Ξέρω να οδηγώ ? Γνωρίζω τα όρια του αυτοκινήτου ?
- ¶ν μου αρέσει το βουνό, η εκδρομή, η δραστηριότητα, τα extreme κόλπα, θέλω και παρέα?
- Αν θέλω παρέα, μπορώ να την ακολουθήσω ? Μπορούν εκείνοι να με ακολουθήσουν ?
- Ταιριάζω στο σύνολο ? Μου ταιριάζει το σύνολο? Μήπως ψάχνομαι και δε ξέρω τι θέλω?
- Μήπως θέλω λίγο απ' όλα? Μπορώ να τα έχω όλα με το αυτοκίνητό μου ? (ΟΧΙ αλλά λέμε τώρα)


Αν έχετε στο μυαλό σας τις σωστές απαντήσεις για τον εαυτό σας, ίσως αποφύγουμε πολλά άχρηστα ποστ και παρεξηγήσεις.


+100000000000000000

Και όλοι μας έχουμε αρκετούς από τους παραπάνω λόγους στο μυαλό μας και όχι έναν μόνο...

Θέλετε να σας πω για μένα? Όχι θα μου πείτε αλλά εγώ θα σας πω  ha ha ha

Για το Α ή Β λόγο βρέθηκε ένα γύμνι στα χέρια μου...Επί 2-3 χρόνια δεν είχα αλλάξει τίποτα και ήμουν 95% άσφαλτο..Μέχρι Λονδίνο οδικώς έφτασα... ¶ντε σε κάτι χιόνια το χάρηκα... Μετά έμπλεξα με εσάς...Γούσταρα που έβλεπα φώτο και με τις εκδρομές και με τα τουμπανιασμένα...Επειδή όμως το γύμνι το έχω για κάθε μέρα και έχω άλλες οικονομικές προτεραιότητες άλλαξα πράγματα ΜΟΝΟ όταν έπρεπε να αλλάξουν... Τώρα και το γουστάρω που το βλέπω, και μου κάνει για το οφ ρόουντ που το πάω (έστω και αν είναι παιδικό για κάποιους ο βαθμός δυσκολίας του)...Στο βάθος όμως πολύ θα γούσταρα να είχα και δεύτερο και τρίτο αυτοκίνητο, το καθένα για το σκοπό του...Δεν μπορώ όμως, και έτσι το γύμνι προσπαθεί να με ικανοποιήσει όπως μπορεί  ;)

Μην τρελαίνεστε!!!!! Σε κάθε....φόρουμ ένας τρελός, στο δικό μας όλοι!!!!!!!!!!!!
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #54 στις: Νοέμβριος 20, 2008, 20:38 »
Εγω πηρα και εκανα ετσι το αμαξι για...
1) να βγαλω γκομενα
2) να νιωσω παραπανω αντρας
3) να γινω γλιγορος  ( παω και με 180-210)

ελπιζω να καλυψα το φιλο μας visariona.....







Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος filippos_kos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1273
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #55 στις: Νοέμβριος 21, 2008, 09:50 »
Εγω πηρα και εκανα ετσι το αμαξι για...
1) να βγαλω γκομενα
2) να νιωσω παραπανω αντρας
3) να γινω γλιγορος  ( παω και με 180-210)
lol ju_11 lol ju_11 lol  la_h la_h la_h la_h la_h

 185.gif 185.gif 185.gif 185.gif >236 >236 >332< >332< >332< >4461< >4461< >4461< >4461<


Αποσυνδεδεμένος alex

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 338
    • http://sial4x4mountainadventures.gr/
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #56 στις: Νοέμβριος 21, 2008, 12:09 »
 >xron/ >xron/ >xron/ 2_ag 2_ag 2_ag >fl05 >fl05 >fl05 >s014 >s014 >s014 >141< >141< >141< >141< >141< >141< >141< >141< >141< >141< >141< >141< >141< >141< >141<

Αποσυνδεδεμένος off_road pet

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #57 στις: Νοέμβριος 21, 2008, 12:54 »
Κατσε να δεις πως θα το κανει η ΖΙΖΙΚΑ αλλα φοβαμαι μην με πατησει μετα και εχουμε αλλα
Προσφέρομαι για λασπόλουτρο

Αποσυνδεδεμένος Michalis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 620
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #58 στις: Νοέμβριος 21, 2008, 14:50 »
Κύριοι, από την στιγμή που κάποιος:
1. Διατηρεί στην προβλεπόμενη καλή κατάσταση το όχημά του.
2. Οδηγεί δείχνοντας τον απαιτούμενο σεβασμό στους υπόλοιπους τηρώντας τον ΚΟΚ.
3. Οι μετατροπές που έχει ή θα κάνει δεν παραβιάζουν τις προδιαγραφές ασφαλείας του οχήματος.
ΔΕΝ μας απασχολεί γιατί επέλεξε το συγκεκριμένο όχημα ή αν το "τουμπάνιασε"
Στο αυτό το θέμα ΔΕΝ υπάρχει σωστή ή λάθος απάντηση. Είναι εντελώς υποκειμενικό.
¶λλος θέλει να το σπάει και άλλος να είναι "καρεκλάς" να κάθεται απέναντι και το θαυμάζει όλη μέρα.

Η προκλητική συμπεριφορά ή καφρίλα που επιδεικνύουν κάποιοι δεν οφείλεται στο 4Χ4 που επέλεξαν αλλά στον
χαρακτήρα τους. Είτε πάρουν ένα ρολόι είτε ένα PC πάλι τα ίδια θα κάνουν. Δεν είναι το θέμα μας
η προβληματική συμπεριφορά του νεοέλληνα.

Πιστεύω ότι το σοβαρό προβλημα που αναδεικνύεται σε αυτό το topic είναι ότι ο "υπερτυμπανισμός" επιτρέπεται μόνο μέχρι του σημείου που ΔΕΝ θα είμαστε επικίνδυνοι. Πήγαμε πάλι αλλού την συζήτηση 0_21
Respect a man's car and he will respect you

Αποσυνδεδεμένος ZoZeFiNa

  • Jimny
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υπερτυμπανισμός!!
« Απάντηση #59 στις: Νοέμβριος 21, 2008, 14:58 »
Εγω πηρα και εκανα ετσι το αμαξι για...
1) να βγαλω γκομενα
2) να νιωσω παραπανω αντρας
3) να γινω γλιγορος  ( παω και με 180-210)

ελπιζω να καλυψα το φιλο μας visariona.....








φίλε wolf πολύ λυπάμε που θα σε απογοητεύσω αλλά με τέτοιο αμάξι γκόμενα δεν θα βγάλεις... σκέψου με το 12ποντο (που είναι φέτος πολύ must) να προσπαθεί να σκαρφαλώσει εκεί πάνω... και δεν σου λέω να φοράει και φούστα... ha ha ha