Αποστολέας Θέμα: Μπαρες οροφης?!  (Αναγνώστηκε 16951 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Μπαρες οροφης?!
« στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 12:36 »
Ξερει κανεις που μπορω να βρω μπαρες οροφης που κλειδωνουν??Πηγα στο πρακτικερ εχτες και δεν ειχε καν μπαρες οροφης...

Ευχαριστω..!

Αποσυνδεδεμένος 4x4er

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 868
  • Φύλο: Άντρας
  • You go Faster, I go Everywere...
Απ: Μπαρες οροφης?!
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 12:39 »
Ξερει κανεις που μπορω να βρω μπαρες οροφης που κλειδωνουν??Πηγα στο πρακτικερ εχτες και δεν ειχε καν μπαρες οροφης...

Ευχαριστω..!
Πού μένεις?
Mountains, seas, somewere in between...

Αποσυνδεδεμένος lucifer08

  • Jimny
  • Μηνύματα: 114
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't follow me, you won't make it!
Απ: Μπαρες οροφης?!
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 12:42 »
όταν λες μπάρες οροφής φίλε μου, εννοείς αυτές που έχει ήδη το jimny, ή άλλες που θα μπουν πρόσθετες σε αυτές;

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαρες οροφης?!
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 12:43 »
Ξερει κανεις που μπορω να βρω μπαρες οροφης που κλειδωνουν??Πηγα στο πρακτικερ εχτες και δεν ειχε καν μπαρες οροφης...

Ευχαριστω..!
Πού μένεις?

Πειραια..

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαρες οροφης?!
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 12:43 »
όταν λες μπάρες οροφής φίλε μου, εννοείς αυτές που έχει ήδη το jimny, ή άλλες που θα μπουν πρόσθετες σε αυτές;
Ενοω τις μπαρες που μπενει πανω σχαρα...

Αποσυνδεδεμένος lucifer08

  • Jimny
  • Μηνύματα: 114
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't follow me, you won't make it!
Απ: Μπαρες οροφης?!
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 12:52 »
ωραία εγώ έχω βρει σε τοπικό μαγαζί με αξεσουάρ αυτοκινήτου μπάρες με κλειδαριά (Ιταλικές) που δένουν πάνω στις ήδη υπάρχουσες του jimny και στις έξτρα έχω βάλει δέστρες για πέδιλα του σκι. αυτές που κλειδώνουν τις πήρα 70 ευρώ. αλλά είναι Θεσσαλονίκη το εν λόγω μαγαζί. σε μικρά μαγαζιά δεν θα βρεις πολλές επιλογές και καθόλου καλές τιμές. πρέπει να ψάξεις σε μεγάλη αλυσίδα καταστημάτων με είδη αυτοκινήτου. τύπου autopuls. ρίξε μια ματιά εδώ:http://www.autoplus.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=38&Itemid=15 δυστηχώς δεν έχουν τιμές, με ένα τηλέφωνο θα σου πουν λογικά. το καλύτερο είναι να πας από εκεί να τις δεις.

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαρες οροφης?!
« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 13:00 »
ωραία εγώ έχω βρει σε τοπικό μαγαζί με αξεσουάρ αυτοκινήτου μπάρες με κλειδαριά (Ιταλικές) που δένουν πάνω στις ήδη υπάρχουσες του jimny και στις έξτρα έχω βάλει δέστρες για πέδιλα του σκι. αυτές που κλειδώνουν τις πήρα 70 ευρώ. αλλά είναι Θεσσαλονίκη το εν λόγω μαγαζί. σε μικρά μαγαζιά δεν θα βρεις πολλές επιλογές και καθόλου καλές τιμές. πρέπει να ψάξεις σε μεγάλη αλυσίδα καταστημάτων με είδη αυτοκινήτου. τύπου autopuls. ρίξε μια ματιά εδώ:http://www.autoplus.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=38&Itemid=15 δυστηχώς δεν έχουν τιμές, με ένα τηλέφωνο θα σου πουν λογικά. το καλύτερο είναι να πας από εκεί να τις δεις.
Bασικα εψαχνα κατι πιο φτηνο  ::) ...Αλλα θα κοιταξω εκει..Ευχαριστω..!  ;D

Αποσυνδεδεμένος lucifer08

  • Jimny
  • Μηνύματα: 114
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't follow me, you won't make it!
Απ: Μπαρες οροφης?!
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 13:13 »
δεν γνωρίζω τιμές για το autoplus, λογικά θα είναι πιο κάτω. άποψή μου αν πραγματικά θέλεις κλειδαριά (για διάφορους λόγους, στην Ελλάδα είμαστε) τότε μην το σκεφτείς να δώσεις 20-30 ευρώ παραπάνω (τόση θα είναι η διαφορά). να πάρεις κάτι καλό για να μην σου σηκώσει κανένας ολόκληρη τη σχάρα και μετά τρέχεις  bhe . αποψή μου πάντα

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαρες οροφης?!
« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 13:27 »
δεν γνωρίζω τιμές για το autoplus, λογικά θα είναι πιο κάτω. άποψή μου αν πραγματικά θέλεις κλειδαριά (για διάφορους λόγους, στην Ελλάδα είμαστε) τότε μην το σκεφτείς να δώσεις 20-30 ευρώ παραπάνω (τόση θα είναι η διαφορά). να πάρεις κάτι καλό για να μην σου σηκώσει κανένας ολόκληρη τη σχάρα και μετά τρέχεις  bhe . αποψή μου πάντα
Σωστο αυτο που λες...!

Αποσυνδεδεμένος 4kinitos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 544
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαρες οροφης?!
« Απάντηση #9 στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 13:42 »
Μην το ψαχνεις και πολυ  :)

η λυση ειναι HERMES ειναι για το jimny φτιαγμενες, βγαινουν σε μαυρο χρωμα και στου αλουμινιου και εχουν κλειδαρια.

κοστος γυρω στα 35-40 ευρω. εγω τιθς ειχα παρει απο την gelly plast στην κατεχακη στο νεο ψυχικο ομως τις εχω δει και σε αλλα καταστηματα με αξεσουαρ
φωτια στις γραμματειες....

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαρες οροφης?!
« Απάντηση #10 στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 13:56 »
Μην το ψαχνεις και πολυ  :)

η λυση ειναι HERMES ειναι για το jimny φτιαγμενες, βγαινουν σε μαυρο χρωμα και στου αλουμινιου και εχουν κλειδαρια.

κοστος γυρω στα 35-40 ευρω. εγω τιθς ειχα παρει απο την gelly plast στην κατεχακη στο νεο ψυχικο ομως τις εχω δει και σε αλλα καταστηματα με αξεσουαρ
http://www.hermes.com.gr/products1.html Πια απο αυτες κανει για το jimny?

Αποσυνδεδεμένος 4kinitos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 544
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαρες οροφης?!
« Απάντηση #11 στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 16:36 »
φωτια στις γραμματειες....

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαρες οροφης?!
« Απάντηση #12 στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 16:48 »

Αποσυνδεδεμένος dnm

  • Jimny
  • Μηνύματα: 161
Απ: Μπαρες οροφης?!
« Απάντηση #13 στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 17:20 »
Παιδια αποψη μου παντα....αλλα τετοια πραγματα μια φορα τα περνεις και πρεπει να ειναι καλα.....προτεινω να καταφυγετε σε επωνυμες λυσεις τυπου thule και montc blanc!
Ειναι αρκετα πιο ακριβες αλλα εχουν και τεραστιες διαφορες!!!!Εχω πεταξει πολλα λεφτα σε <<φτηνες>> λυσεις..Τελικα κατεληξα, roc2 roc2 roc2 roc2 roc2 roc2 οτι δεν ειμαι αρκετα πλουσιος για να αγοραζω φτηνα πραγματα!

Αποσυνδεδεμένος greenjimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1247
  • Φύλο: Άντρας
  • "JIMNY" nothing more, nothing less!!!!
Απ: Μπαρες οροφης?!
« Απάντηση #14 στις: Σεπτέμβριος 23, 2009, 18:47 »
Προσοχη θελει ομως γιατι οι περισσοτερες μπαρες που κυκλοφορουν εχουν το ιδιο κλειδι ολες....
Nobody is perfect...except the captain!!!!