Αποστολέας Θέμα: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?  (Αναγνώστηκε 20899 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος george kehaidis

  • Jimny
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #105 στις: Νοέμβριος 07, 2006, 22:52 »
Καλησπέρα.

Γράφω τα παρακάτω και σας χαιρετώ και επίσημα γιατί την προηγούμενη προτίμησα να μην μιλήσω. Τώρα όμως μιας και αναφέρθηκε το όνομά μου θα πω τα τελευταία μου λόγια.

Αυτό δεν το κάνω για να αναζωπυρώσω την κατάσταση, μακάρι να λυθούν τα οποιαδήποτε προβλήματα του forum και να είστε πάλι μια χαρούμενη παρέα. Θέλω να ξεκαθαρίσω την κατάστασή μου και τους λόγους που με οδήγησαν στην αποχώρηση.

Προσωπικά θεωρώ το internet και τα forum χάσιμο χρόνου οπότε και δεν κάθισα να ασχοληθώ καθόλου με το moderatοριλίκι(έχω μετακινήσει μόνο ένα θέμα).Το να βγω από moderator ήταν κάτι που ήθελα να ζητήσω από τους admins αλλά όλο το καθυστερούσα.

Gc σου έδωσα ποτέ το δικαίωμα να με βγάλεις από moderator?Το ότι εξέφρασα την προσωπική μου άποψη για το θέμα του .gr δημόσια (γιατί για αυτό νομίζω πως έγινε αν όχι πες το μου…) είναι κακή πρόθεση? Συμπεριφέρθηκα ποτέ ανάρμοστα απέναντι σε κάποιο μέλος? Αν ήθελες να με βγάλεις γιατί δεν ασχολούμαι δεν έπρεπε να με πληροφορήσεις τουλάχιστον? Αν έκανα κάποια μαλακία δεν έπρεπε πρώτα να με προειδοποιήσεις? Ωραία φιλική ατμόσφαιρα καλλιεργείς στη διαχείρισή σου…

Ironman για σένα τι να πω…Δεν ξέρω από που να αρχίσω…Το μόνο που θέλω να σου πω μην κάνεις τον κόπο να έρθεις στην Πάτρα, χαμένος κόπος αν με ψάξεις. Δεν δημοσιεύω πμ, δεν είμαι χαφιές, αλλά πιστεύω ότι εσύ δεν έχεις πιάσει το νόημα του forum…μιας και εγώ σας κρέμασα που δεν ξεκόλλησα το αυτοκόλλητο του gr από το αμάξι μου…Αν είναι δυνατόν!!! Εσύ θα μου πεις τι θα κάνω στο αμάξι μου?

Εσύ λες συνεχώς περασμένα ξεχασμένα αλλά εσύ είσαι που τα χώνεις στον καθένα για πράγματα που έγιναν ένα χρόνο και πριν. Με απείλησες και με ban γιατί σας είπα σταματήστε με το gr.

Δεν λέω μερικοί μπορεί να μην μπαίνουν γιατί σας θεωρούν άσχετους με το άθλημα, πρόβλημά τους. Πολλοί όμως μπαίνουν, βλέπουν ότι ασχολείστε με χαζομάρες και φεύγουν.

Τι θέλουμε να κάνουμε με το com? ΤΙΠΟΤΑ που τόσο καιρό μας τα έπρηζες. Από όταν είδα να αρχίζετε με φυλλάδια και τα σχετικά ξενέρωσα αλλά δεν είπα τίποτα γιατί λέω είναι ενθουσιασμένοι. Πλέον όμως ξέρω τι θέλω να κάνω με το com…

Για τους υπόλοιπους να περνάτε καλά και να βλέπετε αυτό το χώρο όπως θέλει ο καθένας με τον τρόπο του.

Κεχαίδης Γιώργος.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΩΛΗΣ

  • Jimny
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Άντρας
  • www.υπολογισιμο ατομο.com
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #106 στις: Νοέμβριος 07, 2006, 23:41 »
.....και εγω θα τον παρακαλουσα ....και πολυ μαλιστα. Να δουμε τελικα ποιος δουλευει ποιον εδω μεσα. (και γιατι ???)

Μανωλη, εκεινο το post το ειχα κλειδωσει εγω, κατοπιν εντονων συζητησεων με την υπολοιπη ομαδα διαχειρισης.
Το θεμα το ειχα ανοιξει επισης εγω οπως θυμασαι και ο σκοπος ηταν (για το χαβαλε μας παντα...), οπως και αλλες φορες αλλωστε, να "ψιλοπειραξουμε" τους απεναντι...
Ο Τεο ειπε οτι το κλειδωσε εκεινος και μαλιστα τοτε του ειπα οτι εκανε βλακεια... Ο ανθρωπος το εκανε προσπαθωντας να καλυψει εμενα για το κλειδωμα, νομιζοντας οτι εγω ειχα καποιο προβλημα λογω του οτι συμμετειχα στο post εκεινο...
Δεν υπαρχει κανενας σκοπος ή προθεση αλλα ουτε ειναι και υποχρεωτικο να δουλευει καποιος καποιον αλλον!


......και μετα μου απαντας .....

<<Μανωλη... κατ αρχην εγω δεν ηξερα ποιον και γιατι θεωρεις εσυ υπευθυνο για το κλειδωμα του τοπικ εκεινου... Και δευτερον δεν εχω κανενα λογο να σε δουλεψω, ουτε εσενα ουτε και κανεναν αλλο βεβαια...>>

θα ηταν καλυτερα να διαβαζεις τι εχεις γραψει νωριτερα πριν μου απαντησεις. θα εκτεθεις περισσοτερο.




.......εγγύηση......

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #107 στις: Νοέμβριος 07, 2006, 23:46 »
 ???  ???  ???  Στα Ελληνικα τι σημαινει αυτο που εγραψες? ? ?   
Μαλλον δε το καταλαβα... ειναι και η ωρα περασμενη, κατι η κουραση της ημερας, κατι η κουραση με ολα αυτα γενικοτερα...
Οσο για το αν εκτιθεμαι ή οχι...  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 07, 2006, 23:52 από Nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΩΛΗΣ

  • Jimny
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Άντρας
  • www.υπολογισιμο ατομο.com
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #108 στις: Νοέμβριος 08, 2006, 00:03 »
Πάνος.
.......εγγύηση......

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #109 στις: Νοέμβριος 08, 2006, 00:04 »
Τηλέμαχος.
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος nasanto

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #110 στις: Νοέμβριος 08, 2006, 00:11 »
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ. ΧΑΡΗΚΑ ha

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #111 στις: Νοέμβριος 08, 2006, 07:19 »
εε?? ??? ??? ???
φφφφσσσσττττ μποιννννγκκκ lol lol

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #112 στις: Νοέμβριος 08, 2006, 09:03 »
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ. ΧΑΡΗΚΑ ha

Ωραιος ο Νασος...!!!   lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #113 στις: Νοέμβριος 08, 2006, 09:04 »
εε?? ??? ??? ???
φφφφσσσσττττ μποιννννγκκκ lol lol

Οχι εσυ λεβεντη μου, εσυ μια χαρα παιδι εισαι, ασχετο ηταν το ονομα...!!!
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #114 στις: Νοέμβριος 08, 2006, 16:15 »
Ironman για σένα τι να πω…Δεν ξέρω από που να αρχίσω…Το μόνο που θέλω να σου πω μην κάνεις τον κόπο να έρθεις στην Πάτρα, χαμένος κόπος αν με ψάξεις. Δεν δημοσιεύω πμ, δεν είμαι χαφιές, αλλά πιστεύω ότι εσύ δεν έχεις πιάσει το νόημα του forum…μιας και εγώ σας κρέμασα που δεν ξεκόλλησα το αυτοκόλλητο του gr από το αμάξι μου…Αν είναι δυνατόν!!! Εσύ θα μου πεις τι θα κάνω στο αμάξι μου?
Εσύ λες συνεχώς περασμένα ξεχασμένα αλλά εσύ είσαι που τα χώνεις στον καθένα για πράγματα που έγιναν ένα χρόνο και πριν. Με απείλησες και με ban γιατί σας είπα σταματήστε με το gr

Ε αμα δε θές ρε Γιώργο τι να σου πω...
Αν θές να δημοσιεύσεις και πμ κανένα πρόβλημα, κάλιστα μπορεί να τα κάνει ο οποιοσδήποτε κατέχει την δύναμη εγώ του δίνω την άδεια..
Οσο για το κρέμασμα..αν δεν το κατάλαβες τότε, δεν ήτα το αυτοκόλητο αλλά η έκρηξη η δική σου και του Κώστα, που τουλάχιστον σε μένα θα μπορούσατε να είχατε πει δυο λόγια, μόλις την προυγούμενη Κυριακή είμαστε παρέα στο trial που τρέχατε...αυτό με χάλασε...γιατί δεν μίλησες...
Οσο για το τι θες να κάνεις στο αμάξι σου δε θα σου πω εγώ, κάνε ότι θες(πάντως εγώ δεν έγραψα ποτέ για εντυπωσιασμό, ξεκολάω τα αυτοκόλητα κτλ...το έκανα χωρίς να το πω...)

Σε απείλησα εγώ με ban :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
O Mοναδικός user που έχω κάνει ban είναι ο εαυτός μου Ο Τεο θα το θυμάτε.....αυτός με ξεμπάναρε...
Τι θέλουμε να κάνουμε με το com? ΤΙΠΟΤΑ που τόσο καιρό μας τα έπρηζες. Από όταν είδα να αρχίζετε με φυλλάδια και τα σχετικά ξενέρωσα αλλά δεν είπα τίποτα γιατί λέω είναι ενθουσιασμένοι. Πλέον όμως ξέρω τι θέλω να κάνω με το com…
Αυτό το τίποτα Γιώργο θα μπορούσε να είχε διευκρινιστεί πρίν, γιατί τίποτα με Banner, φυλλάδια και έμμεση διαφήμηση Γιώργο μου δεν είναι τίποτα , είναι....
Διαβασε πρίν γράψεις και σκέψου



Για μένα το θέμα τελειωνει εδώ, όποιος θέλει να πεί κάτι ή όχι ή έχει κάποιο απωθημένο κάλιστα μπορεί να το κάνει με οποιονδήποτε τρόπο.
Το τηλ. μου το έχουν οι περισσότεροι, κερνάω και καφέ, εαν έχω ενοχλήσει κάποιον μπορούμε να το συζητήσουμε, κανένα πρόβλημα, έα τηλέφωνο φτάνει...αρκεί κάποιος να είναι καλοπροαιρετος...και όχι εγωιστής(Γιώργο σε πήρα.)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 08, 2006, 16:31 από Ironman »
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΩΛΗΣ

  • Jimny
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Άντρας
  • www.υπολογισιμο ατομο.com
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #115 στις: Νοέμβριος 08, 2006, 21:49 »



Οσο για τις εντονες συζητησεις με την ομαδα διαχειρισης , σε διαψευδουν ο ironman και ο gc , αφου και οι δυο γραφουν πιο πανω οτι δεν ηξεραν ποιος το κλειδωσε. Και απ οσα ξερω ,ηταν και οι δυο στην ομαδα αυτη,και ειναι ακομα.

Μανωλη... η ομαδα διαχειρισης ειχε και εχει 6 μελη... Για σκεψου το λιγο...

Δηλαδη αφου απο τα 6 μελη , δεν το συζητησες ουτε με τον ironman ουτε με τον gc , μενουνε 4. Μειον ενας εσυ μενουν 3.

Αρα το συζητησες με 3 απο την ομαδα διαχειρησης.

Αυτοι οι 3 ποιοι ειναι ? Ο admin , o teo , και η mva νομιζω τοτε.

Το ξερουν αυτοι οτι το συζητησατε ''εντονα'' ?

οεο ?
.......εγγύηση......

Αποσυνδεδεμένος mprizolas

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 37
  • www.jimnyclub.com
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #116 στις: Νοέμβριος 09, 2006, 05:38 »
Ο Χ Ι ρε Π)θ$τ! μου , τέτοια σφαγή και την πήρα τώρα χαμπάρι  ??? ??? ???
Ρε παλουκάρια μιας και δεν ξέρω τι παίζει λύστε μου μια απορία  , αφού έχετε κάτι ωραίο γιατί πάτε να το μαμήσετε ??? . Ποιό είναι το νόημα της αντιπαράθεσης αυτής ??? Οι απο εδώ μαμάν τους απο εκεί ??? Ειλικρινά δεν σας καταλαβαίνω ... 0_21 0_21 0_21

Αποσυνδεδεμένος frankie

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 357
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #117 στις: Νοέμβριος 09, 2006, 09:48 »
Δεν έχω καμία θέση στην κουβέντα αυτή , αλλά ήθελα να παρατηρήσω κάτι οπωσδήποτε! Δεν είναι δύσκολο να καταλάβω οτι , το πρόβλημα αγγίζει 6-7 ανθρώπους? Ωραία πάρτε τηλέφωνο , βρεθείτε προσωπικά , οτι θέλετε , οχι όμως επι του φόρουμ! Όλη αυτή η κατάσταση μόνο εποικοδομητική δεν είναι προς το com. To αντίθετο!
Δεν μπορώ να προχωρήσω , με τραβούν τα @@ πίσω!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #118 στις: Νοέμβριος 10, 2006, 16:39 »
Επιστρέφοντας στις 6:00 το πρωί απο πολυήμερο ταξίδι, μου δόθηκε η ευκαιρία (και ο χρόνος), να ξαναδιαβάσω τα posts, με περισσότερη ηρεμία και χωρίς να με διακόπτουν συνεχώς...

Δεν έχω καμία θέση στην κουβέντα αυτή , αλλά ήθελα να παρατηρήσω κάτι οπωσδήποτε! Δεν είναι δύσκολο να καταλάβω οτι , το πρόβλημα αγγίζει 6-7 ανθρώπους? Ωραία πάρτε τηλέφωνο , βρεθείτε προσωπικά , οτι θέλετε , οχι όμως επι του φόρουμ! Όλη αυτή η κατάσταση μόνο εποικοδομητική δεν είναι προς το com. To αντίθετο!

Frankie, αυτό που έγραψες, είναι κι αυτό που με εκφράζει απόλυτα και το ζητούσα διαρκώς, σε ανάλογες περιπτώσεις, όμως έτσι οπως έγιναν τα πράγματα, πιστεύω πως το θέμα έχει πάρει άσχημες διαστάσεις και έχουν εκτεθεί άνθρωποι-φίλοι μας (μαζί με 'μενα), πράγμα που δεν περίμενα.



Τις πέντε προηγούμενες μέρες, βρισκόμουν στην Αθήνα. Ο χρόνος για να μπορώ να παρακολουθώ τις συζητήσεις, ελάχιστος. Εκλεψα μερικές φορές λίγον απο τη δουλειά και έστειλα τα 2 σε 1 posts, (τα οποία είχα ετοιμάσει απο πρίν) μήν περιμένοντας τόσο πολλές αντιδράσεις...

Θεωρώ λοιπόν χρέος μου να κάνω κάποιες αναφορές δημόσια, για την αποκατάσταση της αλήθειας (όπως τη βλέπω και την ξέρω εγώ) μιάς και καθυστέρησα να απαντήσω προηγουμένως...

Την περασμένη Δευτέρα βρεθήκαμε με τον Nicksi στις 5:00 το απόγευμα και μείναμε μαζί μέχρι τη 1:00 το πρωί. Την ώρα που έστειλα το μύνημα... ήταν δίπλα μου στο net-cafe. (προς αποκατάσταση του πού ήταν).

_brav/     Ξεροντας εσυ για τεσσερις μηνες , οτι εγω θεωρω υπευθηνο τον τεο , για κατι που εκανες εσυ ,δεν με δουλευεις? οχι ε? οκ

Πραγματικα αναρωτιεμαι τι αναγκασε τον τεο να μπει στην διαδικασια να σκεφτει οτι εσυ ειχες προβλημα , και σαν φιλος επρεπε να σε καλυψει .

Οσο για τις εντονες συζητησεις με την ομαδα διαχειρισης , σε διαψευδουν ο ironman και ο gc , αφου και οι δυο γραφουν πιο πανω οτι δεν ηξεραν ποιος το κλειδωσε. Και απ οσα ξερω ,ηταν και οι δυο στην ομαδα αυτη,και ειναι ακομα.

Μανώλη, χωρίς να θέλω πλέον να καλύψω καμμία κατάσταση (όπως ατυχώς επέλεξα να κάνω τότε), το σκεπτικό μου ήταν το εξής:

Αφού ο Nicksi ξεκίνησε ένα θέμα και έγραψε οτι έγραψε, το θέμα κλειδώθηκε απο τον ίδιο. Θα έλεγες εσύ λοιπόν και ίσως κάποιοι άλλοι, πως ο κάθε Nicksi, επειδή ανήκει στην ομάδα διαχείρησης, μπορεί να μπαίνει, να γράφει αυτά που θέλει και ύστερα να κλειδώνει, όποτε θέλει ένα θέμα. Στο συγκεκριμένο θέμα εγώ δεν είχα καμμία δημόσια αναφορά, ξέρεις όμως καλά τη σειρά πμ. που ανταλάξαμε μεταξύ μας, στην προσπάθειά μου να σταματήσω τη διαμάχη και στη δική σου, να σου δωθούν εξηγήσεις...
Δεν ήξερες όμως, πως παρόμοια επίσης πμ. έστελνα ΚΑΙ στον Nicksi (και όχι μόνον εγώ), για να σταματήσει εκείνη η κατάσταση που δεν μας κολάκευε καθόλου...
Ο Nicksi, το κλείδωσε κι έτσι στην ερώτησή σου: "Με απόφαση ποιών απο τα τόσα μέλη (που αριθμούσε τότε το forum) κλειδώθηκαν τα δυό θέματα και πιό σκεπτικό?", σου απάντησα ... Με απόφαση δική μου θεωρώντας πως λόγω του οτι φαινόμουν αμέτοχος, θα το δεχόσουν χωρίς να παρεξηγηθείς. Το αποτέλεσμα ήταν να βρώ το μπελά μου και απο 'σένα και απο τον ironman και απο τον Nicksi (που μου είπαν πως έκανα @@κία που το ανέλαβα εγώ).


Τη συνέχεια διαβάστε την  εδώ
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin